Skoči na vsebino

1. test - Zandvoort - 16.10.2016


Recommended Posts

  • Odgovori 48
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pohvale organizatorju, vse je klapal sto na uro. Q: Ritem ok, na koncu sprobam kolk da tale Mkvarn od sebe, pa je dal 19 tisočink premalo R1: Alen na trdih, jaz na medium. To izkoristim v pr

Je kakšna možnost, da se dirka prestavi na soboto oz. na zgodnejši termin v nedeljo? Kar nekaj članov slo-racinga namreč vozi CORE GT4 prvenstvo, ki ima dirko vsako nedeljo ob 21.30 .

Urnik spremenjen!

Ja, tole bo žurka za postavljat serverje (predvsem entry list) za tiste proge, kjer ni OSRW verzije v AC Server managerju (npr. Zandvoort). Sploh potem za reverse grid. Ne reverse grid, pač pa grid glede na kvalifikacijsko dirko. Se mi bo kar zmešal pomoje.

Super ideja, ampak bi malo počakal, da vidim število prijav. Če nas ne bo preveč, se ne bi šel s tem igrat. Če se bo pa treba tik pred zdajci, je pa itak čist simple. Download and extract.

Link to post

Matjaž, iz prve roke. Postavljanje reverse grida v nekaj minutah je mega žurka. Testirano na Dizel Race Team  dirki. Škoda, da kunos tega ne flikne v server maneger kot avtomatsko opcijo.

Zandvoort: Ferrari 488 GT3

Uredil - mancSLO
Link to post

Popravil par stvari na serverju - TC je bil na off ter nekaterim dirkalnikom je javljalo checksum failed. Sedaj bi moralo bit OK, tako da dejte mal sprobat pa poročajte.

P.S.: Sklepam, da bomo lahko v kratkem prvenstvo preimenovali v Hitri Dirkač Ferrari 488 GT3 ;)

Link to post

Uf, šele sedaj sem videl, da je dirka naslednje leto in potem pravijo nekateri, da ni zanimanja [jezik12]

Matjaž, jaz sem za izbiro avta edital moj prejšnji post. 488 it is. Zahvala za tvojo ugotovitev gre kakopak Kunosu ;)

Link to post
  • B_U_R_I unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...