Skoči na vsebino

Splošna debata (started by mancSLO)


Recommended Posts

Kaj če bi vzeli že preizkušeno formulo iz iRacing-a?

Igra: Assetto Corsa
Avto: Mazda MX-5 CUP
Setup: Default (fixed)
Vreme: Fiksno, Grip:100% (kot na core)
Proge: Laguna seca, Spa, Magione, Vallelunga, Nordšlajfa (endurance), Brands Hatch, kakšen dober mod itd..

Sprint in Endurance dirke.

Sprint format:
Kvalifikacije: Odprte cel teden zaključijo se v soboto ob 24:00, tako dobimo štartni red za prvo dirko.
Prvih 10 dobijo BOP po formuli: 20-18-16-14-12-10-8-6-4-2 KG.
Brez postankov.

Dirka 1 (30 min):  Štart po kvalifikacijskih rezultatih (tiste brez časa bi uvrstili glede na čas prijave) prvih 10 ima BOP.
Dirka 2 (30-40 min): Štartamo tako, da obrnemo rezultate prvih 8 ali 10 (brez BOP).

Endurance dirke:
Dirka (120-180 min): Obrnjen vrstni red glede na trenutno stanje v prvenstvu.

Dobro dirkanje zagotovljeno #Hammertime :DD

  • Upvote 3
  • Like 1
Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 167
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, stvar je taka. Postavil sem tri 24/7 serverje (AC, rF2, R3E) za potencialno touring prvenstvo. Treba bo še potestirat če lahko vse trije naenkrat tečejo brez problemov. AC Server name

Mogoče se javimo še tisti, ki bomo probal peljat karkoli bo organizirano. Čas za furat si bom probal nekako najt, za organizirat pa vem koliko ga pobere in ne bom nič obljubljal pomoči. Seveda, če bom

Lepo, da gre enkrat debata v smer koncepta prvenstva in ne naslova igre v kateri se bo vozilo. Je pa res, da trenutne razmere na trgu narekujejo, da se ne da v vsakem naslovu vozit vsega. Ključnega po

Posted Images

Saš počasi res kapiram ja....

 

Dela en kup, en kup dela z otroki itak, odobravam in totalno cenim!

 

Ja in je res, če vas je vsaj 5 takih, vem koliko je ura, in vem da ni časa, ne vem res....je res da na konzli, ni izbora in dkor iga igra to, pa se neha...na pcju je vse skup malo drugače...ne vem, zato še vedno vstrajam NOVI člani, pač dobri člani, akteri vozijo drugje lige, če je vsaj toliko vmes časa, da mal pri organizaciji pomagate, ker itak dodobra veste kako se stavri streže...mogoče bi bil to ok namen od vseh vas recimo...

 

Kej več pa jaz res ne ve, niti ne vem kaj bi napisal, počasi pa imam sliko v glavi, kako in kaj, in nikoli nism kritiziral, da je dko nesposoben ali kakroli v tem smlisu, el mal me je čudilo kje ste in akj igate določeni, vse lepo in prav, sm na koncu res na našo sloneijo in bore mal sim igralcev , pa tudi ne smemo pozabit, mislim če se le da, sej veste...

Link to post
Deli na drugih straneh

@play itaq da se na domace ne sme pozabit, zato je tudi bila odprta ta tema😏.

Bi bilo pa recimo full cool, ce bi tisti, ki dirkajo v tvojem prvenstvu tud mal cez sloracing zaokrozil pa kaksen stavek napisal 😉

Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 2 urama , alkoro je napisal:

Kaj če bi vzeli že preizkušeno formulo iz iRacing-a?

Igra: Assetto Corsa
Avto: Mazda MX-5 CUP
Setup: Default (fixed)
Vreme: Fiksno, Grip:100% (kot na core)
Proge: Laguna seca, Spa, Magione, Vallelunga, Nordšlajfa (endurance), Brands Hatch, kakšen dober mod itd..
 :DD

Vse super, edino avto bi vzel kak bolj "živ" :DMogoč kak Lotus, teh še nismo vozili, pa so eni prav zabavni....

Link to post
Deli na drugih straneh

Kaj menite:

 AC vs RF2 (tretje izbire verjetno ni, saj ti dve igri poseduje največ interesentov za prvenstvo. iR ne omenjam zaradi financ..)

1. Kje je pričakovati enostavnejšo namestitev igre (brez raznih helicors, pitlane penalty, pa ne vem kaj še vse) rf2+

2. Kje je lažje postavljenje in hendlanje serverja AC+

3. Kje bi bili fajti realnejši (v AC se spomnim, da je bil vsak manjši dotik kar katapult) rf2+

4. Kje je race izkušnja boljša (FBB, menjava voznikov, dež...)rf2+

5. Grafika AC+

Uredil - mancSLO
Link to post
Deli na drugih straneh
pred 9 minutami, mancSLO je napisal:

Kaj menite:

 AC vs RF2 (tretje izbire verjetno ni, saj ti dve igri poseduje največ interesentov za prvenstvo. iR ne omenjam zaradi financ..)

