Skoči na vsebino

Das Experiment


PEK

Recommended Posts

pred 18 minutami, AliBuggy je napisal:

woohoo...ce bo tole ob petkih sem natural born&ready

EN petek ali sobota,... ne kar vse! :D Naj ne pride v navado no :D

Link to post
  • Odgovori 70
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Že dolgo se mi poraja ideja o nekem dirkaškem eksperimentu, ki bi potekal takole: Vsak prijavljen dirktno pred dirko popije 5 pirov (0,5L , 4,5 - 5%, lager pač), ali pa podobno količino alkohola v

Zame je 5 pirov preveč. Jaz ponavadi spijem 2...mogoče 3, pa ga že dobr čutim. Da bi jih spil 5, grem pa sam še na kavč, ne pa za comp. dirkat. Pač, uživam v piru, ne pa v pijanosti, ki pride od tega.

woohoo...ce bo tole ob petkih sem natural born&ready

4 minutes ago, PEK said:

EN petek ali sobota,... ne kar vse! :D Naj ne pride v navado no :D

Seveda ne...sobota je dan za kuliranje, pa sprehode in te scene...zvecer pa pol se kej dobis doma, ce pomijes posodo pa ce si priden ;)

Tko, da ekperiment je zame mozen zgolj v petek (dan za metek pa te old school scene)...drug dan se jaz pirckwa ne dotikam :(

Uredil - AliBuggy
Link to post

Lahko bi pa to organizeral bl kot hotlaptime iziv, jst sm prpravlen donirat moj rig za par ur uporabe, pa se dobimo in se spravimo v opojna stanja ;) glede prostora sploh ni problem, ker imamo na voljo mladinsko kulturno društvo (taka mini metelkova - upam d nebo predsotkov) kadar koli :D

Če se v kake večje projekte podamo pa lahko play sponzorira in pripelje dva identična riga pa mamo turnir na izpadanje :D

Link to post
  • 1 month later...

A si žejen? 21.4, 28.4,.... ? Sam povejte kdaj se vas več nabere. :) Lah tut na soboto, to so petkovi termini. Dajmo kr VOTE. Matjaz zna delat dobre ankete. :D 

Link to post
  • 4 weeks later...

64722850_1-alkotest-policist-alkohol-voz

Kako ste jutri kaj s časom? In zalogami piva? :)

Da ne bomo komplicirali, se dobimo s pivom kar na Bathurstu s Porši,... ne morm si zamislit lažje kombinacije... [Jel2]

Okoli 19h? 
Lahko odpeljete tudi trezni, saj je dober trening za nedeljsko dirko... Vseeno je pa zaželjeno par piv met v sistemu :D

Uredil - PEK
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...