Skoči na vsebino

GT3 Hotlap Challenge @ Spa Francorchamps


B_U_R_I

Recommended Posts

Ja. Opazil sem, da se veliko bolj pozna pregrevanje - npr. po spinu. Gume se zelo pregrejejo in moraš kakšne pol kroga precej pazit, drugače takoj delaš spet piruete... Pri Lambotu ni bilo tako izrazito.

 

@alkoro - posodiš kakšen set za 650S? Meni je totalno nevozen. Na vsakem zaviranju se vrtim. Probal malo popravit z bumpi in ARBjem, vendar brez uspeha. Če pa wing povečujem, sem pa na ravninah kot polž.

Link to post
  • Odgovori 43
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poročilo iz današnjega treninga: Vozil vse razen Mercedes-Benz SLS AMG GT3, saj ima fail na checksum. Avte bi razdelil takole: OP Klasa (sub 2:18): -Ferrari 488 GT3 Z lahkoto 1sek+ hit

Sem sprobal par krogov z Mkvarni, Audijem in Bemflo. Vse sem vozil na deafult setup. Audi in Bemfla sta igrački in lahko vodljiva, Mkvarna sta pa neukročene živali, sploh ta novi. Nikakor ne ubogata v

Ah ravno tako porazno pa tudi ni, če toliko ljudi igra AC. Ali si ti pač tak ekspert, da vse tako poznaš. (čeprav ne vem, če me ravno to kaj briga, kaj si) Na moje vprašanje, kaj nastavit (volan,

Sem probal malo McLarena 650S GT3. Po dopustu in updatu prvi krogi. Ne vem, od kje imam filing, kot bi čoln lovil v ovinkih. (ni od dopusta, prisežem). Nastavljal krilca in ABS ter TC. 2:20:xxx za enkrat.

Ps.: Ali je možno, da gre ABS takole: 0/8 je OFF, po tem pa kar takoj na full 1/8 in tako do 8/8 čezdalje manj elektronike?

Uredil - mancSLO
Link to post
Pred 1 uro , mancSLO je napisal:

Sem probal malo McLarena 650S GT3. Po dopustu in updatu prvi krogi. Ne vem, od kje imam filing, kot bi čoln lovil v ovinkih. (ni od dopusta, prisežem). Nastavljal krilca in ABS ter TC. 2:20:xxx za enkrat.

Ps.: Ali je možno, da gre ABS takole: 0/8 je OFF, po tem pa kar takoj na full 1/8 in tako do 8/8 čezdalje manj elektronike?

To ni samo tvoj filing. Jaz sem naredil včeraj 10 krogov na šlajfi z BMW Z4 GT3 in lahko rečem,da je porazno vse skupaj. Gume se na  Döttinger Höhe sploh ne ohlajajo,tako kot bi to pričakoval od simulacije in tudi neko čudno drsenje skozi ovinke je non-stop prisotno,kot,da bi vozil po od masla razmazanem asfaltu. Morda bo novi tire model v.10 kaj boljši.

Link to post
Pred 2 urama , silicijeva dolina je napisal:

To ni samo tvoj filing. Jaz sem naredil včeraj 10 krogov na šlajfi z BMW Z4 GT3 in lahko rečem,da je porazno vse skupaj. Gume se na  Döttinger Höhe sploh ne ohlajajo,tako kot bi to pričakoval od simulacije in tudi neko čudno drsenje skozi ovinke je non-stop prisotno,kot,da bi vozil po od masla razmazanem asfaltu. Morda bo novi tire model v.10 kaj boljši.

Ma to ne bom komentiral, ko je brezveze. Jaz sem bolj ciljal na nastavitve G27.

Link to post
Pred 16 urami , silicijeva dolina je napisal:

To ni samo tvoj filing. Jaz sem naredil včeraj 10 krogov na šlajfi z BMW Z4 GT3 in lahko rečem,da je porazno vse skupaj. Gume se na  Döttinger Höhe sploh ne ohlajajo,tako kot bi to pričakoval od simulacije in tudi neko čudno drsenje skozi ovinke je non-stop prisotno,kot,da bi vozil po od masla razmazanem asfaltu. Morda bo novi tire model v.10 kaj boljši.

Ah ravno tako porazno pa tudi ni, če toliko ljudi igra AC. Ali si ti pač tak ekspert, da vse tako poznaš. (čeprav ne vem, če me ravno to kaj briga, kaj si)

Na moje vprašanje, kaj nastavit (volan, nastavitve avta), da ne bom imel občutka čolna v ovinku, s tvojim pisanjem nisem dobil nobene pomoči. Kvečemu občutek, da si moj post izrabil za vnovično brezvezno dretje, kara sim je boljša/ slabša.

Link to post

Saj sem že napisal,da sem našel krivca in to je volan in stari tire model,kajti novi v.10 tire model je prfekten. Pa nisem star 10 let, da bi se kregal katera simulacija je boljša,ker to je stvar posameznika.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post
  • B_U_R_I unpinned in unfeatured this tema
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...