Skoči na vsebino

Template in skinpack


Recommended Posts

hehe...ce bi sam znal narest skin, bi si naredil BMW dirkalnik rat-style (patina z rjo)...po stranicah pa luknje od sibrovke in od srsena želo, ki jezno brani zadek s se malo preostale original vijolicne barve (purple) pred sirjenjem rje do konca. Obvezne seveda chrome feltne in na zadnji havbi napis "havba", da nebi kdo zamesal prednji in zadnji konec :D

Pa legendarno 53 stevilko bi moral imeti

recimo neki takega:

bmw_2002_by_marko0811-d4azv53.jpg

 

Moja varianta s kolegom, ki obvlada nekaj teh risarskih programov (PS) je namrec padla v vodo, jaz pa sem se ze dvakrat lotil z Gimpom nekaj carat osnovnega in tudi dvakrat zivcno obupal :oops:

Sicer pa so roki za prijave in skine ze takorekoc tukaj, jaz pa sem vceraj tudi na Gt3 dobil lekcijo, da rabim se nekaj FUN dirk odpeljat preden bom zapopadel vsa pravila in take in drugacne tips&tricke za udelezbo na resnem prvenstvu, da ne bodo drugi zarad mene zivcev zgubljal ...boljse za vse :D

Link to post
  • Odgovori 142
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

EKIPA Akrapović se predstavi. Domen Grča # 77 Matej Dakskobler # 36 David Pipan # 17

Evo, ekipa ki rabi skin -> ZS

V ekipi RRT je varnost na prvem mestu, prav tako lansko sezono nismo bili najbolj zadovoljni z MP kolizijskimi točkami, zato smo vozilo najprej preoblekli in ga poslali na crash test. Kakšen bo prišel

Posted Images

@Luka Peklaj

 

Cist posteno povedano me je malo sram, ker sam tega ne obvladam, druge prosit delat nekaj, kar sem si zamislil pa je se bolj ponizujoce. Ce bi vas kaj bolj poznal, bi se komu kej rekel, sem pa svoje vire, ki bi imeli kaj pojma o Photoshopu izcrpal, ker razen enega noben s tem ne dela...sami hardwerasi in code monkeyi so okol mene ;)

Je pa tako kot ste rekli. Za dober izdelek se je potrebno potruditi, si vzeti cas za idejo ter realizacijo in potem je ze to polovica dobrega obcutka, ko s takim avtom nastopas. Jaz to podpiram, ker vseeno se je potrebno za izdelek potruditi...in ze to je en filter, da na prvenstvo res pridejo samo resni. Jaz sem sicer probal pa sem zapravil par uric z gledanjem tutorialov, probavanjem in na koncu spoznal, da stvari nisem dorasel. Bo pac drugic bolje....vseeno pa najlepsa hvala za pripravljenost...nocem pa, da zapravljas svoj cas, ker ne vem kako ti lahko povrniem uslugo....razen da greva na Piwo ali dve ;)

Bo pa drugo leto nova priloznost...do takrat pa mogoce celo kaj nastudiram

Link to post

@Ali Jaz tudi ne znam skina narest. Pa verjetno polovica prijavljenih tudi ne. Ne sekiraj se - če se je Luka ponudil - zagrabi z vsemi štirimi. Če noče nič - super. Če mu boš plačal pivo na naslednjem srečanju ali mu nekaj malega doniral - toliko bolje.

Link to post

V ekipi RRT je varnost na prvem mestu, prav tako lansko sezono nismo bili najbolj zadovoljni z MP kolizijskimi točkami, zato smo vozilo najprej preoblekli in ga poslali na crash test. Kakšen bo prišel nazaj, se še ne ve :D

Showroom_ks_bmw_m235i_racing_23-9-2015-1

Link to post

piwo placat ali dve bi mi bilo celo v veselje, tako da tukaj ni bojazni, ce se res najde kaksna dobra dusca in spaca nekaj ze zarad mojega "gusta". Sej sem rekel, skin bi bojda lahko imel tudi default bel, pravilnik sem prebral pa mi je v teoriji vse jasno v praksi na stezi, pa zna kdaj kaksna situacija kdaj nenamerno uletet, ker res nisem bas vajen voznje v guzvi in krogih (rally handikap). Ker pa je tukaj poleg polbogov in alienov se en kup zelo dobrih dirkacev, pa nisem cisto preprican, da se bom znal pravilno obnasat sploh pa reagirati, pol enkrat, ko not pades in te prevzame tekmovalni duh in boj za prezivetje ;)

Vceraj bi se eventuelno tud lahko ustavil in spustil po pol kroga tist vlakec mimo...a ne...raje sem v predzadnjem krogu forsiral svojo hitro linijo in konstantno spremljal retrovizor in zarad tega delal vedno vecje napake...ko je koncentracija se dokoncno popustila in nisem vec vedel kje je kdo. Ne mores od kmetavzarja pricakovat, da se bo v nobel snobovski restavraciji znal obnat kot se to od njega pricakuje  :shock:

Ne oprostim si, da bi nekomu pokvaril uvrstitev zaradi bedarij (pravilnik gor ali dol - praksa in lapsusi stejejo) in s tem pokvarin izkusnjo drugim in sebi. Mogoce bo res bolje, da se par FUN dirk odplejem in se naucim dirkaske socializacije. Sicer pa so tukaj se kvalifikacije, pa team bi se moral najti, ker sam verjetno ne morem biti v teamu...kdo pa bi hotu imet rjastga bimerja v teamu...jaz ze ne :D

 

P.S: zdej pa dost kar se mojih blodenj tice.

@bofu :

tale tvoj skin mi je trenutno najbolj izviren in bi ta trenutek glasoval zanj..sploh ker sem imel te nalepke za crash test tudi sam pred 20 leti na svojem hroscu :)

Uredil - AliBuggy
Link to post

Uu lepo. Kako vam to uspe. A je to nek brush pattern v ps ?

 Nop, samo PS ... 
EDIT: sem slabo prebral in "v" zamenjal s "vs. kot versus". Pattern ni bil uporabljen.

Hehe, hvala Buggy, sicer pa niti ni dokončno, ali bo to skin ali bo čisto kaj drugega :)

Uredil - bofu
Link to post

@AliBuggy: moja izkušnja je nekako takšna, da ko sem hotel varno spustiti hitrejše, sem ob gledanju nazaj naredil še večjo bedarijo in res koga izrinil, kot če bi naprej držal svojo linijo in prepustil, da svoje naredijo izkušenejši.

Nekako so mi tudi svetovali, naj držim svojo linijo.

Link to post

@AliBuggy kolikor vem je to prvenstvo namenjeno ravno takšnim kot si ti,torej neizkušenim oz takšnim,ki si izkušnje še le nabirajo,za to pa je tudi avto primeren,da se lahko z njim spopade začetnik. Vse ostalo kar se tiče vzdržljivosti,branjenja pozicije,...pa pride z kilometrino ;) Ker ne spremljam ravno vsega,sem pa prebral nekaj postov sem dobil občutek,kot,da se bojiš prijaviti na to prvenstvo?! Ravno na takšnih dirkah boš dobil občutek in prakso,torej ne odlašati ;) 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...