Skoči na vsebino

Monza - 2.11.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

Najprej se zelo opravičujem za nastalo nesrečo v zavoju Variante Ascari, mislim da je bil vzrok rahla poškodba dirkalnika, ki sem jo pridobil v T1 prvega kroga. Izgubil sem kontrolo v zavoju Ascari in me je od odbojne ograde odneslo direktno na sredino ceste, poskusil sem zbežati ampak žal je bil dirkalnik v takem stanju da ni šlo nikamor. Lepo prosim, da se oseba, ki je priletela v mene javi, ker točno ne vem kdo je bil, da se mu iskreno opravičim za pokvarjen dirkaški večer. :|  

 

Kar se tiče mojega časa na qually sem bil presenečen P3 in zdelo se je zelo obetavno nakar ta smola zgoraj in moral sem končati dirko. Naredil sem kar nekaj treninga, kar  se je pokazalo na dobrem času ampak žal je bilo več smole.

 

Še enkrat se opravičujem in upam, da se to ne bo zgodilo več.

 

Kar bi pa resnično lepo prosil za naprej je pa to: vozniki takoj po štartu dirke se zavedajte da je ogromna gneča, tako da je najbolje da si naredite nekaj varnostne razdalje vseeno če vas takrat nekdo prehiti, samo da dirka poteka tekoče naprej.

 

LP!

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 99
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kolk enih težav... A je že kdo od tistih, ki vam kej ni pasalo pomislil, da so tut organizatorji ljudje, tako kot mi vsi ostali in da se lahko tut njim kdaj zgodi kkšna napaka. Tut mi, ki vozimo kdaj

No, da se še malo oglasim, da ne boste mislili, da samo teroriziram in se nisem nič pripravljen prilagajat. To trditev ovrže že število sprememb (http://www.slo-racing.com/index.php/topic/2010-praviln

Stvar je enostavna. Pri taki organizaciji demokracije ni. Organizator postavi pogoje, če so vam všeč sodelujte, če ne pa ni treba. Simple as that. Saj se da kako zadevo prilagodit, samo vseh že

Najprej se opravičujem Tomažu Pavšku, tisti kontakt na začetku je bil čisto moja krivda. Mislil sem, da si sredi šikane zaključil z zaviranjem in sem popustil bremzo... očitno se je pa spredaj nekaj dogajalo da si se dodatno ustavil in sem te zasukal.

 

Pol dalje pa... Murn je danes mel očitno cvičkov pogon, na ciljni ravnini se skoraj po travi peljem, on pa direkt v mene :D

 

Boksi več kot minuto, pridem ven, postavljam dokaj solidne čase (vsaj konstantni so bili), ampak mi ta sls nič ne sede, ne poznava se tako dobro :)

Dohitim nekoga (zaostajal sem za krog), bremza vsaj 50m prej kot jaz. Rečem si pušča me naprej - grem mimo in dobim takoj bum v rit. Spet stena, hvala lepa in lahko noč :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Tomaž ni problema, sem že v prvi šikani nekoga fasal v bok, sicer je bil le rahel dotik, pa je že vse popokalo. tisti tvoj nalet je bil le pika na i, da sem imel potem volan u tri krasne :) Spredaj so se zabasali, sem sam komaj rešil, no potem si me samo popravil :) 

 

Ena stvar je gotova, tale špil niti slučajno še ni on line ready. Dobro da jim piše beta, ker danes je bila katastrofa. Usluge ni naredil niti tisti, ki je dal dirko v temo, da se je videlo še manj. Takoj, ko ping naraste na 100+ avto leta sem in tja, tako da se ne da voziti na stik, oziroma tvegaš trčenje. 

 

Odvozil sem do konca, sprobal še bokse, kjer sem stal minuto in pol, čeprav so mi gume zamenjali v par sekundah, se potem ni nič več dogajalo okoli avta... Šlapmarija Italijanska, ne vem če lahko pod temi pogoji sploh prvenstvo štarta, se mi zdi da bo preveč slabe volje. 

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Lepo prosim, da se oseba, ki je priletela v mene javi, ker točno ne vem kdo je bil, da se mu iskreno opravičim za pokvarjen dirkaški večer. :|  

To sem bil jaz...

