Skoči na vsebino

Testna dirka | 3.5.2015 | BMW M235i @ Silverstone National


Recommended Posts

  • Odgovori 53
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Mitja, drugič pridi na TS pa se bomo zmenili ...

 

 

Drugač pa ja ... treba se je mal prej prijavit, ker je treba entry list ustrezno pripravit.

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Sori Domen za drugo dirko T1. Si šel nekam široko in pol not prišel. A imava druge linije ali sem jaz totalno zgrešil. Morem reply videt. My fault.

 

Hem, po posnetku sodeč sem bil jaz malce širok, ti pa počez že prej ;)

Uredil - MarkoP
Link to post

Ja no... vsaj vidim kako tukaj v AC zgleda multiplayer. Do zdaj sem šel samo parkrat na javni server, pa ni bilo ne vem kaj. Danes sem se imel pa kar fajn.

Kljub temu, da sem bil v vsaki dirki enkrat butnjen, vidim da bo treba kar še potrenirat. Ste vsi zelo hitri, večinoma je šlo tudi zelo fer in na tesno.

 

Super.

Link to post

Dobr je blo :)

 

Miha, kaj se ti je zgodilo, da si naenkrat odletel sredi ovinka?

 

Nekdo se je javil, da bo naložil replay-e, ker ne morm shranit, naj ne pozabi prosim, hvala! :)

Link to post

jaz bom kasneje naložil zadnje 3 kroge borbe za 5. mesto :) bilo je res na milimetre :D obe dirki sta bili odlični. V prvi dirki sem edino nekomu tam okrog 3 mesta se malo dotaknil zadka in ga je zavrtelo tak da se opravičujem vendar si malo skakal in si naenkrat bil pred mano. 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...