Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

  • 2 weeks later...

Wooohoo...jaz sem imel pa kar dolg pocitek, vi pred mano pa tudi :DD A vseh lepih stvari je enkrat konec ;)

Tole poletje me res napolni z energijo, seveda mora biti ta pravi oddih stran od mnozice ljudi in internetnih povezav...malo da spremenis ritual za nekaj casa in se prebudijo spet ostala cutila in misice, ki jih drugace zanemarjamo :cool:

Vidim da ste imeli kar nekaj dirk, @silicijeva dolina smo skoraj zgubili, @playsenka volane, @Arne Dopudja lima dobro muziko, stari borci kot je @57X, pa se se vedno nesebicno mucijo s pripravami tekmovanj. Res ste krasna druzba in le tako naprej.

 

Jaz pocasi spet nazaj v rutino in ker je petek, malo muzike nebi bilo svoh. Tole sem se posebej hudo iskal. Star sem pa pozabljam naslove, vse kar ostane je notranja melodija in nostalgicni spomini :P

 

 

Uredil - AliBuggy
  • Upvote 3
  • Like 1
Link to post

...ura 8 zvecer. Pes cca 2 km na Barbatu ob plazi cez grmovje mal gor, mal v pajcuvno pa spet malo cez plazo. Najdes dejansko koticek, ki je neobljuden. Kopalke dol pa naj jegulja plava prosto :D

 

2017-07-27-205219.jpg

 

Woooho @mancSLO cheers back ! S tabo bi se pa za stare case spet pocas rad na kaksni progi dobil...je bilo zelo fun, ko smo skupaj treniral mate!

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...