Skoči na vsebino

3. Imola - 7.6.2015


Recommended Posts

  • Odgovori 90
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

https://www.youtube.com/watch?v=JKnT2jobsAE

Q: Naredil čez teden pol urce treninga, da sem se malo spomnil linij, tako da sem naredil soliden čas za P8 P1: Dober štart, lepo borbe v prvem ovinku potem pa malo prehitevanja in kruzanja na 5 mest

Noro, glede na to, da je bila Imola na mojem črnem seznamu, kjer mi je šlo vedno vse narobe, sem pričakoval kup smole in bitke za zadnja mesta.   Da bi se lahko tako odvilo, je kazalo po kvalifikaci

Noro, glede na to, da je bila Imola na mojem črnem seznamu, kjer mi je šlo vedno vse narobe, sem pričakoval kup smole in bitke za zadnja mesta.

 

Da bi se lahko tako odvilo, je kazalo po kvalifikacijah, ko smo v boksih še vedno gledali posnetke Bončevih vragolij v Italiji in zamudili pravi čas za izhod na hiter krog. Odgovornosti seveda noče prevzeti nihče, zato smo družno nahrulili sosedovo mačko, zlili steklenico hladnega in se jezni podali na štart iz zadnje vrste.

 

R1:  Štart je bil bolj penzionističen, saj sem v prvem ovinku pričakoval clusterfuck, kar se je več ali manj dogajalo prvih nekaj krogov. Proga je bila spolzka in nekateri so pod vplivom močnega sonca (:)) delali začetniške napake. Počasi sem napredoval, naredil manjšo napako nekje na sredini, toliko da se je mimo stisnil Kurent, s katerim sva nato do konca dirke lepo sodelovala in cilj, uvrstitev med prvih deset je bil izpolnjen s končnim 8. mestom. 

 

R2: Tik pred začetkom dirke smo dobili v ekipi Skywalker povsem nov uparjalnik, prav tako so inžinirji prepihali fergazer in ponasatavili šobe. Štart iz 12 mesta je obetal obilo akcije, ki smo jo bili deležni že v ogrevalnem krogu, v katerem se je vozilo kot po jajcih, tako da se je na zavorah začelo nabirati ivje. Prvih nekaj krogov je spet nekaj treskalo v šikanah, nekateri so v svoj nastop vkomponirali razne dvojne axle in trojne tolupe, lepo za pogledati. Spet se je od neznano kje vzel Kurent, s katerim sva se zavzeto grizla za vsak meter proge, kar je izkoristil Selčan in postal hrenovka v hot dogu, ko je med obema padel mimo. V trojčku smo potem dohiteli še Apata in še nekoga, tak oda je bilo spet zanimivo. V glavnem fer fajti in napeti do jajc. Ob koncu dirke prezadovoljen na 5. mestu, lahko bi bilo več, samo bi verjetno kdo letel iz proge [smoke]

 

Hvala za dobro dirko, res sem užival.  [ok]  [champ]

Link to post

Moj povzetek:

 

Q: Lepo počasi in na "zihr", spet uspel dobiti pole position.

 

R1: Dober štart, po dveh krogih že 6 sekund prednosti, nato umerjena vožnja in izmenjavanje najhitrejših krogov z Murnom :)

 

R2: Bolje da pozabim saj ni šlo nič po načrtih. Imam samo za komentirat 3 zadeve.

 

Opravičil bi se Glavaču kjer sem ga zadel v vhod na Aqua minerale, bil si ravno v borbi in si bil potem toliko počasnejši da nisem mogel več ustaviti, kakor sem videl te je malo zaneslo in si lahko nadaljeval.

 

Opravičil bi se tudi Roškarju, kjer sem ga na predzadnjem ovinku kljub temu da je bil spredaj 3+ dolžine avtomobila uspel zadeti in spraviti v pesek. Res nisem pričakoval da boš toliko zmanjšal hitrost, še vseeno moja krivda.

 

Opozorilo Apatu, glede vračanja na stezo!

 

Se vidimo na naslednji

Link to post

Q: Nisem kaj dosti treniral, zato kar nekoliko presenečen nad 11. mestom

R1: previdno štartal, izkoriščal napake drugih, prišel tam nekam okrog 7 mesta, potem pa nekaj napakic, počasi izgubljal, na koncu se pa dobro boril z Marjanom, ki je boj dobil. Končal na P12. Bravo Marjan, lepo si napredoval glede na GT3 sezono ;)
R2: Ko se že na štartu skorajda zaletim v rit tistemu, ki pred mano ni speljal, sem po letečem štartu že v prvem zavoju najprej od moštvenega kolega dobil eno porcijo od zadaj, le krog ali dva za tem je pa še Murn bočno vletel name :) Na srečo so se tudi drugi "boksali", tako da nisem izgubil preveč, a vse skupaj za več kot P12 (spet) ni zneslo.

Link to post

Q: Naredil čez teden pol urce treninga, da sem se malo spomnil linij, tako da sem naredil soliden čas za P8

P1: Dober štart, lepo borbe v prvem ovinku potem pa malo prehitevanja in kruzanja na 5 mestu za Erštejem in Roškarjem, ki sta imela kar hude boje, mislim da celo na limitu dovoljenega glede zapiranja, ampak to bojo že sodniki presodl. Js sm čaku na njunu napako in to se je tudi zgodilo, vendar je Erštetov avto počakal sredi ceste tako da sem ga nabasal in ga poravnal s progo tako da ni nič izgubil, poškodoval sprednji del, prehitel me je pa še Glavač. Nato nisem mogel držati tempa in zaradi napake Murna s katerim sem še predzadnji krog imel dober boj zaključil na 4 mestu. 

P2: Štart od zadaj, na srečo sem jo dobro odnesel prvi ovinek in tako prišel na 11 mesto, kjer sem hitro prehitel še 3 ljudi, nakar sem počakal za Kurentom in Prangerjem, ki se nista znala odločit kdo bi bil prvi, na koncu se malo zrukata v zadnjem ovinku in ju dohitim, nakar se s Kurentom borim do prvega ovinka, kjer oba bremzama kar se da pozno ampak je imel notranjo linijo, tako da me nazaj prehiti Pavšek. Nato v naslednjem zaporedju ovinkov izkoristim njuno borbo za mesto in ju prehitim po zunanji strani. Kasneje še ulovim Apata in ga brez problema prehitim na koncu ravnine. Nato pa še samo kruzanje do konca in P2.

 

Ena kot pravi Fabijan, Marjan dober si se natreniru iz GT3, najbolj opazen napredek med vsemi, mogoče ti manjka malo več agresije pri zapiranju in napadanju na druge. Fabijan NOOB!!! LOL :D

Link to post

Kaj se je zgodilo v R2 prvi ovinek? Jaz sem prehitel Erika in nato sem šel dosti počasi na notranjo ker nisem vedel a boš Erik ob meni, pa sem hotel pustiti prostor. Na replayu je nekdo konkretno zalaggal in na mojem replayu nekdo zadane Erika od zadaj (čeprav ni avta 5m od njega) in on v mene ker sva bla 15cm bumper-to-bumper.

 

Tak lag ni sprejemljiv !!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...