Skoči na vsebino

BTCC [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 371
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Še mene štejte... bom volan nazaj nataknil na mizo za Hondico.

Res je! Jaz sem tut interesent in kot veste, jaz nikoli ne manjkam!

Ne vem zakaj nas ne bi bilo, sej zmeraj je WTCC laufal,BTCC pač enaka fora, le bolj bo zanimivo pomoje, zdej pa kr od enkrat nek strah, ni mi jasno, vsaki mesec več folka na strani, vsaki dan se manj

Posted Images

@mm46: Hvala za skin za naš CooMar Racing, lepo narejeno :) Glede na to, da sem nov - če želim videti skine na serverju moram si dol potegnit in namestit tudi od ostalih?

Zadnič niti nisem mogel na server, ko ste začeli skine uploadati. Prej pa je šlo. No saj se bom usedel za pol urce enkrat pred dirko, da uštimam te malenkosti.

Največ zaslug za tvoj skin je imela ekipa Miomoto :)

Link to post
Se opravičujem :) Cookie se je menil za skine, jaz pa vas sploh še ne poznam. Vse sem zamešal. Upam, da se čim prej dobimo na serverju, da ne bo več takih nesporazumov :)

Ni problema, glej samo da boš veselo sukal! :)

Link to post

Spet bo team miomoto team jezen name in bo reku da se samo na njih spravljam. Vendar kar vidim na slikah, Playeva in Murnova Honda nista v skladu z FIA WTCC predpisi ;)

Link to post
Spet bo team miomoto team jezen name in bo reku da se samo na njih spravljam. Vendar kar vidim na slikah, Playeva in Murnova Honda nista v skladu z FIA WTCC predpisi ;)

Sej nimamo dva difuzorja :mrgreen: , zakaj pa bi blo jezni, hvala bogu, da se napake poštima!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...