Skoči na vsebino

1. Brands Hatch Indy (4.11.2018)


Recommended Posts

Najprej čestitke za organizacijo, kljub porodnim zapletom lahko rečem kapo dol, da ste zadevo spravili skupaj in sem včeraj užival v 3 povsem različnih dirkah. Prehitevanja je bilo toliko, kot v nekaj letih AC skupaj, tako da zadeva je na pravi poti in naj nas čim več vztraja do konca. 

Kvoli race: Začel sem nekje iz ozadja, ker sem se še iskal z avtom in progo. Po napotkih timskega kolega, se je zadeva obrnila v povsem drugo smer. Prehitevanja je bilo za en koš in kaj kmalu sem bil na P4.  

R1: Štart je bil polomija, še server je to dojel, ko je vse zaružilo :D , samo po nekaj krogih, ko sem ujel ritem sem imel spet nekaj dobrih dvobojev (Kurent me bo po moje sanjal :) ), do končnega P4. Največ težav so povzročali nekateri zaostali za krog in tisti, ki so se vrteli ob stezi in pozabili, kako se VARNO vračati nazaj. 

R2: Boljši štart, vseeno me nekaj Mazd prehiti. Kruzam na P8 in gledam troboj pred sabo, ko se v 3 zavoju na stezi pojavi nepremična ovira in se parkiram direktno vanjo 😣. Naslednji krog v drugem zavoju dobim še en pospešek od zadaj, da letim s steze in ostanem nekje na P10-11. Bolj za pozabo dirka, čeprav sem imel hitrost za kaj več. 

Vseeno uživancija na polno, tako da že komaj čakam Laguno da prseka, ajga! 

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Za stream rabimo še en account. Mojega zdaj uporablja sin ker vozi z vami. Nekako pa mi ne diši kupovat še ene kopije AC  glede na to da počasi AC roma na smetišče zgodovine. 

Če dobim kakšen AC account potem stream dobite bp za naslednjo dirko...

Link to post
Deli na drugih straneh

Če bo kdo podal kako prijavo incidenta z včerajšnjih dirk, naj mi pošlje podatke na ZS do jutri (torek, 6.11.2018) do 20h.

Vključite naslednje podatke: dirka (kvalifikacijska dirka, dirka 1, dirka 2), krog in kdo je bil vpleten v incident. Dodajte še posnetek, če ga imate. Jaz ga imam samo za zadnjo dirko.

Link to post
Deli na drugih straneh

Se bova preko zs zmenila pa bom probal. Upam da bo delal tist family account. Tako mava z tamalim narejeno, da se prijavi on v svoj steam lahko pa spila ac ki je na mojem accountu. 

Link to post
Deli na drugih straneh
On 11/5/2018 at 9:30 AM, Rokovnjac said:

... Po napotkih timskega kolega, se je zadeva obrnila v povsem drugo smer...

 

A to glede izklopa traction controla (šele sedaj sem opazil da na PTS imajo skoraj vsi 0.00 nastavitev) ali še kaj drugega? Hvala

Link to post
Deli na drugih straneh

Hehe, to je poslovna skrivnost :) Jaz sem sem na sredini R1 ugotovil, da mi na izhodu iz zadnjega ovinka neki mori avto in sem se spomnil, da bi mogoče TC ugasnil. Se mi zdi, da je bilo potem bolje, tako da sem do konca imel izključenega.

Tukaj sta replaya vseh dirk: MX-5 Replays 

Zaradi raznoraznih obveznosti nisem uspel odpeljati niti enega kroga. Odpeljal sem edino vsako progo, ko smo določali katere so primerne pa še to vsako po 2-3 kroge. To je bilo po skoraj letu dni pavze, tako da nekega treninga ni bilo.

Prvi dve dirki je zaznamovalo nevarno vračanje ljudi nazaj na progo. Tako kot je Tomaž napisal, bi bilo fajn, da se glede tega malo izboljšate do naslednje dirke. V tretji pa sem jaz delal neumnosti. Najprej sem Selčana precej grobo prehitel :). Potem sem zadrževal Leona, da bi ga Selčan ujel in prehitel, da bi mu lahko prepustil nazaj mesto in se na ta način odkupil. Rezultat je bil, da sva se z Leonom dotaknila v Paddock Hill Bendu in je izgubil nadzor nad avtom. Nato me je zelo hitro dohitel Simone in na koncu sva zaključila z identičnim časom.

Vse tri dirke so bile super, na vseh sem užival v vseh prehitevanjih in teh res ni manjkalo.

Hvala @alkoro, da je dal idejo za dirke s temi Mazdami - tole bo res epic sezona.

 

Hvala tudi @enjoyer83 za organizacijo - po dolgem cajtu lahko končno samo pridem na dirko, brez da bi se mi bilo potrebno ukvarjati s celotnim backendom. 

  • Upvote 4
  • Haha 1
Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 23 urami , freextr je napisal:

A to glede izklopa traction controla (šele sedaj sem opazil da na PTS imajo skoraj vsi 0.00 nastavitev) ali še kaj drugega? Hvala

Nasvet je bil, da coastam skozi 3 ovinek 😉

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...