Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Drugače sem pa tud sam mislm da ene 2krat mal dotaknu nekoga.. Enkrat Maksla, čemer je sledilo prehitevanje v parabolici. Verjetno je zrelo za kakšno prijavo.

Ah pejt pejt :) Sej ni blo tolk hudo...če bi vsak pisal za tako prijavo, bi jih bilo veliko :P

Ni panike [ok]

Link to post

Se opravičujem Prosenu...sem imel oči na ogledalu in komplet faliv zaviranje [wall] Ni treba niti pisati kazni, ker jo bom itaq zasluženo fasal (pregled prvega kroga).

Druga dirka celo prišel do 1 točke :lol:[wub]

Hehe maxl...te tud prijavu nebi :P Se mi ne ljub prijave pisat + itaq sem mel napačen setup naložen, tako da bi itaq sam driftal okol...

Druga dirka je bila pa zakon [dance] ... z eno hondo sva se lep čas dajala... [ok]

Link to post

Ja tudi mene je v šikani opozorilo na modro zastavo [Joj]

To je vrjetno zato, ker ste dobil vsi 3 z glavačem cut track in sm bil edini "brez" v prvem krogu...

do naslednjega kroga ali ko te "tist" prehiti je modra zastava...

opis "dneva" sledi...

Link to post

Zdj sm se mal umeru ... lah kej clo o dirkah povem vec...

Odlične Q in 4. mesto.. potem pa KATASTROFA.. Tiste modre zastave so me cist zmedle na zacetku in dobil kr 2. warning potem sm se odloču mal bolj previdno pobremzat ampak sm fasu od zadej in seveda... takoj ko sm bil na travi pred T1 sm vedu da bom dobu direktni STOP/GO!! Kok sm popizdu itak sm vedu da je R1 zame konc.

V R2 prišel po hudih bojih iz začelja na 6? mesto, ampak v enem od krogov 2. šikani udaril Retla. Res sm mel tam čez dost hitrejšo linijo pa me je kr mal presenetil ko sm ga tko hitro dohitel, ceprav sm bil mnogo predalec da bi sploh razmisljal o kakšnem prehitevanju...

Uglavnem POLOM vikend zame, po kvalifikacijah sm mel vse moznosti, da poberem mnogo točk... ampak sreča ni bla na moji strani.

Iggy Pop: "The Passenger"

image2.jpg

T1 MM

image7.jpg

Alfica

image5.jpg

Link to post

To je vrjetno zato, ker ste dobil vsi 3 z glavačem cut track in sm bil edini "brez" v prvem krogu...

do naslednjega kroga ali ko te "tist" prehiti je modra zastava...

opis "dneva" sledi...

Ne vem, če je blo to zarad tega, ker jaz sem najprej dobil modro zastavo, pol me je pa glavač zadel in sem dobil opozorilo za sekanje...

Link to post

jz tud ne vem če je to to. To se mi je praktično začel tkoj po parih metrih na štartu. Če bi prehitr spelau bi dubu stop&go, tko pa ne vem kaj bi blo.

Link to post

Modre zastave smo dobil skoraj vsi na startu... Jst, Kralj, noth, mejak... po 2. warning za blue flag me je ze posteno zaskrbelo da ne dobim stop/go,... no pa ga potem tko al tko. [buzara]

Link to post

Najboljši vikend v karieri.

Q: na začetku kar nisem mogel ujeti ritma proge, potem pa mi je po nekaj poskusih uspelo priti na 6. mesto. V redu.

R1: Štart zelo slab - takoj me prehiti skoraj pol "grida", OK, padem na 9. mesto, potem po zaslugi manjka kilogramov (smo hujšali čez prvomajske [krniki]) uspem prehiteti moštvenega kolega, nato odide nekdo v bokse in se držim na 7. mestu. Zbremzam M. Novaka in pridem do 6. mesta. Vmes nekdo pade ven, pridem do petega mesta, nakar me kmalu po moji napaki prehiti Šoster. Mislim, da je to to in potrpežljivo spremljam boj Šosterja z Mejakom. Kmalu se mi čakanje poplača, ko Šoster butne Mejaka, ga počaka, jaz pa mimo na 4. mesto. Do konca imava s Šosterjem boje za 4. mesto, ki pa mi ga uspe zadržati.

R2: Štart mi še kar uspe, po kolobociji v prvi šikani pridem na 6. mesto. Po napaki Apata in spet po zaslugi kilogramov ter s tem hitrejšega avta prehitim še Obida in 4. mesto. Začnem loviti Mejaka in ga pred ciljno ravnino prehitim. V ogledalu začnem opazovati Apata, ki se mi začenja nevarno bližati, ko pred ciljno ravnino naredi napako, ga prehiti Kralj. Ta se mi začne nevarno bližati, nato odide v bokse. S prednostjo 5 sekund pred četrto uvrščenim zmanjšam tempo in lagodno odpeljem do cilja.

Izvrsten vikend, čeprav po zaslugi manjka kilogramov. Monza rules. [dance]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...