Skoči na vsebino

Testna dirka | 14.6.2015 | BMW M235i @ Barbagallo


Recommended Posts

  • Odgovori 42
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pejt domov

Replay: RACE 2   Prve na žalost nimam

14.6.2015 (dan dirke): 19:00 - Trening (90 min) 20:30 - Kvalifikacije (5-10 min, en hiter krog) 20:40 - Dirka 1 (približno 20 min) 21:15 - Dirka 2 (približno 25 min)   Nastavitve strežnika Serv

 

Pa ne bo noben sheku?

A se prijavljaš?

Ps.: Božotu so vdrli  [Jaoo] .............................. v odklenjen ............ [iz] ...................... :D ..................avto... ;)

 

 

:D

amm, vidim, da gre za nek hec in se ga trudim zastopit/razvozlat, pa mi ne gre, še enkrat prosim, hehe :D 

Link to post

Pa ne bo noben sheku?

A se prijavljaš?

Ps.: Božotu so vdrli [Jaoo] .............................. v odklenjen ............ [iz] ...................... :D ..................avto... ;)

:D

amm, vidim, da gre za nek hec in se ga trudim zastopit/razvozlat, pa mi ne gre, še enkrat prosim, hehe :D

Aaaaaa. Sori. Mark je bil.
Link to post

Dober trening.

 

Še veliko km me čaka za bit kje tam spredaj. Prve ovinke oz. kroge imam totalno trdo nogo in medtem, ko ostali že sigurno grizejo jaz še sramežljivo tipam kje so meje. Če že koga dohitim sledi napaka ali pa z prehitrim bremzanejm zapravim možnost za napad.

 

Dodajmo še kakšno napako in neoptimalno vožnjo in je to to. Sprememba gripa me totalno sesuje tako, da na kvalifikacijah totalno pogorim. Kot Rossi :) Bi potreboval 50 krogov za dirko, da naštelam točke zaviranja.

Link to post

Zato pa rabiš vsaj 200 krogov da boš konkurenčen, po težavah ki jih opisuješ.

 

Več po moje. Z 200 bom konkurenčen na hotlapu. Peace na dirki pa še ne bo ta pravi. Sploh, ko so ostali okoli mene.

Link to post

Mal je trening na samem dirkališču, ostalo pa psihadelije v glavi. Pač n00b sindrom. Sej js mam iste probleme. Šele po par krogih se umirim do te mere, da lahko dam od sebe nek optimum. Pa prej treniramo, pa vse, ampak vseen zanoobiram v nulo. Marko, manjka nama overall tekmovalne kilometrine. Bo treba še odpeljat prvenstvo ali dve, da bo začetna trema odpravljena hehe :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...