Skoči na vsebino

mancSLO server


mancSLO

Recommended Posts

  • Odgovori 233
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo zaključeno tole danes. Hvala  za udeležbo in fer vožnje. Rezultate dobite na ZS. Zdej pa na eno pivo. Res je kar dolga. Bi moralo bit nad 20 udeležencev, pa dve različni klasi, da bi bilo več

Ekipe so prihrumele na Nizozemsko brez vsake predhodne rezervacije terminov. Nekako se je Dizel Race Teamu uspelo med prvimi zjutraj spraviti na stezo. Pritiski ostalih ekip na ogrado so bili tolikšni

Sreče in zdravja v 2017 vam in vašim...

Posted Images

Spoznajmo progo: Paul Ricard

Rabi se: AC,  z dodatkom: Potrebujete Porsche Pack #2

Server: Dizel Race Team- LMP/GT2

Avti:

LMP:Porsche 919 Hybrid 2015

GT2: BMW M3 GT2, Ferrari 458 Italia GT2, Corvette C7.R GTLM

Uredil - mancSLO
Link to post
16 minutes ago, mancSLO said:

Spoznajmo progo: Paul Ricard

Server: Dizel Race Team- LMP/GT2

Avti:

LMP:Porsche 919 Hybrid 2015

GT2: BMW M3 GT2, Ferrari 458 Italia GT2, Corvette C7.R GTLM

Zivjo!


Se opravicujem ce je kje zapisano ocitno, ampak ocitno ne razberem (?!): je tole misljeno kot "poziv" na fun dirko? Kdaj naj bi bila in kaksne so zahteve (poleg tega da imam AC namescen in da Paul Richard progo)? Rabim Porcshe pack (kot je napisano zgoraj)?

Malce ozadja o mojem sprasevanju: http://www.slo-racing.com/forums/topic/2734-predlogi-za-zacetnisko-online-dirko

Skratka, rad bi preizkusil kako to "sploh izgleda", ce sprejmente kaksnega ki se bo bolj turisticno vozil v krogu :)

LP!

Link to post
pred 27 minutami, mihagapiha je napisal:

Zivjo!


Se opravicujem ce je kje zapisano ocitno, ampak ocitno ne razberem (?!): je tole misljeno kot "poziv" na fun dirko? Kdaj naj bi bila in kaksne so zahteve (poleg tega da imam AC namescen in da Paul Richard progo)? Rabim Porcshe pack (kot je napisano zgoraj)?

Malce ozadja o mojem sprasevanju: http://www.slo-racing.com/forums/topic/2734-predlogi-za-zacetnisko-online-dirko

Skratka, rad bi preizkusil kako to "sploh izgleda", ce sprejmente kaksnega ki se bo bolj turisticno vozil v krogu :)

LP!

Bom malo popravil "poziv", sori. Ker imam vedno bolj AC, tega ne omenjam več toliko.

To ni nobena uradna, ali poluradna dirka. Je pač server bolj v fun namene, kjer se malo za zabavo, malo zares pomerimo. Nekaj poizkušam serije mešat in kako novo progo dat, da jo malo spoznamo. Na tem serverju se dobimo čisto po naklučju, zvečer, če se. Če ne pač malo potestiraš. Teh serverjev je na AC v vsakem trenutku 100 in več.

Jaz pač  postavim bolj tako za nas, slo-racerje. Če je preveč poln (ne vem če je že kdaj bil :D) dam še skrivni pass: Mansell.

Za server brez plačljivih dodatkov se je že @dottor ponudil, pa ne vem, če ste se kaj odzvali. Lahko pa tudi jaz kdaj naštimam[ok].

 

Uredil - mancSLO
Link to post
2 minutes ago, mancSLO said:

Jaz pač  postavim bolj tako za nas, slo-racerje. Če je preveč poln (ne vem če je že kdaj bil :D) dam še skrivni pass: Mansell.

Za server brez plačljivih dodatkov se je že @dottor ponudil, pa ne vem, če ste se kaj odzvali. Lahko pa tudi jaz kdaj naštimam[ok].

Super se slisi. Serverjev v AC je malo morje, samo jaz nekak ne razberem kaj je kaj -- mogoce se samo jaz ne znajdem in ne razberem kaj je kaj?

Bi se probal kdaj zvecer pridruzit (je to misljeno za danes?): ime serverja imam, geslo si tudi napisal. Kaj poleg AC rabim? Porsche pack? (navsezadnje ni tako drag). Kdaj naj bi se to dogajalo? Bo trening, kvalifikacije, dirka? Saj vem da je FUN race, ampak toliko, da uskladim vse skupaj s familijo. Se vmes kaj pogovarjate, moram vzpostavit kaksen teamspeak ali kaj taksnega? 

@dottor-jev post sem videl (zal prepozno; sem sele danes opazil).

Link to post

Ne, tu ni treba teamspeak. Server je že up in ni nič gesla danes. Samo zaradi tega ne Porsche packa kupovat. Če bi rad kaj "odnesel" in če imaš čas, je trenutno fun/ naspol resno prvenstvo GT4. Tam se lahko veliko naučiš, in je vsaka dirka posebej. Prideš, kolikor imaš pač časa.

Tale moj server je pa res čisto for fun. Zdele je 1 gor, lahko čez 1 uro 5, ali pa nobeden.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...