Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Ja žal se zna zgodit... namreč tud sam mam turnir jutri ob 20.00, tako da če ne zaključim do 21.00 me na dirko ne bo... vseeno upam da pridem in se bom potrudu

Link to post

zelo zadovoljen!

Glede na to, da sem se lotil trenirat šele 15 čez 8 in da sem še 15 min pred dirko delal čase okrog 2:08 se je ta dirka iztekla odlično.

V prvi dirki sem prišel na četrto mesto v glavnem po napakah ostalih in ga tudi obdržal. Zelo hitro sem se navadil na mokro progo, kakršne nisem prevozil niti kroga. Po dirki sem videl da sem imel celo najhitrejši krog!

V drugi dirki zelo hitro prišel do drugega mesta, a me je Glavač zelo hitro stisnil. Nisem imel šans. Približeval se mi je tudi Kralj, me skoraj prehitel in padel malo nazaj. Nato mi je šteknil računalnik in ko sem prišel nazaj v dirko sem bil že 3sek za njim. Itak je bil pa prehiter, jaz nisem imel preveč dobrega občutka na sušeči se progi in padel sem okrog 8 sek za tretjega. Nato sem prišel za Kurenta in ga tudi prehitel. Pomoje si mel dežne gume ker ti nikakor ni šlo? Enako slutim tudi za Glavača, ki bi ga mogoče stisnil če mi ne bi šteknilo med dirko in ga ne bi sral skozi celo dirko! Na koncu drugi najhitrejši krog, takoj za Kraljem!

Še enkrat, from zero to hero, vsaj za moja pričakovanja ta vikend...

Link to post

V prvi dirki ker nisem gledal začel na suhih gumah... glede na to sem končal na temu primernem 13 mestu :)

V drugi pa načrtno reskiral na mokrih kar se je do 1/2 dirke celo splačalo, ko pa se je pista začela sušiti pa je bilo čedalje manj gripa. Na koncu 8 in 1 pika... boljš kot nič glede na to, da nisem peljal niti enega poštenega treninga.

Link to post

Zloo zadovoljen z vikendom. Nabral kar nekaj točk, vozil pametno brez prevelikega tveganja in vse skupaj se je izšlo za končni 3. in 2. mesto!

Moram pohvalt voznjo vodilnih dveh iz R1, huda in zelo fer borba z obema. Mirko ni mi pa jasen kako si lahko bremzal ene 25m kasnej kot midva ko smo se borili vsi trije... kej takega še nism vidu... :)

V R2 sem uporabil gume za dez, kar mi je na zacetku pomagalo, da sem nekolko ušel in mirno pripeljal dirko do konca. ;) Seveda se z Vedranom ni bilo smiselno boriti za mesto, ker je na koncu vozil 3sec hitreje na krog. :P

Mal widescrenov:

neskončni levi

3.jpg

t1

1.jpg

po zunanji

2.jpg

Link to post

R1: Hvala bogu sm preveru vreme in pred štartom prilagodil setup. Na dirki dobr štartal iz P2, ter prišel pred Kralja. Prvi krogu sm se peljal kot "po jajcih", ker nisem mel pojma, kko se avto obnaša v takih razmerah, saj tko kot verjetno večina nisem odpeljal tud enga kroga po dežju. Pa tud nasploh nisem bil še nikol dober v dežju. Primerno temu sem probal bit "čim širši" kot se je dalo. V prvem krogu sem morda pripomogel k temu, da je nekdo za menoj odnesel Kralja. Vsaj v vzratnem ogledalu je tako zgledalo. Naslednjih par krogov sem malo lažje dihal. Kmal sta se v boj vklopila še Glavač ter Novak Mirko, kateri je bil sploh za moje pojme neverjetno hiter. Malo mi je šlo na roke, da sta se borila med seboj, vseeno pa ni bilo dovolj. V 9 krogu me je prehitel in si samo v zadnjem krogu privozu +4 sekunde prednosti. Kapo dol. Sploh na zaviranju pred zadnjim sklopom proge nisem imel pogojev. Tko kot je povedal PEK, si rabu mnda ravno pol manj zavorne poti. Za trenutek sem pomislu, da mi bo celo ratalo zmagat, ampak glede na pogoje moram bit zadovoljen tud z 2. mestom, kar je tako ali tako moj PB overall.

R2: Na gumah za suho stezo sem se na začetku vključil v četveroboj za 5 mesto. Med seboj smo si izmenjevali mesta, nato pa sem nesrečno zadel Prosena, ki se je vračal na stezo ter za darilo dobil suspension failure. Vseeno sem bil nekko v borbi za 8. mesto, dokler se ni Mirko novak zavrtel na stezi, sam sem pa sem trčil čelno v njega. Vseeno sem se nekako privlekel do konca na P9. Veliko več tako ali tako nebi dosegel, saj se nisem najbolje znašel na rahlo mokri progi.

Link to post

Čudno ,čudno PEK a ti bi rad z +80kg bremzal ravno takrat kot jaz, če je pa tako pol pa nevem kaj tebi teli dodatni kg pomenjo , pri men je +40kg pomenilo cela sekunda na krog ,v primerjavi z brez +kg (v suhem , na dežju nisem niti probal).Po posnetku videč je Apat z +100kg bremzal na istem mestu kot jaz.Drugje kot na bremzanju se te ni dalo prehiteti in je bila prava muka vozit zadej ,in sem prekleto pazil da nebi kakšen "unfal" naredu.

Enkrat sem res mal pozno zabremzal , pa si vidu , kako sem potem odvozu zadni sklop ovinkov , kr tm neki. [wall] (takrat se ti je pa verjetno malo nasmejal - joke )

Noth , +3 sek sem pa pridobil IZKLJUČNO samo zaradi tega , ker sta se z Jankotom borila za 2. mesto .Točno sem videl v katerem ovinku sta ostala zadej.zadnji 3 ovinki pa še mal prej, tm u uni lukni.

Drugače pa ,R1 uredu dirka je bila ja, v R2 sem se pa zaletu v neko oviro , avto se je tak razletu kot stara kanta (se opravičujem NOTH-u), da je ravno takrat mim prletu in me nabasal :oops: in sledil je odstop,saj avto ni "šel sploh"

Link to post

Sam moram rečt da eni ste pa res optimisti pri bremzanju. Sploh pred zadnjo šikano. Tam čudno da ni blo več nesreč...

Link to post

Ma na bremzas sva bla res velik slabša jst in noth (pa še vsi drugi tut)...

Mirko borba je bla odlična, supr si pazil ceprav sm te parkrat tako zapru, da si mogu dost spremenit svojo voznjo... Js sm se čudil temu zaviranju v pozitivnem smislu, ker ko si s tako hitrostjo mem pelu sm reku ni šans da bo zabremzal do zadnjih S-ov... pol sm pa sam debel pogledu :blink:

Link to post

MirO, kolikor sm te do zdj vedno skurcal, te moram tokrat pohvalit. Dobro si peljal. Sem opazoval iz boksov po tem, ko sem imel dry setup. Potem me je pa tko al tko disconnectalo v 8. krogu R1.

Zame je WTCC prvenstvo zaključeno, na naslednjih dveh dirkah me ni. Čestitke prvaku že vnaprej in velik sreče želim na naslednjih dveh (štirih) dirkah.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...