1. Kje je pričakovati enostavnejšo namestitev igre (brez raznih helicors, pitlane penalty, pa ne vem kaj še vse) rf2+

2. Kje je lažje postavljenje in hendlanje serverja AC+

3. Kje bi bili fajti realnejši (v AC se spomnim, da je bil vsak manjši dotik kar katapult) rf2+

4. Kje je race izkušnja boljša (FBB, menjava voznikov, dež...)rf2+

5. Grafika AC+

1. Kje je pričakovati enostavnejšo namestitev igre (brez raznih helicors, pitlane penalty, pa ne vem kaj še vse) Imamo že vse inštalirano v AC in deluje BP.

2. Kje je lažje postavljenje in hendlanje serverja AC+

3. Kje bi bili fajti realnejši (v AC se spomnim, da je bil vsak manjši dotik kar katapult) rf2+

4. Kje je race izkušnja boljša (FBB, menjava voznikov, dež...) Meni zmaga AC predvsem zaradi občutka na volanu. Če bi bil isti v RF potem bi šel verjetno raje tja. 

5. Grafika AC+

Link to post
Deli na drugih straneh

Mene moti eno, sem zdej skapiral:

Vsak bi ali ta špil ali oni, ali ac, ali ir, ali ne vem kaj.......dejte gledat na SKUPNO dobro, jaz bi lahke nakako šel delat na ps4 project cars2, (pa je mogoče pc2 glede vremene in podalge, dost bolj nor špil kot gt sport, pa vseen...)pa tudi sem, naredl vso reklamo,naredu na psnju skupino, nas je blo 1,2,3..pa se neha, nato pa GT sport in pač se vidi nek rezultat, v bodoče bo še večji sem 101%, ...ampka na sloR forumu, pa boste mogli kto sem omneil stopit en korak nazaj, da se boste imeli lušno, da ne gledete sm nase men je to dobro, enmu to.....NE, je en špil in konc če hočeš hočeš, če ne ne....sm vam jaz povem formulo, ko bo 15 do 25 folka, tisti ki nočejo tega vozit, bodo vrjemte meni rade volje poleg pršli, ker je masa folka, druženje zanimivo je, nikol ni tko zanimivo če vozi par ljdui, kot 20+, nek nov folk, vidiš da še ne zna, se ući itd....moje mišljenje, stopte korak nazaj, pa bomo vsi tako srečni, da vam jasno ne bo....

 

 

Link to post
Deli na drugih straneh

@play, pogovarjamo se, ne pa kregamo.

Na Coru so npr. tako trmasto vztrajali na AC, da je šel portal v off mode. In če ugotovimo, da bi 6 od desetih raje AC, ni smisla, da rf2 poizkusimo enkrat🤗. Ali obratno. Project Cars mislim da ni v igri, saj je preveč bugast in premalo uporabnikov ga lastimo.

Link to post
Deli na drugih straneh

Sej se ne kregam, sm občutek dobiš kar omeniš ni neke prspektive....

 

Nism milsil sam da bi mogl na pc2 igrat,(omneil sme za ps4 konzolo itd),  jaz sm še vedno mnenja da wtccR game, pa vseen ni to moja odločitev, ne vem kak je špil itd....

Link to post
Deli na drugih straneh

Meni osebno je ideja, ki jo je predstavil @alkoro še najbolj všeč, razen tistih endurance dirk. Jaz komaj 90 min. zdržim, pol me pa tok hrbet začne bolet, da tut sedet ne morem več. Čeprav bi rad, ne gre... Je pa predlog formata dveh dirk in obrnjenega grida super. Glede avta bi bil mogoče kakšen Lotus, ki ga je predlagal @Rokovnjac tut fajn izbira, se pa strinjam, da močan avto ni pogoj za dobre dirke.

Glede špila mi je AC čist v redu. Kakšnih čudnih izletov s proge ob dotikih z drugimi jaz že par let nisem imel, sem pa tut za to, da se sproba rF2, če bo interes...

@mancSLO a nam lahko zaupaš od kje ti informacija, da je šel Core na off mode zaradi tega, ker so trmasto vztrajali na AC? 🤨

Link to post
Deli na drugih straneh

Po video sodeč, pa kar folk govori je pač špil dober, kaj več sam ne vem, ker ga nism probal, če je boljši kot je bil race07, novi wttcr game, sem zihr da bi se zabaval na polno, pa še taka ne vem kakšna simulacija proti iru ni, se folk hitr navadi, mi pa na polno uzivamo...ne vem

 

 

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Če vm ta špil ni ok, pol pa res se je počasi že brezveze kakroli pogovarjat, ker berem da ac vam ni ok, ir ni keša, ni idej neha se...

 

jaz bom vseeno probal anredit dobro ligo v wtccju če se nas nabere vsaj 12+, pa da vidmo kaj bo....vi pa mal ajvte kako in kaj...

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...