Skoči na vsebino

Težave in nedelovanje


branebrane

Recommended Posts

pred 22 minutami, skopusnik je napisal:

A je Fiat 131 Abarth v špilu pod Abarth logotom? Drugače najbrž ta jebe.

 

EDIT: pa Ginetta logota tudi ni v špilu. Preveri te avte :)

Evo, imamo zmagovalca [champ] V ginetta fajlu je bil samo sfx podmapa, tko da imam zdaj zopet blažen pogled na mapco z avteki :D

Hvala vsem za koristne nasvete, brez katerih bi verjetno presedel ure pred monitorjem in iskal napako[ok]

2015-11-23_00002.jpg

Uredil - tauko
Link to post
  • Odgovori 119
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prvič slišlim o čem takšnim. Si kaj prebrskal na ac forumu oz. vprašal tam? Je dosti več šans, da dobiš odgovor, ker tam so praktično vsi. Jaz sem pa včeraj kupu nov ssd (512GB) in ga dodal k že

@bofu To je to hvala tebi in vsem ostalim.

Žal imaš nizko cenovni volan, ki je za ps3. Tako, da imaš že v osnovi manj šans, da bo kdajkoli delal na Assetti kot se spodobi. Predlagam nakup g27, poznam človeka bi ti ga dal ugodno. 

Posted Images

  • 1 month later...

A je se komu po vcerajsnem updateu zbrisal profil? Zgubil sem vse nastavitve volana, grafike PB-je in setupe :(

...potem pa opazam se na Imoli tudi, da objekte v daljavi vcasih izrisuje z zamikom, neodvisno kaksen nivo graficnih detajlov imam nastavljen (uporabljam vse na MAX). Isto dela ce je vse od postprocesing na default ali pa izbran NAtural mod. To dogaja ze od prejsnjega patcha, na Imoli pa imam vcasih v MP tudi kaksne cudne anomalije na nebu. Gpu driverji so bili veckrat menjani, verifikacija filov tudi, sedaj z novim profilom pa zopet isto. Opazam pa to samo na Imoli.

Link to post

Prvič slišlim o čem takšnim. Si kaj prebrskal na ac forumu oz. vprašal tam? Je dosti več šans, da dobiš odgovor, ker tam so praktično vsi.

Jaz sem pa včeraj kupu nov ssd (512GB) in ga dodal k že 128GB obstoješemu + seveda novi wini 7. Sedaj pa upam, da ne bo več problema z placem.

Aja, pa še nov net imam 50/20 sedaj. To mi deli :)

 

ps: sedaj je optika, ni več lastovka.

Uredil - Mitja Bonča
Link to post
48 minutes ago, 123 said:

Mam isto na Imoli že dolgo. Ne vedno.

kaksen imas pa setup, ce bi se tukaj kaksno vzporednico naslo?

 

Jaz sem na Windows 10 (non 1511) 8Gb rama in R9 290, pa spil je na HDD...drugo pomoje nima veze. Zadnjic mi je pa na Imoli celo zastekalo dvakrat tako mocno da sem sel v planke pol pa cez par sekund kot da ni bilo nic. Neki cudnega mora bit to s kaksnim konfigom al pa kaksen cache kaj jaz vem, mogoce celo kaksen app, ker to imam samo pri AC tezave, pa se to ne vedno...zelo na random.

Zdej ko mi je profil zjebal razmisljam, da bi jo na novo nalozil, saj imam AC gor se od early access pa se upgrade iz 8.1 na win 10 je prezivela. Lahk da je pri teh tranzicijah kaj kje prislo v konflikt. Samo razmisljam.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...