Skoči na vsebino

mancSLO server


mancSLO

Recommended Posts

  • Odgovori 233
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo zaključeno tole danes. Hvala  za udeležbo in fer vožnje. Rezultate dobite na ZS. Zdej pa na eno pivo. Res je kar dolga. Bi moralo bit nad 20 udeležencev, pa dve različni klasi, da bi bilo več

Ekipe so prihrumele na Nizozemsko brez vsake predhodne rezervacije terminov. Nekako se je Dizel Race Teamu uspelo med prvimi zjutraj spraviti na stezo. Pritiski ostalih ekip na ogrado so bili tolikšni

Sreče in zdravja v 2017 vam in vašim...

Posted Images

Kaj naj rečem. Zelo zanimivo se je poditi z temi oldtimer-ji po tem dirkališču. Sploh je zanimivo,ko imaš za seboj Aliena Bonča,ki te na vsak način želi prehiteti,pa se nekako trudiš,potem te zavrti v ovinku,Bonča mimo in Buum...sory Bonča nisem mogel ustaviti avta in sem te zadel. Je pa jeba,sploh,kdor uporablja H menjalnik moraš nujno uporabiti heel&toe,drugače te lepo zavrti,kar se je tudi meni zgodilo....pa tudi zašaltaš se takoj :D

Link to post

Ni panike sploh Benjamin. Saj sem se ti še hotel ogniti v tisti situaciji ven iz 2. ovinka, pa te je neslo direktno v mene. To bi mogel prav posnetek videti, bi bilo prav zanimivo.

Ja, bilo je res zakon. Se nas je kar nekaj nabralo. To bo treba še ponoviti. Pa to so avti za dirkat, ne pa un skret ob novga švaba ;)

Link to post

Konkurenca je zdrava in jaz si jo želim, da ne bo pomote. Džabe sam vozit in zmagat, to mi ni zanimivo. Ja avto je red en dolgčas, bo treba kaj spremeniti, kot je rekel Alen. Pridi kdaj na fun dirko. Pa Eršte tudi.

Link to post

Je bla kar kombinacija tole. F40 hiter na ravnini, oni pa v ovinkih. Edin DTM ne vem če je pasal...

 

Ps.: Mitja a maš net poštiman. Danes je bilo bp...

Uredil - mancSLO
Link to post

Še sam dodam mnenje. Bilo mi je vrhunsko. Super proga, dobri avti, (pre)hitra družba :) Prvo dirko sem se itak še učil vozit, čeprav vozim avto s sklopko že celo življenje, je tole nekaj povsem drugega :) Polne roke in noge dela, haha. No potem v drugo je šlo čedalje boljše, tako da komaj čakam, da se spet dobimo :) 

 

Ja BMW prvenstvo je za začetnike, ne pozabit tega. Za vas majstre je pač dolgočasno, za nas ki se še lovimo, je pa smisel tega, da se navadimo gužve, prehitevanj, prog itd. Po tem prvenstvu pa lahko probamo kaj bolj divjega.  [dance]

Link to post

Je bla kar kombinacija tole. F40 hiter na ravnini, oni pa v ovinkih. Edin DTM ne vem če je pasal...

 

Ps.: Mitja a maš net poštiman. Danes je bilo bp...

 

Ne še, bo treba še malce počakati na optiko.

Nevem ampak vedno imam ta visok ping samo pri naših dirkah. Tudi, ko igram online na tujih serverjih, mi v 95% vedno dela. Kdo ma te naše serverje za dirke? Da ga ti naredi enkrat Marjan (če ga še nisi).

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...