Skoči na vsebino

9. Nürburgring Nordschleife - 5.3.2017


Recommended Posts

  • Odgovori 69
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zeleni 650s je zaradi tehničnih težav ostal v garaži, zato je voznik pograbil foto opremo in se podal v lov na spominke za preostale voznike   

Ognjeni krst za mano. Prepričljivo zadnji. A vseeno ponosen, da sem bil part of that. Sicer pa, Alen:

Huh noro Q: izbral soft gume, dober krog, 8:38.XXX, a mi ga AC ni štel oz. mi je štel čas outlap+hotlap  tam nekje P12. R: Po solidnem štartu počasi lezem gor po lestvici, predvsem zaradi na

Posted Images

Govorim lahko samo zase ampak navkljub vsemu treningu ki sem ga utegnil imeti še vedno ne poznam 100% cele proge in še nisem odpeljal celega hitrega kroga brez napake . Če pa še prištejem cca 15 preostalih dirkačev pa zadevo še začini . Gre se pa v bistvu samo za to da tudi če zapelješ na šlajfi iz proge sigurno ne boš pridobil nič! Tisti ki ste sposobni naštudirat vseh 25 km proge pa tako ne boste imeli problemov .

Tudi če bo PLP bom odpeljal in dal vse od sebe .

Me zanima splošno mnenje za to specifično kombinacijo ali nam PLP lahko obogati ali zagreni dirkaški vikend  . 

Link to post

Jaz tam kjer se da, fajn cez robnike peljem pa me ni še zaenkrat nikjer dobil plp vsaj na nordschlefe. Je pa kriza ko hočeš prehitro po gasu v prvi šikani takoj po ciljni ravnini kjer pa ga lahko fašeš na izhodu. Se pa drugače strinjam da se ugasne da ne bo pri neljubih dogodkih ko boš že tako ali tako oškodovan časovno in po možnosti z kakim zvitim plehom še potem plp je nabiral.

Link to post
  • B_U_R_I unpinned in unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...