Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

To prehitevanje je bilo sicr malce forsirano, ampak še vedno regularno (po mojem mnjenju), saj je bila situacija skoraj enaka tisti iz Brna, ko sem po notranji strani uspel prehiteti voznika, vendar je žal prišlo do dotika. No Glavača sicr ni obrnilo, je pa zapeljal malce na pesek, kar je izkoristil Kurent. Glavaču se opravičujem za takšno prehitevanje...sam pa tudi verjetno ve, da je to le dirkanje in borba za točke...sem na lastni koži občutil v Curitibi :D

Murn: narobe si me razumel...za zgled te nism dal, ker bi se zabijal v folk, ker jst vem da ti tega ne počneš, za zgled sem te dal, ker si zaradi ene majhne napake (malce sebičnosti :D) izgubil 7. mest (zdaj jih boš baje manj, ker je maxl zmanjšal kazni). Hotu sm povedat s tem, da se ne splača forsirat.

[iz]

Link to post
  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Eh ni kaj povedati kot sam polom celotnega sistema .

.R2 enako zamiviva, Šoštar jaz sm ti samo vrnu,pač tko je, kaj čem.....dost mam tega da me vsak po pizdi nabija.Ko sm dobil,sm kr mislu nehat, prvo driko dobim, drugo dobim...no pol me je mal raz...., pa sm te dohitel in vrnu.

Te ne razumem točno tukaj Šumenc. A si me zanalašč butno ker na replayu se lepo vidi da sploh nisi bremzal. Pa da si mi vrno za zaletavanje si pa tudi bolj podrobno poglej replay kdo te je kje butno.

Ampak prijava vseeno mora bit

Link to post

Kaj bi naj ti jaz zameru, sej nism še dobil kazni letos :) Hotu sm povedat, da si naredu čist isto napako kot jo je murn na prejšnji dirki (za katero je dobil visoko kazen) in to 2x, pol si pa na koncu napisal, da je to pač dirkanje in borba za točke, kar sem pa jaz že od začetka sezone govoru ;)

Kar se pa moje dirke tiče, jo lahko opišem sam z eno besedo....kastrofa [Joj] na q postavu slabši čas kot lani in p16 [buzara] pol na štartu r1 pridobim 5 mest do t1, kjer me Šoster zavrti, padu na p19 in sm do konca vozu sam zato, da ne štartam zadnji na r2 :D r2 štartam mislim da z 12. mesta, pridobim nekaj mest, večino dirke vozu na p9, po napaki nimampojmakoga pridem na p8, pol me prehiti murn in ko me je mal presenetu na enem bremzanju sem se mu v izogibanju zavrtel (moja napaka, da ne bo dileme :)) in zapravu še tist mal šans za točko kar sm jo imel.

Naslednja proga mi itak ne leži tko, da bom najbrž v brno prišu z 0kg, pa upam da tam ne bo taka polomija [Jel2]

Link to post
Kaj bi naj ti jaz zameru, sej nism še dobil kazni letos Hotu sm povedat, da si naredu čist isto napako kot jo je murn na prejšnji dirki (za katero je dobil visoko kazen) in to 2x, pol si pa na koncu napisal, da je to pač dirkanje in borba za točke, kar sem pa jaz že od začetka sezone govoru

1. Nisem naredil čist isto napako kot Murn....če se res spravimo gledat po pravilih, potem sploh ni bila za kazen....lahko ti prilimam isto pravilo kot sm ga že prejšnjič pri formuli masters (preden je maxl zbrisal)

2. Tudi jazst nisem popoln in kdaj naredim kakšno napako, prosim ne me križat

3. Razumem, da se bojiš konkurence in bi rad videl, da dobim kazen....samo se to (če bodo komisarji pravilno ugotovili) žal ne bo zgodilo

Matr kero javno linčanje....očitno sm pa res zoprn, da se nekomu tko zamerim :D

Link to post

1. No tole prehitevanj glavača res ni blo čist isto, kot tisto murnovo... sam si pa murna pred tem prehitel tako, da si ga zbil z linije, ko so ti lockala kolesa na bremzanju ;)

2. to že skoz govorim, da se vsakemu zgodi od tako tesnih borbah in je treba včasih mal "čez prste" pogledat in recimo sam opozorit voznika :)

3. letos nisi moja konkurenca, ker se vozim bl zadaj :D Tebe sem "napadu" izključno zato, ker se mi zdi, da si največji zagovornik visokih kazni...

