Skoči na vsebino

3. Virginia Int. Raceway 9.4.2017


PEK

Recommended Posts

4jpg20cfa2488af4e918fbe0.jpg

3. dirka prvenstva se bo odvijala na VIR, stezi s 17 ovinki, ki leži ob meji med Severno Carolino in Virginijo. Kako se bodo Porscheji odrezali na tej dokaj zahtevni stezi izvemo 9. Aprila. 

Urnik

19:30 - Trening (30 minut)
20:00 - Kvalifikacije (10 minut) 
20:15 - Dirka 1 (12L)
20:45 - Dirka 2 (12L) reverse grid za prvih 8.

Nastavitve strežnika

Server: slo-racing.com GT3CUP
Gesloslogt3cup

Vozi se Virginia Full Course verzijo steze!
Virginia_International_large.jpg?v=13417

Uredil - PEK
Link to post
  • Odgovori 45
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@PEK me je prosil, da prilepim svoj krog, če bo komu pomagalo. Danes mi je uspelo zajadrat v 1:49 edit: krog sem odpeljal na serverju, na 96% gripa

Sm mal probal, tole je res zaj**** proga...  Mogoče komu kaj pomaga ta setup, se mi zdi da je bolj stabilen kot tisti iz melbourna...  Porsche 911GT3 Cup.ini

Na prvem testu proge se je pojavil dirkalnik z novim dizajnom. Če bo @mancSLO odobril, se bo tak dirkalnik pojavil na prihajajoči dirki.

Posted Images

Onboard: 


Prijavljeni dirkači:

1. Janko Glavač #11
2. Miha Fabijan #10
3. Domen Gantar #49
4. Matej Vajthauzer #04
5. Goran Tuš #70
6. Marjan Koderman #50
7. Tomaž Eržen #22
8. Gašper Grebenc #20
9. Žiga Vršnak #21
10. Erik Ocvirk #02
11. Gašper Zupan #18
12. Aleš Kurent #23
13. Božo Fujs #09
14. Luka Grm #05
15. Miha Valenčič #01
16. Marko Kraner #06
17. Matjaž Murn #19
18. Alen Rožić #17
19. Tomaž Pavšek #03
20. Tomaž Selčan #07
21. Brane Malavašič #08

Server ONLINE

TRENUTNI ČASI!

Uredil - PEK
Link to post
  • PEK featured this tema

Sem se zapeljal par krogov z AI vozniki. Grip 95, setup res na hitrco mal pošaltal. Toplo priporočam nekaj treninga vsakemu, ki se bo udeležil dirke, saj je proga zelo zahrbtna. Poznam layout iz AMS, pa sm mel kr probleme na stezi ostat s poršejem :blink: 

p.s. Tole bi blo z Alfo GTA za probat [wub]

  • Upvote 2
Link to post
55 minutes ago, skopusnik said:

Verjetno bo grip malo višji na začetku :) 

Pa niti ne vem, če je hec v gripu. Kar nekaj je zaviranja v krivinah, asfalt je relativno bumpy. Bolj sem ciljal na dober setup, kot na splošno slabši grip v odnosu na Nemčijo in Avstralijo, ki je tudi (ne)prisoten :)

Link to post

Ja, proga bo zahtevala kar nekaj treninga vrjetno. "Slepi" ovinki, gor, dol, dvojni apex v "slepih" ovinkih, bumps,...  

Bo pa tut grip mal višji kot v Melbourne. 

Uredil - PEK
Link to post
Pred eno uro, skopusnik je napisal:

Na prvem testu proge se je pojavil dirkalnik z novim dizajnom. Če bo @mancSLO odobril, se bo tak dirkalnik pojavil na prihajajoči dirki.

Tu si najjaći. Poznano vsem tule gor...

Link to post

Haha, kera proga :D  Prvih pet krogov sem itak vozil bolj po travi in gozdu, kot pa po progi. Tako ga šponaš po ravnini in hopla, čez kucelj in proga kar izgine. Ja, priporočam kakih 98% pa kak krog več pred dirko. 

Zupan je pa verjetno mislil na uno prvo kombinacijo zavojev, po štartu, kjer ti na zavoju z veseljem rit odnese :D  Skratka tole bo fun na polno.

Kakšni so kaj časi?

Link to post
  • PEK unfeatured this tema
  • PEK locked this tema
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...