Skoči na vsebino

Težave in nedelovanje


branebrane

Recommended Posts

1 hour ago, mancSLO said:

Včasih si za kako dirko priklopim kak android dash... Telefon 5" polnim prek računalniškega usb izhoda, vendar se vseeno hitreje prazni od trenutne porabe?

Če matična plošča nima posebne funkcije potem ti bo usb 2.0 izhod lahko dovedel le 0,5A.
Sedaj pa računaj, da počasni polnilec ki ga dobiš zraven poceni telefonov polni z 1 amperom

Za dodatno napajanje si omisli tole (2 ampera)

Link to post
  • 1 month later...
  • Odgovori 119
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prvič slišlim o čem takšnim. Si kaj prebrskal na ac forumu oz. vprašal tam? Je dosti več šans, da dobiš odgovor, ker tam so praktično vsi. Jaz sem pa včeraj kupu nov ssd (512GB) in ga dodal k že

@bofu To je to hvala tebi in vsem ostalim.

Žal imaš nizko cenovni volan, ki je za ps3. Tako, da imaš že v osnovi manj šans, da bo kdajkoli delal na Assetti kot se spodobi. Predlagam nakup g27, poznam človeka bi ti ga dal ugodno. 

Posted Images

Potrebujemo malo več podatkov,kot recimo:

1. Ali je igra original

2. Kdaj se to zgodi (online,ko se želiš pridružiti na serverju,ali offline,trening,...)

3.Kako imaš nastavljeno resolucijo v nastavitvah v igri

4.Ali imaš posodobljene mode na zadnjo verzijo? Za grobnik vem,da je bil problem,ker so serverji (uporabniki) uporabljali še stare verzije in z novo logično potem ni delovalo.

Link to post
Pred 6 urami , Furion je napisal:

Original imam, vceraj sem nalozil obe proge, prej se nikoli. Ne dela single niti online.  Grafa je pa vecinoma vse na full.

 

Sploh nima veze kako imaš nastavljene grafične detajle. Bolj je pomembno kako imaš nastavljeno resolucijo,ker ima igra neko smotano finto,da,če ni nastavljena glede na tvoj monitor ne bo delala. Torej,če je za tvoj zaslon resolucija 1920x1080 potem mora biti tako nastavljeno tudi v igri. Če jaz nastavim na manj mi ne deluje. Kako pa je kaj z drugimi original progami,ki so že v igri? Ali delujejo normalno?

Link to post

Original resolucijo imam 1920x1080 in ne dela.  Sem jo zmanjšal na 1680x1050 in zadeva čudežno deluje !? Ok, sem dal za foro nazaj na 1920 in kar naenkrat deluje tudi originalna resolucija.  Kakšni neverjetni problemi so s tem špilom.

Link to post
Pred 18 urami , Furion je napisal:

Original resolucijo imam 1920x1080 in ne dela.  Sem jo zmanjšal na 1680x1050 in zadeva čudežno deluje !? Ok, sem dal za foro nazaj na 1920 in kar naenkrat deluje tudi originalna resolucija.  Kakšni neverjetni problemi so s tem špilom.

Ti kar piši tule. Je forum temu namenjen, pa še drugi bodo lahko kdaj kaj prebrali tule. Mogoče kak hvala kdaj, drugače pa dobrodošel.

Link to post
  • 1 month later...

Ima morda kdo permanentno rešitev za to samovoljno spreminjanje resolucije ? Skoraj vsakič ko zaženem AC se resolucija sama perstavi na 1680x1050 . Z to resolucijo se ne moram povezati v noben server . Potem ročno spremenim na 1920x1080 in vse lepo dela . Če pa hočem na drug server pa spet ne . Čeprav v meniju kaže da se resolucija ni spremenila me ne spusti na noben server .  Potem ne pomaga nič druga kot da ročno zmanjšam resolucijo in na novo zaženem AC in ponovno spremenim resolucijo višje . Malce me to najeda .

Prosim za nasvete .

Link to post

Pomoje lahko zakleneš kak .ini na readonly, se pa to dogaja ko se vključi dodaten monitor in spremeni resolucijo.

 

\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\cfg - video.ini nastavi na read only.

 

Mogoče obstaja še kaka elegantnejša rešitev :)

 

EDIT: bo prav kar v documents mapi: \Users\nickname\Documents\Assetto Corsa\cfg

 

 

Uredil - mare87
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...