Skoči na vsebino

Prenova portala


Recommended Posts

  • Odgovori 180
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Portal je bil zopet malo osvežen Na vrhu se bohoti tudi nov logotip. Vsem verjetno ne bo všeč - upam, da bo vsaj večini

Forum je šel iz ocene 20% na 90+    

Matjaž, ali je možno kam fliknit koledar, kjer bi bilo razvidno, katera dirka v kateri igri je na sporedu.

Posted Images

 

-tisti social linki za FB, G+ itd so cisto nepotrebni

 

Agreed and done. 

Ti social sharing linki so ostali še od prej in so se prenesli iz stare verzije... Sedaj jih ni več.

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Stisnil sem "skrij "  in sedaj je skrit in to tako,da ga ne vidim več,kot,da bi bil zbrisan. Za AC sekcijo imam moderatorske pravice,da lahko urejam,za p.Cars pa ne,torej ne morem sam obnoviti nazaj prispevka. Morda mi bo Murn lahko pomagal,da ga dobim nazaj.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Te sličice so tudi meni zelo všeč. Veliko lepše kot prej.

Glede prevodov pa mislim, da imaš samo še to (oz. samo to sem še našel, če je kaj več ne vem)

 

- ko klikneš forumi imaš zgoraj v "drobtinicah" Domov > Forums

- vsako kategorijo na forumu, ki jo hočeš skrčit imaš napis "Toggle this category"

- spodaj pri Kdo je prisoten še samo v # members, # anonymous, # guests (See full list)

- pri novicah imaš gumb Add News, ter sort by (ter tam noter še delček neprevedeno)

- ko novico odpreš imaš spodaj # views, # comments ter spodaj kjer lahko komentiraš še naslov Comments

- pa nekaj malenkosti pri prenosih

- pa če je nekdo prisoten - # is online now

 

Vem, da si omenil da bo postopoma in to sem našel, da boš lažje iskal kar je z vidika uporabnika še za prevest :)  Se da pa tudi z neprevedeno še preživet, tako da ni problemov. Pač ko bo čas bo že vse urejeno.

Uredil - DarkSide
Link to post

Hvala @DarkSide Bom pogledal, več ali manj sem klikal, kje je še kaj za prevest. Nekatere, ki si jih zgoraj omenil, sem moral javit developerju, ker je nek bug in se jih ne da prevesti... Druge bom probal prevesti ASAP. Trenutno sem na 25%, s tem, da je tričetrt tega prevoda samo za backend (jap, tudi backend prevajam, ker nimaš možnosti ločit backend in frontend prevoda. Nekateri prevodi se uporabljajo v backendu in frontendu hkrati. Razen, če ugibaš kaj je kje. Potem pa hitro kaj fališ)

 

Link to post

Res je, če ni ikon oz. je default, je razlika bolj očitna, ker tisto default ikono pobarva z temno modro. Slik pa ne moreš pobarvat temno modro ... Žal teh parametrov ne morem (na enostaven način) spreminjat.

Se pa vseeno kar precej dobro vidi, ko je nekaj neprebrano - tudi tekst je odebeljen...

ROIMNE1.png

Link to post

Še mojih 0.02€...

Nisem prepričan, če je dobro da se kot prva stran odprejo novice in ne forum. Zakaj ? Novic je relativno malo v forumu se pa skozi dogaja in to je tisto kar je tukaj zanimivo - forum.

Bolj se mi zdi smisleno, da bi se odprl forum, novice pa kje ob strani ali pa zgoraj, saj sedaj v 99% obiskov kliknem takoj na "forum".

Sicer pa ok. Prenova uspela.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...