Skoči na vsebino

9. Nürburgring Nordschleife - 5.3.2017


Recommended Posts

  • Odgovori 69
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zeleni 650s je zaradi tehničnih težav ostal v garaži, zato je voznik pograbil foto opremo in se podal v lov na spominke za preostale voznike   

Ognjeni krst za mano. Prepričljivo zadnji. A vseeno ponosen, da sem bil part of that. Sicer pa, Alen:

Huh noro Q: izbral soft gume, dober krog, 8:38.XXX, a mi ga AC ni štel oz. mi je štel čas outlap+hotlap  tam nekje P12. R: Po solidnem štartu počasi lezem gor po lestvici, predvsem zaradi na

Posted Images

Tudi jaz se sprašujem kje ste včeraj še našli energijo za pisanje … Pred dirko sem tigrčkoma razlagal, da bom itak odpeljal na izy, brez pritiska in švica saj, kakor že nekaj zadnjih mesecev, ni bilo kaj dosti časa za trening. No, bilo je vse prej, kot tako ;)

Q: Katastrofa, brez legit kroga :angry:

R: Štart iz predzadnjega mesta, kljub temu začnem zelo previdno in presenetljivo hitro, že po enem krogu, napredujem do 8. mesta. 2x je bilo sicer blizu, kjer bi imela srečanje z Grebencem ampak je uspel rešiti situacijo, da se je zame izteklo brez nesreče [ok] Oceno 10 ti dam za pirueto, ki si jo v Armbergu izvedel čisto pred mojim nosom :DD :DD 
Zaradi pridobljenih mest morala zraste in spet dobim voljo. V pričakovanju razburljive dirke, se poženem v galop. Sledi najbolj dramatična vožnja ever, NOT!, če seveda izpustim vse izlete s ceste in odbijanja od ograje. Uf, trepet pred računom, ki ga bodo izstavili za vsa ta popravila - baje, da res ni poceni. No, kako razburljiva je bila vožnja, vse od drugega pa do zadnjega kroga, nazorno prikazuje tale graf:
17148826_1463845973647196_1342101091_o.png?oh=f9d752e1f31700b2815555f0e2aef6c2&oe=58BF71BA
Nekako sem bil ves čas v sredini in držal nekih 5-30s razlike z vozniki pred in za mano. Nikakor nisem uspel dohiteti tistih pred sabo, po drugi strani pa na srečo uspešno bežal pred zasledujočimi. Zašvicu vseen ful! :)
No, s svojim klicem na pomoč mi je še zaključek polepšal Marko. Malenkost, in še kdaj ;)

Čestitke podiumu, predvsem ekipnem kolegu ;)

Uredil - bofu
Link to post
  • B_U_R_I unpinned in unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...