Skoči na vsebino

BTCC [2009]


mAxL

Recommended Posts

Danes je do 2.00 v delavnici Miomoto gorela luč, pa čeprav je bilo treba vstati in ob 8.00 oditi na delo. Ekipa Miomoto je priskočila na pomoč ekipi CooMar Racing in jim oblepila dirkalnik za sezono 2009. Predstavljena dirkalnika vozita M. Grubelnik in D. Florjančič.

267_db7c464de6c103ccec3106c2000fb0e2

267_b9a2ff3a5c205365ea6f5a225f534ff0

Link to post
  • Odgovori 371
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Še mene štejte... bom volan nazaj nataknil na mizo za Hondico.

Res je! Jaz sem tut interesent in kot veste, jaz nikoli ne manjkam!

Ne vem zakaj nas ne bi bilo, sej zmeraj je WTCC laufal,BTCC pač enaka fora, le bolj bo zanimivo pomoje, zdej pa kr od enkrat nek strah, ni mi jasno, vsaki mesec več folka na strani, vsaki dan se manj

Posted Images

Danes je do 2.00 v delavnici Miomoto gorela luč, pa čeprav je bilo treba vstati in ob 8.00 oditi na delo. Ekipa Miomoto je priskočila na pomoč ekipi CooMar Racing in jim oblepila dirkalnik za sezono 2009. Predstavljena dirkalnika vozita M. Grubelnik in D. Florjančič.

vse lepo in prav.icon_ok.gif

spremeni le barvo [ogledal in] napise nad šipami tako, da bosta imela različni barvi,

da se ne bo avto razlikoval samo po štartni številki, ampak tudi po barvi [ogledal in] barvi trakov na sprednji in zadnji šipi. (če ne drugega, lahko pustiš ogledala kot so)

Link to post
Danes je do 2.00 v delavnici Miomoto gorela luč, pa čeprav je bilo treba vstati in ob 8.00 oditi na delo. Ekipa Miomoto je priskočila na pomoč ekipi CooMar Racing in jim oblepila dirkalnik za sezono 2009. Predstavljena dirkalnika vozita M. Grubelnik in D. Florjančič.

vse lepo in prav.icon_ok.gif

spremeni le barvo [ogledal in] napise nad šipami tako, da bosta imela različni barvi,

da se ne bo avto razlikoval samo po štartni številki, ampak tudi po barvi [ogledal in] barvi trakov na sprednji in zadnji šipi. (če ne drugega, lahko pustiš ogledala kot so)

Hvala za opozorilo, je bila že pozna ura. Popravim in objavim:)

Vrooom!

Link to post

Hvala za opozorilo, je bila že pozna ura. Popravim in objavim:)

Vrooom!

ni kej, se zgodi tud najboljšim.

preveri še pri ostalih skinih, če si še kaj delal ;)

Link to post

Evo sm vam še screenshote naredu, da vidte kko je kej po letih... Pri nekaterih avtih sploh ni razlike.

2006 _________________ 2007

2006alfa.jpg 2007alfa.jpg

2006e46.jpg 2007e46.jpg - e46: identična

2006e90.jpg 2007e90.jpg

2006honda.jpg 2007honda.jpg - Honda: identična

2006lacetti.jpg 2007lacetti.jpg

2006leon.jpg 2007leon.jpg

2006peugeot.jpg 2007vectra.jpg

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...