Skoči na vsebino

BTCC [2009]


mAxL

Recommended Posts

Sem v drugo temo nalepu track pack tko, da dejte mal potestirat, če vam vse dela, da po potrebi kaj popravimo predn se začne zares :) Kere varjante nekaterih prog bomo vozili bo pa maxl povedu :D

Link to post
  • Odgovori 371
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Še mene štejte... bom volan nazaj nataknil na mizo za Hondico.

Res je! Jaz sem tut interesent in kot veste, jaz nikoli ne manjkam!

Ne vem zakaj nas ne bi bilo, sej zmeraj je WTCC laufal,BTCC pač enaka fora, le bolj bo zanimivo pomoje, zdej pa kr od enkrat nek strah, ni mi jasno, vsaki mesec več folka na strani, vsaki dan se manj

Posted Images

Ekipa Miomoto je postavila dedicated Race07 strežnik s prenosom 10/10 [dance]http://www.miomoto.com (pass: miomoto), ki ga najdete na steam server listi.

Na strežniku so trenutno naložene aktualne BTCC proge, na voljo pa je tudi [Jel] rFactor, LFS in NetKar Pro, odvisno od razpoloženja oziroma dogovora.

Ker je strežnik trenutno v testni fazi, prosim za feedback icon_opa.gif kako se zadeva obnese.

Za vsa vprašanja in želje sem dosegljiv na ZS [owje] .

Lp,

Vrooom!

P.S.: Testno bo strežnik postavljen 24/7, da vidimo ali bo potrebna kakšna nadgradnja hardwera ali linije.

Link to post
lepo lepo,... sm bil gor sam nism mogu z vectro.. :)

ker je mel silverfox samo klaso WTCC 2007. Zdle sva stestirala - js s Hondo, on z Vectro. Tako da dela. Progo sva odpeljala kakih 5 krogov in je kar zanimivo. Se mi zdi, da je tko k bi se po smoli fural ... gripa še pa još :)

Link to post

Mislim, da ima BTCC prvenstvo uradno tri dirke...kaj damo 2 šprinterske ali damo eno daljšo?

Mam občutek, da bo na štartu prve dirke ponovno čez 20 voznikov [smoke]

Link to post
Tisti, ki boste vozili :arrow:

Odprite steam (store) in zgoraj levo vpišite v search "crowne plaza"*...kliknite install in to je to [champ]

Kaj mi to hoče neki Race07 demo downloadati, ko dam instal? a to mara bit al kaj? :roll:

Link to post

En problem je s to prvo progo maxl. Po prvem desnem ovinku, če se furaš na sredini ali desnem koncu proge (kar sicer ni idealna linija se pa uporablja pri prehtevanju/izogibanju) dobis CUT TRACK čeprav se furaš po ravnini NA progi.... :roll:

Link to post
En problem je s to prvo progo maxl. Po prvem desnem ovinku, če se furaš na sredini ali desnem koncu proge (kar sicer ni idealna linija se pa uporablja pri prehtevanju/izogibanju) dobis CUT TRACK čeprav se furaš po ravnini NA progi.... :roll:

Prpopi eno slikco, jest sm probal po vseh desnih ovinkih pa mi ni nič sporočilo :P

Danes teden bo en večji trening...

Preverte tudi, če imaste v gpcosu prav vpisana imena za Race07 (tisti, ki vozite STCC že imaste vpisano).

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...