Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

5. Prijavo se lahko objavi NASLEDNJI DAN po dirki (ponedeljek)....nič prej ali kasneje (v kolikor se tega neboste držali, prijava ni veljavna in se je ne obravnava)

Link to post

Proga mi je zelo všeč, prevozil sem tudi daleč največ krogov na njej (pa ne sedaj te tedne, ampak na splošno. Chevy07 leti k raketa), tako da sem bil dokaj optimističen kljub 1:41.7-8 časom iz osebnega treninga.

Qualy: Pole [champ]

Vedel sem, da bom nekje spredaj, a da bom tako spredaj si nisem mislil. Vzel setup, ki sm ga sestavil ga še malo natweekal in si privozil PB in Pole z 1:41.3xx. kako mi je ratal še zdaj ne morem vrjet :)

Race 1: P1 [champ]

štartal solidno in uspel zadržati vse za mano. Gledal bol v ogledalo kot naprej v T2 ampak se je vseskupaj izšlo zame in počasi sem začel nabirat razdaljo med mano in Novakom. Brez kakršnih hujših napak pripeljal v cilj. Flag-to-flag rules :Dicon_champion.gif

spremenil setup, malo zmanjšal temp. sprednje gume ker sem se bal, da bodo borbe v R2 terjale svoj davek in se bo na koncu dirke obrestovalo tako "šparanje" z obrabo...

Race 2: P5 blush.gif

Štartal iz P8 dokaj dobro in takoj prehitel Novaka že do T1, se postavil na zunanjo stran in tvegal da me kdo odbije v izletno cono, a še vedno upal na korektnost in previdnost spredajvozečih. Izplačalo se je, ker sem se zmuzniš še mimo Slaparja na P6. Takoj se zalepil za Murna, ki me je kar nekaj časa dobro zadrževal. Preoptimistično sem v L2 napadel zadnji ovinek in mislil švigniti mimo njega kar mi je sicer uspelo, a sem imel izhod slabši in si je takoj nazaj priboril mesto. v L3 T7 v zaprti del po kratki ravnini sem se držal idealne linije Murn pa je zaprial na levi a sem uspel kasneje zavirati in se tako prebil na P5. Takoj sem se odpeljal in naredil mislim da za .8s hitrejši čas kot poprej. Sledil sem Kurentu ki je gledal kako se bori Glavač z Florjančičem in kdaj pa kdaj komaj odvije da ne zapne Glavača na zaviranju v najpočasnejših ovinkih. Po dobrem boju mi uspe v L6 prehitet Kurenta med T1 in T2 nakar se zaplete Glavač s Florjančičem in ni bilo časa odvit ter se zaletim v Florjančiča. Po notranjosti smukne mimo Kurent, za njim še Novak po zunanji, ker ga nism želel zapirat (ne vem zakaj ne :P). Zelo napaljen da sem izgubil 2 mesti zaradi napake napadem takoj in se uspem z več sreče kot pameti prebit mimo. Napaka na izhodu T5 je doprinesla še eno mesto Slaparju, katerega sem zasledoval zopet dober krog in malo. Malo kontakta v zadnjem ovinku z njim ga je postavilo počez a sem takoj zmanjšal in pustil da nadaljuje pot pred mano, kar je skoraj izkoristil Murn, več sreče prihodnjič ;) no. to se je zgodilo že takoj naslednji krog, v istem ovinku sva vštric vstopila s Slaparjem, jas po zunanji, a sem z malo pomoči zapeljal na pesek in Murn je smuknil mimo. grrr. :P No, takoj v naslednjem krogu je Murn naredil napako in v T2 budnil Slaparja, jaz pa mimo obeh in P5. Nadaljeval zasledovanje, in lovil mosto s še kakšno točko več. vse je šlo lepo in prav, ko mi v L9 (hvala bogu na ciljni ravnini) skoči špil za delček sekunda v windows in takoj nazaj... avto je obstal za 3,4 sec na miru ostali pa se lepo nadaljevali vožnjo. no, kljub tiščanju do daske se mi ni uspelo konkretneje približat Glavaču, Novaku in Kurentu.

Vsesplošno dokaj zadovoljen z dirko. sicer sem se že videl v R2 na stopničkah ampak kaj k ni konc dokler debela berta ne zapoje...

sicer dober izkpopiček točk.. zdaj pa na švedsko! :D

upam da bo tu volvo res "doma" :D

Link to post
Pa sej nas je blo 25 samo na prvi dirki.....drgač je pa vedno plac.

kdo to ve za zihr?

potem se ti bo pa zgodilo da nas bo 26hotlo gor prit, pa ne bo šlo. in bo panika. zame bi bilo npr. to nesprejemljivo, da malo "zamudim" in pol ne morm na server ker je poln...icon_krniki.gif

zato pa je, potrebno povedat da te ne bo, da bo lahko morda kdo drug prišel in se nam pridružil. ravn zarad tega je omejeno število prijav na sezono,... zaradi neresnosti in neupoštevanja pravil pa... drugi ne morajo zraven...

[Joj]

Link to post

Še moj opis dirke:

Kvalifikacije: Takoj v ponedeljek po Magniju sem šel iz veselja probat še valencijo in v parih krogih (sicer brez kil) postavil čas 40:9. Zadovoljen, in ker nobeden ni poročal o kakih podobnih časih nisem vozil do pol ure pred dirko. To se mi je močno maščevalo na kvlifikacijah, kjer nisem mogel pod 42:5 :roll: No, malo pred koncem mi je le uspel en dober krog, pa še sem imel par desetink rezerve. Cajta sem imel le še za en hiter krog, kjer pa sem pri prvem splitu malo zapeljal v pesek in to je bilo to. 4. mesto.

R1: Kar lep štart, obdržal četrto mesto. Po mali napaki Florjančiča sem se uspel zmuznit na tretje in tam tudi ostal. Komaj, kajti Glavač je močno pritiskal, pa sem le uspel par krogov speljati brez napake, tako da ni mogel mimo. Je pa prav užitek vozit z nekom, kjer veš da te ne bo (če le ni kak hud spodrsljaj) nažgal po nepotrebnem.

R2: Meh. Nekaj mojih napak in napak ostalih. Murna sem prijavil, ker je res zelo prepozno bremzal. Sorry Murn. Naj povem, da je to sploh prva prijava v vseh sezonah doslej, tako da ne prijavljam ravno za vsak dotik, pa jih je bilo že mnogo. Aja. Mark tista "pomoč" pa ni bila namerna, sem mislil da sem že mimo, pa sem te pol videl v špeglu, da si v pesku [iz]

Naslednjo dirko pa upam da se odrežem še malo bolje [ok]

Link to post
Jap v R2 si ga dobr tiščal....se sploh nism mogu približat....zadnji krog se je pa vidlo, da si ga mal šparal :D

jah, da nebi kakšne večje oslarije naredil... sem jih v franciji lepo demonstriral, 4x ali celo 5x stop & go [wall]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...