Skoči na vsebino

3. Virginia Int. Raceway 9.4.2017


PEK

Recommended Posts

Če se organizator odjav, sploh ne bojo rezultati obvelal. :D

Se vidmo na stezi, sam mal grip popravim, ker bo manj ljudi za grip na progo dajat. 

Link to post
  • Odgovori 45
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@PEK me je prosil, da prilepim svoj krog, če bo komu pomagalo. Danes mi je uspelo zajadrat v 1:49 edit: krog sem odpeljal na serverju, na 96% gripa

Sm mal probal, tole je res zaj**** proga...  Mogoče komu kaj pomaga ta setup, se mi zdi da je bolj stabilen kot tisti iz melbourna...  Porsche 911GT3 Cup.ini

Na prvem testu proge se je pojavil dirkalnik z novim dizajnom. Če bo @mancSLO odobril, se bo tak dirkalnik pojavil na prihajajoči dirki.

Posted Images

Ker je kar velik izpad, bomo dirko malo skrajšali. 2x 10 krogov. Tako boste vsi, ki ste na dirki lahko še ujeli štart MotoGP dirke v Argentini. )

(če bo murn zrihtal da ne bo samo black screen na serverju... :P )

Uredil - PEK
  • Upvote 1
Link to post
Pred 2 urama , Grmowsky je napisal:

Se odjavljam, tale nedelja zvečer mi ni usojena zgleda... Če falim še naslednjo dirko se odjavljam s prvenstva :confused:

Če še naslednjo fališ, je itak že skor konc prvenstva :D

 

Mnja, mene ni blo. Fotr praznoval rojstni dan, tko da sem šele sedaj prišel nazaj pred PC. Zdej pa Moto GP za nazaj pogledat.

Link to post

Vir pokazala vse svoje čare, heh. Ni mi jasno kaj se zgodilo v prvi dirki iz desnega v levega vse nekam temno in je šlo v malore, potem pritiskal na polno, malo rallyja, fajn bla.

Link to post
  • PEK unfeatured this tema

Trave sem dost pokosil :) Treninga ni blo nic, pred dirko sem neki prčkal in sem izklopil shifter in v ac mi ni deloval volan in nobene kontrole. Pred dirko hiter vse zrihtal ampak brez treninga ne gre. Se vidimo na naslednji

Link to post

R1 kot se spodobi če uletiš minuto pred dirko. Sicer je nekje po polovici kazalo, da bi lahko celo priplezal do zmage, a sem preveč raziskoval virđinijske travnike :D Končal na P7.

R2 soliden štart iz P2, na srečo me je kamikaza v T1 zgrešila :P naprej pa clear sailing do cilja :cool:

Link to post
5 hours ago, enjoyer83 said:

na srečo me je kamikaza v T1 zgrešila :P 

Uuuuu ja, sm kar zamižal :lol: sori za ulet v T1 fantje, ampak nekdo me je rinil na zelenico in sm mel gume čist umazane.

Dobre borbe all in all.. Bo pa treba mal popazit na omejitev dirkanja znotraj belih črt. @Grebenc Gašper v R1 si vsak krog sekal šikano. Podobno iz ovinka na drugo daljšo ravnino, skoraj vedno izven omejitev. Dejte bit fer do sebe in ostalih.. Sej včasih se zgodi, da greš čez, ampak potem v naslednjem krogu odpelješ isto kombinacijo bolj konzervativno, po pravilih :)

  • Upvote 1
Link to post

Pri šikani sem opazil ko sem šel čez parktat in sem potem probal popravljat linijo, kar pa ni vedno uspevalo, kar se tiče pa izhoda na ravnino pa sploh nisem opazil, ker če sem šel čez belo vsaj mislim da je bila leva stran že na travi in sem poleg nezmoznosti pospesevanja se lovil zraven avto, ampak  hvala za opozorilo, bom pregledal še posnetke in v bodoče bolj pazil na to ;)

Uredil - Grebenc Gašper
  • Upvote 1
Link to post

Tam je na levi še beton/podaljšan robnik or smth. :) bom mal poslikal, pa nalimam prot večeru. Pazi v torek na Spaju, da boš vozil znotraj belih črt. Pa na "golden rule" ne pozabi, če koga obrneš/izrineš. Zdej je Bram zopet mal bolj aktiven in je kar strikten. Zadnjič na Abarthih je vsem, ki se niso odjavili od dirke, odpovedal dobrodošlico na naslednjih dirkah :o

Link to post

Ravno prav uletel, da sem še sprobal mal kvalifikacij. Hvala za setup, je bil obetaven :D 

R1: Dober štart, nekateri v prvih zavojih razkazujejo svoje znanje driftanja, sam sem samo pomahal in že sem bil za Gašperjem na drugem mestu. Potem sva lepo kruzala v istih časih, enkrat je en naredil malo napako, drugič drugi. Dokler nekje okoli 6 kroga Gašperja v prvi šikani ne obrne, se skušam umikati, na travo, na drevo, pod cesto, vseeno poči. Gremo dalje kar po travi, za mano že Janko, ki uporabi kode za preskok (2x zgornji šift+ročna) in me preskoči. Potem ob koncu naredim še en feler in me še Gašper prehiti nazaj, samo je P3 na koncu bil povsem dovolj :D 

R2: Miren štart, nato mimo mene po desni leti raketoplan, se umaknem, ko potolče tiste spredaj, zrak čist, gremo dalje. Potem sem bil zadnji v vlakcu Kraner, Ocvirk in gledam kaj bosta dobrega skuhala. Eden se odloči pojesti kosilo, tako da švignem mimo in sledim Kranerju. Zadaj spet prileti Glavač, tokrat si nadanem ščit (volan skrajno levo + dvojni pritisk na sklopko), ne pomaga, Janko ima močnejše kode in gre mimo, jaz pa po travi iščem krte. Nato do konca kruzam in uživam v zabavni progi. P4.

Krasen event, res nora proga, ne dopušča napakic, kaj šele napak. Se vidimo.

  • Upvote 1
Link to post

Ja, je blo kar zanimivo. Škoda za velik izpad. Nekako nisem mogel delati krogov kot na treningu na 96% gripu... Tja do 98% sem bil počasnejši, ne vem kaj je blo to. Eržen je bil razred zase, sam bo zdaj 10kg dobil v Road Ameriki! :D

  • Upvote 2
Link to post
  • PEK locked this tema
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...