Nimaš kej, ne se sekirat, sem točno vidu kaj se je zgodil tako, da nisi mel kej narest, jaz si pa tut nisem mislu, da te bo še nazaj potegnil ravno pred mene. Je bla čisto dirkaška nesreča, pa tut dirka še ni bla pokvarjena. Je blo mal poškodb in počena šipa, pa se je dal še vseeno kar dobr peljat. Dirko končal na P3. [ok]

Link to post
Deli na drugih straneh

Trošt, v prvi šikani sem bil na tvoji levi, jaz lepo se držim svoje linije, ti vame, sploh nisi desno v šikano zavil. Jaz še desno rinem, ti še kar naravnost kot bi hotel sekat.

 

Zajebal tik pred koncem kvalifikacij in ponesreči pritisnil exit :) Taljani še ne znajo shranit časa, tako da sem namesto na P5 štartal predzadnji. Dirko začnem počasi, previdno, par dotikov v prvih dveh šikanah, potem pa lepo napredoval čez celo dirko :) Enkrat sem samo zamižal ko ste trije nekaj kolovratili sredi ravnine jaz pa vmes na polno mimo  [Jel2] Dirko končal na 2. mestu, prehitel tudi že Mraka, a me je ugnal nazaj, potem sva pa še malo zadela in je šel :D 

Pripombe: tist efekt sem imel na Dynamic in v senci nisem videl ama ništa. Sem moral dat na default. Takle čas je na tej pisti grozen za dirko. Kakšen Nürb bi še šlo verjetno k ni tolk dreves.

Prijave naj se zaključijo 15min pred dirko, ker potem nastane to, kot je danes - Bevčič ni imel dirkalnika.

Pa dio porko, dejte si chat na zaslon, da če se vas nekaj rabi to vidite. Saj je skos na enem mestu, ne utripa oz. se prikazuje kot v Race07, tako da ni prav nič moteč.

Link to post
Deli na drugih straneh

Ja danes je očitno večer opravičevanj. Sicer sem zaključil na zavidljivem P4 ali P5, vendar vse to nima pomena, ker sem spravil kar nekaj dirkačev s ceste. S Tomažem sem se peljal vštric, kar naenkrat ga odbije v ograjo. Z moje perspektive ni bilo tako hudo, na avtu se ni popolnoma nič poznalo, on pa je končal v ograji. :( Potem sem te čakal, vendar nekako nisi bil za stvar in sem šel naprej ...

 

Enako je bilo z Anžetom. Občutek sem imel, da sem že pred njim, zato sem poskušal zapeljat pred njega. Seveda nisem bil pred njim, ker v teh virtualnih ogledalih ne vidiš pol ku***. Z zadnjim delom sem se dotaknil njegovega sprednjega. Najbolj presenečen sem bil, da se je meni nekako uspelo izvleč nazaj na progo, on pa je ostal nekje zadaj.

 

Mah ... katastrofa.

 

Če kritiziram že sebe, naj povem, da sem precej razočaran tudi nad vsemi ostalimi. Na Q sem prišel 5 min pred koncem in odpeljal dva kroga, kar je bilo dovolj za P11 (oz. še bolje, ker jih je nekaj zapustilo server). S tem, da sem bil brez setupa, prvič vozil Monzo z GT3, prvič z SLSom. Za dirke bo potrebno še veliko treninga, drugače se vas veliko ne bo udeležilo ne server...

 

Glede časa se ne pritožujte, ker bodo tudi prvenstvene dirke ob različnih časih. Če ne vidite, morate vedeti, da tudi ostali ne vidijo. Za vse je enako. Če bi nastavil dež, bi se vsi pritoževali kaj je s tem dežjem. Če pa teh dveh funkcij ne bi bilo v Assetto Corsa, bi pa vsi šinfali kako je AC za en k***, ker teg nima, saj je to imel že prastari GPL. 

 

Jebat ga. Trenirat bo treba pa se tut kakšen ovinek mal na pamet odpelje. Če pa ne vidiš kaj se dogaja pred sabo, pa tut malo počasneje odpelješ, da nisi takoj na travi ... Res ne razumem, čemu vso to razburjanje.

 

 

Tukaj so še rezultati: Results

Link to post
Deli na drugih straneh

Ale me veseli, da ti je uspelo tako dobro končati dirko  [ok] vse čestitke.

 

Konec koncev so nesreče del tega "športa", ampak upamo da jih bo prihodnje vse manj.

