Skoči na vsebino

8. Donington Park National - 24.4.2016


Recommended Posts

  • Odgovori 44
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No pa nam je uspelo odvozit prvenstvo  . Čestitke Janku in njegovi PKG ekipi za osvojitev prvenstva. Ta Donnington je res nekaj posebnega, saj imam tukaj vsakič hude boje. Tokrat sva se z Jankom

Čestitke prvaku, suvereno nas je zvozil na burek, kljub kubikom cementa, ki smo mu ga skrivoma metali v gepek  Janko, čestitke! Ravno tako čestitke Alenu, ki je ves čas živciral Jankota, samo ni

Najprej hvala za čestitke. Res super prvenstvo zame, več ali manj brez napak, le tako se da priti na koncu pred Alena. Prav vsako dirko sva si bila blizu in vedno so bile borbe zelo fer in zanimi

To progo sem jaz sovražo , ker sem zaradi nje dobil sive lase .  Ampak sem se jo moral naučiti za prvenstveno dirko v SRW . Ta različica je precej težja kot tista ki sem jo vozil takrat ker so robniki neizprosni , predvsem tisti na notranji strani , kjer je prava luknja ko prveč zapelješ čez . Drugače pa je varna linija tu samo "ena" . To bo dirka tistih ki ne bodo delali napak . 

Link to post

Meni ena boljših prog za vozit, glede časov ne vem,... Najbolj zanimiv pa tisti slep ovinek desni,... mal fališ vhod pa si v pesku, ali pa ne moreš dosti kmalu pospeševati po ravnini, kar tudi veliko košta...

Link to post

Janko in ostali, ki hodite samo na dirke. Rezultate lahko vidiš na live tajmingu, če greš na slo-racing server, ki ga Matjaž naredi pred vsako dirko. Smo pa zvečer tudi kdaj gor tako for fun in nam lahko prideš kaj svetovat. So dobre dirke že tu. Nič ne grizemo [iz].

Uredil - mancSLO
Link to post

Dons smo nov optični kabl potegnl. Prvi naj bi bil poškodovan. Se mi je zdel, da je avto mal cukal v Barbagallu, ja ;)

Jutr dopoldan mam priklop, pol pa gas. Ta tedn sm popoldan, po šihtu napadem hehe :)

Link to post
Pred eno uro, mancSLO je napisal:

Grip pa to, saj veš. Pa temp. asfalta tud mal :shock:. Laptime se mi zdi da nekaj ne deluje trenutno...

Ha, sem hotlapal s 100 gripa, pa vročim asfaltom, pa ni blo ne :S Vidva z Alenom sta postavila neke vesoljske čase in mi ubila veselje :| Bo treba še malo švicat ta teden :x

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...