Skoči na vsebino

BTCC [2009]


mAxL

Recommended Posts

Kaj zaj vsi razkazujete svoje igračke icon_owje.gif

A trening bo kakšen da se malo navadimo na avte in progo pa da se vidi če vse deluje.icon_krniki.gif

Mogoče kakšen v četrtek ker tekma je že v nedeljo. [Joj]

Server je postavljen že dober teden (24/7), če gdo hoče lahko trenira.

ime: http://www.miomoto.com

pass: miomoto

Veselo sukanje!

Vrooom!

Link to post
  • Odgovori 371
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Še mene štejte... bom volan nazaj nataknil na mizo za Hondico.

Res je! Jaz sem tut interesent in kot veste, jaz nikoli ne manjkam!

Ne vem zakaj nas ne bi bilo, sej zmeraj je WTCC laufal,BTCC pač enaka fora, le bolj bo zanimivo pomoje, zdej pa kr od enkrat nek strah, ni mi jasno, vsaki mesec več folka na strani, vsaki dan se manj

Posted Images

Skini so lepi, sam ti manjkajo imena na šipah, pa številko na vrata bi lahko dal tako kot sm dal maxlu...template je v stickyju ;)

jaz pa šele v nedeljo pridem v lj tk, da bo bl mal treninga :D

Upam, da pol do druge dirke poštimamo vsi skine, da bomo mel vsaj številke in imena vsi v enakem slogu :)

Link to post
Skini so lepi, sam ti manjkajo imena na šipah, pa številko na vrata bi lahko dal tako kot sm dal maxlu...template je v stickyju ;)

jaz pa šele v nedeljo pridem v lj tk, da bo bl mal treninga :D

Upam, da pol do druge dirke poštimamo vsi skine, da bomo mel vsaj številke in imena vsi v enakem slogu :)

Me je B_U_R_I opomnil, je popravljeno :)

Link to post

Server je postavljen za aktualnimi skini. Potrebno pa bo instalirat še tole če hočete videt skinano Vectro ekipe Miomoto VXR, demo verzija Vektre ne dela. Zadevo sem stestiral in dela in updehjtal server. :)

http://www.artsonika.com/index.php?option=com_remository&Itemid=27&func=fileinfo&id=19

Aktualni skini Miomoto (WTCC 06, WTCC 07): http://miomoto.com/wp-content/uploads/SKINS/Miomoto.zip

Vrooom!

Link to post

Na Rockinghamu je malo delikatna prva šikana oz. koliko je dovoljeno sekati. Dve kolesi morata bit znotraj bele črte (začetek robnika) načeloma... To pomeni, da lahko kar dobro zajahaš oba robnika, tolko, da sta dve kolesi na asfaltu in naravnnost.

Kako se ostalim zdi ta šikana?

Link to post

Ja včeraj smo malo vozli da sprobamo server če bomo tega uporabljali in je blo super.icon_owje.gif

Zaj tista prva šikana je tudi meni preveč odprta ker se jo da sekat pri 130kmh in mislim da bi jo morali lepo obdozit.icon_krniki.gif

Ja časi so bili okoli 1.47.0 je imel Primož jaz sem bil malo počasnejši z benfo se šele privajam na đermana s seveda sekanjem prve šikane.icon_opa.gif[guns]

Link to post

Heh, prva šikana je zelo triki, jaz bi jo pustil sekat. Ekstremno sekanje se ti posreči 3x, 4x, petič se pa zabiješ v gume ali ograjo, kajti če sekaš prvi ovinek, dobiš kazen, za drugega pa nič ne reče, sam je nemogoče odpeljt 15 krogov na tak način. Vsak je včeraj malce telovadil v šikani in čeprav sem bil malce hitrejši od tebe (Oxi) na progi, te po napaki v šikani v 5. krogih več nisem mogel ujet. No, vsaj dokler ti nisi naredil napake na istem mestu.

Drugače se pa jaz ravno tako privajam na hondo, sem bolj alfe navajen. Pa gume me čist sesujejo na dolgo razdaljo. Na koncu mam zmeraj tako drsalnico, kot bi vozil po dežju. Manjka vaje in občutek za pritisk v gumah na hondi.

Aja, pa še en predlog za nastavitve serverja bi imel za nedeljsko dirko. Ne vem, če je tu pravo mesto za to:

1. 15 min practice

2. 30 min quali

3. dirka

Včeraj smo namreč videli, da je 15 min quali premalo, ker je krog relativno dolg, sploh če bo na stezi 16 avtov.

Link to post

Mal občutka pri prvi šikani, tako da je vsaj malo vidno, da jo je dirkač obvozil. Mal bomo prekontrolirali po dirki in tisti, ki bodo extremerji si bodo prislužili kako lepo nagradico :P

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...