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Jah, lej. Lahko pol furamo brez poškodb, z ABS, TC in stability control, optimum podlaga, brez obrabe gum in goriva, vsi obvezno default setup, čas točno ob 12:00,... 

 

What's the point?

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Blaž: čestitke za zmago. Čestitke tudi ostalim, ki ste končali dirko.

Qual: P6  [dance]

Dirka: O joj. [Jaoo] 

A je treba nekoga zrint, če ga ne moreš prehitet. Murn mi je šipo zbil od zadaj, Urbančič pa me je dokončno onesposobil. 

Server: Težave z prijavami, negodovanje z časom dirke (res da vsi isto slabo vidijo, ampak za kaj pa bi).

Poškodbe se dajo na 50% naštimat, pa je.

Link to post
Deli na drugih straneh

Strici iz ozadja so mi podtaknli benvo,v quall. štimal avto za dirko.

Ta benva ko enkrat gume popustijo,je eno samo kreganje z njo:),pa za popiz.....nervozna pri bremzanju...i like it [it]

Po 2 krogih se znajdem na 17 mestu,na koncu pa ulala 5 mesto,

Zabavno kot že dolgo ne!!!! [champ]

par slik na hitro

screenshotbmwz4gt3monza2.jpg

screenshotbmwz4gt3monza2.jpg

screenshotbmwz4gt3monza2.jpg

screenshotbmwz4gt3monza2.jpg

screenshotbmwz4gt3monza2.jpg

screenshotbmwz4gt3monza2.jpg

screenshotbmwz4gt3monza2.jpg

screenshotbmwz4gt3monza2.jpg

screenshotbmwz4gt3monza2.jpg

  • Upvote 2
Link to post
Deli na drugih straneh

Jah, lej. Lahko pol furamo brez poškodb, z ABS, TC in stability control, optimum podlaga, brez obrabe gum in goriva, vsi obvezno default setup, čas točno ob 12:00,... 

 

What's the point?

Vzamem nazaj :) 

Brez TC pa je bilo zanimivo, moraš malo bolj pazit ob pospeševanju, pa tudi obraba gum je s tem večja. 

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Q: čas sm postavu s setom za dirko, P7 se mi zdi.

R: začetek je biu uredu, se normalno peljem naprej, vsi se pred mano zaletavajo tko , da sm po prvem krovu na tretjem mestu. neki časa se vozm za Apatom, k se mi oddaljuje 1s+ na krog pred P3 mam 20s prednosti in furam 0,5 sekude na krog, ko naredim prvo napako v parabolici in zgubim 5 sekund, in se furam naprej, 14 sekund prednosti pred Fabjanomin me zagrabi tisti j****i robnik na zunanji strani v ovinku 7 in zletim v zid. Fabjan me je takrat ulovil (18. krog se mi zdi) in sva se do 2. šikane v zadnjem krogu dajala za zmago, kjer sva šla stran ob strani in sm vedu da ne bo šlo skoz. on je končal v pesku na zunanji strani, tko da Miha še enkrat, oprosti. Tiste pou kroga sm še odfuru in končal na prvem mestu, še sam nevem kako :D

 

Pa dejte čas dirke objavit, ko naredite temo. če že greste na realne pogoje, je čas dirke že v naprej znan, poškodbe pa naj se zniža na 50%, ker so preobčutljive :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Čas dirke ima kar velik pomen. Če je prezgodaj ali prepozno je dosti slabo. To govotim zato, ker luči na avtih ne osvetljijo proge. Bi rekel od 9:30 pa do 16:30 še gre.

Link to post
Deli na drugih straneh

Moja prva dirka online :)  Malo sem se še lovil, saj sem pozabil zamenjat nik-name s pravim imenom in me je skozi metalo s serverja. Nekateri res letite, tako da se bo treba res potrudit, da bo kompetitivnost. Štartal sem z zadnjega mesta in opazoval, kaj se dogaja spredaj....ni bilo glih lepo videt. :)  Sem pa opazil, da včasih ni nasprotnik tam, kamor ga ti vidiš. Kot da je nevidni del, ki dejansko registrira trke, bliže, kot grafika. Nevem, to se je meni zazdelo.

No, bil sem dalec od hitrega, sem pa imel kostanto, ko sem bil na progi sam. