Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Kazni so že vse potalane....maxl pa ima še neke probleme s pregledom denzijeve vožnje v R2, ker je men zmrznil na štartu, vemo pa, da je spet neki ušpičil :P Ostale kazni pa so, tko da jih pričakujemo zdej zdej...

Link to post

Jaz moram še par stvari pogledat po naročilu organizatorja.wink.gif

Žal včeraj nisem mogu, ker sem bil v službi cel dan, po šihtu smo mel pa še službeno zabavo. Trenutno sem pa spet na šihtu, tako, da bom pogledal takoj, ko pridem domov.

Link to post

Kazni podeljene, seveda mojo normalno sprejmem, bi pa malce kometniral kazen Novaka. Pa brez zamere al pa karkoli... Na prejšnji dirki se sicer nisem naslonil na Tušarja, ampak sem ga od zadi ... Posledica je bila ta, da sem ga prehitel. Nihče drug ga ni prehitel zaradi tega, samo jaz. Dobil sem 15 sekund kazni. Novak me je zadel sicer bočno, še vseeno je s tem pridobil mesto, ki bi ga drugače verjetno malce težje. Dobil je opozorilo.

Sej je potem pač zaradi dveh opozoril dobil +30kg, tko da mogoče bo to zaleglo na naslednji dirki, da v primerjavi z njim dobim kako mesto :P

Aja še tole, za tisto ko sem pa zadel Slaparja, bi si dal pa 15s + verjetno še kakšne kilograme .... Tam sem mu res veliko škodo povzročil...

No za naslednjič pa upam, da bomo vsi čimbolj previdni :P

Link to post

Trk bok ob bok in trk v rit sta dve zelooooo različni situaciji.....poleg tega je bilo pravilo "Right to the line" na moji strani, tako da ne vidim kaj ni jasno. Razumem pa da si jezen, ker je bilo to le grdo prehitevanje. Zato pa sem dobil opozorilo, ki je na koncu le prineslo 30 dodatnih kil.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...