Skoči na vsebino

Težave in nedelovanje


branebrane

Recommended Posts

  • Odgovori 119
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prvič slišlim o čem takšnim. Si kaj prebrskal na ac forumu oz. vprašal tam? Je dosti več šans, da dobiš odgovor, ker tam so praktično vsi. Jaz sem pa včeraj kupu nov ssd (512GB) in ga dodal k že

@bofu To je to hvala tebi in vsem ostalim.

Žal imaš nizko cenovni volan, ki je za ps3. Tako, da imaš že v osnovi manj šans, da bo kdajkoli delal na Assetti kot se spodobi. Predlagam nakup g27, poznam človeka bi ti ga dal ugodno. 

Posted Images

Pred 2 urama , branebrane je napisal:

Sem tudi izbrisal igro in jo ponovno naložil.

A to samo preko Steama oz. dodaj/odstrani ali si izbrisal tudi uporabniško mapo .\Documents\Assetto Corsa kjer so vse nastavitve? Samo preimenuj jo, s tem resetiraš vse in da ne izgubiš replayev, setupov ...

Če bi z zamikom deloval samo volan, potem veliko vlogo igrata nastavitvi Filter in Speed sensitivity ampak si omenil tudi stopalke, tako da mi ni jasno ...

 

Link to post
  • 3 weeks later...

Lepo bi prosil za pomoč .

Težava : Ko na DD namestim tavelik kovinski obroč preko quick release mi nastanejo neke vibracije ko sem v igri in v avtu . Težko je pojasnit . Taki mikro treslaji da povzročajo tolko male vibracije  in nastaja zvok , prav poje  in je nemogoče vozit . Ko je bil volan direktno privijačen na vola , brez quick release ni bilo težav . Je pa to bilo pred tistim upatom  ki ga je @alkoro omenil .

Rešitev na katero sem pomislo je da še spremenim kakšen parameter controls.ini . Ampak o tem premalo vem . Morda kdo ve več in mi prosim svetuje kaj spremenit .

To je defoult tam najt :


[FF_ENHANCEMENT]
CURBS=0.56
ROAD=0.46
SLIPS=0.46

[FF_TWEAKS]
CENTER_BOOST_GAIN=0
CENTER_BOOST_RANGE=0.1
MIN_FF=0

[STEER]
AXLE=0
DEBOUNCING_MS=200
FF_DAMPER=0.99
FF_GAIN=1
FILTER_FF=0.02
JOY=1
LOCK=1080
MAX=0
MIN=0
SCALE=1
SPEED_SENSITIVITY=0
STEER_FILTER=0
STEER_GAMMA=1(

Link to post

Jst sm mel težave s T500RS, da mi je na mestu kar neki vibriral al pa na ravninah npr. na Paul Ricard... Pobrisal cel Assetto Corsa folder v My Documents in vse na novo nastavu. K bi nov špil zalaufal ...

Link to post

Rešeno . Sem probal z vsemi mogočimi nastavitvami pa ni bilo bolje . Pol mi ni ostalo več druga kot da kot budalo ponovno pritegnem vse vijake . In to je to . Mehansko se je povzročal ta hrup . Škoda da nisem posnel ker je prav neverjetno kakšno resonanco je dobil .Sin je včeraj spal 3 sobe stran in ga je zbudilo ko je zrenčal volan . DD je oddajal neke mikro vibracije ko avto miruje in ti drobni sunki so bili dovolj da je ves mehanizem zaradi teže volanskega obroča oddal kontra sunek in v trenutku je prišlo do resonance in ga nisi več vstavo pa bilo kaj delaš celi sem se gor naslono pa ni pomagalo . Ko pa sem uporabljal leseni F1 volan pa do tega ni prišlo ker les sam po sebi vpija nekaj tresljajev povrh pa je še ultra lahki .

 

Link to post
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...