Skoči na vsebino

Težave in nedelovanje


branebrane

Recommended Posts

  • Odgovori 119
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prvič slišlim o čem takšnim. Si kaj prebrskal na ac forumu oz. vprašal tam? Je dosti več šans, da dobiš odgovor, ker tam so praktično vsi. Jaz sem pa včeraj kupu nov ssd (512GB) in ga dodal k že

@bofu To je to hvala tebi in vsem ostalim.

Žal imaš nizko cenovni volan, ki je za ps3. Tako, da imaš že v osnovi manj šans, da bo kdajkoli delal na Assetti kot se spodobi. Predlagam nakup g27, poznam človeka bi ti ga dal ugodno. 

Posted Images

  • 5 weeks later...

Že dalj časa opažam en grafični bug v igri (če ga lahko sploh imenujem bug). Dogaja se,da se prikazujejo nekakšni podaljški elementov na progi,kot so recimo ograje,stebrički,...skratka nekateri elementi nenormalno izstopajo (podaljški krošenj dreves segajo če progo,dvignjena asfaltna podlaga,...). Poskusil sem že z vsem mogočim: izklopil vse app-e,zmanjšal detajle,ampak se še venomer pojavljajo te nepravilnosti. Ko sem recimo igral online je včasih zadostovalo,da sem restartal igro in so te nepravilnosti izginile. Ta problem imam samo pri AC pri ostalih 97 igrah pa ne. 

Edit: Ugotovil sem,da nisem edini z tem problemom. Zgleda,da so spet krivi AMD gonilniki in kur*eva podpora in sodelovanje med Kunosom in AMD-jem.

 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

No, tale tema je pa glih prov pršla :)

Mam en mali problemček in sicer v razpredelnici za izbiro avtekov imam eno ikonco, ki nakazuje broken file. Da se zjasnimo, v contentu/cars je verjetno fajl avtomobila zbrisan al pa z okvarjeno datoteko, zdej pa nastopi problem oz kaka simpl rešitev, ki bi to ikono v igri izbrisala oz kako najti na najlažji način okvarjeno datoteko. Ker pri 115 avtekih v garaži bi bilo mučno iskati ta pravega :( 

Na nov inštalirat igro, ki je zdele težka okrog 40 GB je rešitev, ki pride v poštev v najslabšem primeru oz sploh nočem pomisliti nanjo

 

Link to post
pred 10 minutami, silicijeva dolina je napisal:

Saj se seznam takoj zmanjša,ker sigurno nimaš vseh 115 avtov ene znamke. 

Sej to vem, da v igri izbiro skrči na znamke avtekov, pravim da imam v content/cars 115 avtekov, kar je razvidno zdaj v obeh priponkah

2015-11-23_00001.jpg

Posnetek zaslona (1).png

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...