Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Škoda bi se mi zdelo, da bi bilo to zadnje prvenstvo. Sam, bi bil prpravljen plačati do 30€ oz. če bi blo treba mogoče še kaj več, sam da bi se liga obdržala. Konkurenca je očitno velika, dirk veliko, tako da ne vidm problema. Če je folk sposoben plačat 30€ za recimo paintball, potem se bo najdu tud kakšen evro, za zadevo ki poteka praktično 3/4 leta.

  • Upvote 1
Link to post
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jaz sem tud zarad te lige kupil igro, ampak žal prepozno, je bilo sred sezone. Mi pa ni niti malo žal, ker je igra na mestu, tudi strežniki so ves čas in vedno se da kakšno dirko najt, pa še poceni je (Race ON - 15€).

Če bo naslednja sezona bom vsekakor vozil, če ne bo maxl pokazal interesa za organizacijo, bomo pa sami probali kaj nardit a ne?

(maxl ne tega razumet kot kakšno žalitev, ampak kot dokaz, da je še vedno neki zagon)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...