Link to post
Eh ni kaj povedati kot sam polom celotnega sistema .

.R2 enako zamiviva, Šoštar jaz sm ti samo vrnu,pač tko je, kaj čem.....dost mam tega da me vsak po pizdi nabija.Ko sm dobil,sm kr mislu nehat, prvo driko dobim, drugo dobim...no pol me je mal raz...., pa sm te dohitel in vrnu.

Te ne razumem točno tukaj Šumenc. A si me zanalašč butno ker na replayu se lepo vidi da sploh nisi bremzal. Pa da si mi vrno za zaletavanje si pa tudi bolj podrobno poglej replay kdo te je kje butno.

Ampak prijava vseeno mora bit

Bom pregledal, lej če me je tvoj sovoznik, kar dvomim, gre za r2 se fino oproščam in si zelo zaslužim kazen, v obratnem primeru pa ne, bom pogledal in javim!

Link to post

Q : Lahko bi še malo stisnil, samo ni šlo.

R1: Štart kot vedno bolj tema, potem sem se malo prebil naprej v 3 ali 4 krogu naredil oslarijo in končal na 8 mestu kar je ok, glede na to da imaš na R2 potem pole.

R2: Štartal ok in ostal 1. Potem par manjših oslarij in mimo mene je priletel Seat . Hvala bogu je par oslarij naredil tudi Seat in tako sem se vrnil na P1, kjer sem ostal bolj kot ne osamljen do konca dirke...

1st win... hehe... pa upam da ne tudi last ;)

Link to post

Jest pa precej razočaran...

Q: kazalo spet izjemno slabo ( P15 zelo dolgo ) a mi je v zadnjem krogu le uspelo se mal približat - P11

R1: glede na štartni položaj sem računal na preboj med prvih osem in boljši štartni položaj za R2 a se je zapletlo že v T1 -> 3 smo bili vštric, srednjega je stisnilo v skrajno levega, tega je potem zaspinalo direkt vame in že sem letel po luftu v najdaljši kot izletne cone. Pa ubistvu sploh nihče ni bil nič kriv. J... ga. Nadaljeval z zadnjega mesta in več kot do P17 do konca dirke ni šlo.

R2: Srednja žalost, prišel do mislim da do P10, do točk bi rabil še preveč krogov...

Prov nič kaj dobro ne kaže ta sezona, ampak bo že kako :)

Link to post

Da še jaz napišem...

Q: Dosegel čas 0.5 sekunde za prvim, pa vseeno samo P8. Pismu, kakšna konkurenca je letos...od 1. do 15. mesta v eni sekundi.icon_thumbsup.gif

R1: Dobro štartal in takoj pridobil eno mesto. Pol pa huda ampal lepa borba z Glavačem in Murnom. No, razen 1x, k smo vsi po vrsti "zbutal" Murna. Mislim, da sem jaz začel ta incident. Se dobr, da ni bli nič hujšega. Mislim, da je Murn zgubil 1 mesto (jaz pa 3 blush.gif) tako da ,če bo prijava, priznam krivdo...ne vem kdo je tist ovink bliži prejšnjenu prestavil, da ni zneslo.icon_wall.gif Sorry B_U_R_I :oops: Nato prilezel do dobrega 5. mesta.icon_ok.gif

R2: Na štartu čist zamoril mašino in takoj zgubil mesto proti Glavaču, ki je priletel mimo kot bi me on leteči štart. icon_twisted.gif Po nekaj krogih v T2 zapneta Florjančič, Glavač in še en (nimam pojma kdo), kar sem izkoristil in prišel na 2.mesto. Pol me prehiti Glavač ampak se nisem dal. Napadel sem ga v T1 (tu se da čist lepo prehitet) ampak nisem dobr vidu kje morm bremzat, šel mal v pesek in prehitel me je še Novak. Proti koncu dirke, pa nama je z Novakom uspelo prehitet še Glavača in končal sem na 3. odličnem mestu.icon_champion.gif

Se vidmo na Švedskem.

Link to post

Ku**c moj se da lepo v T1 prehtet...smile.gifČe nebi jst pazu nate, dobr veš kam bi me poslal, če tko gledam bi blo boljš, da bi me bi vsaj kakšno sekundo ali 15 fasal pa nebi bil 3. [krniki]

Link to post

:oops: Mislu sem, da se da prehitet če pripelješ tko kot je treba in ne, če zajebeš, kot sem jaz. [jezik12]

PS: Všeč mi je, da ni še nobene prijave. :wink:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...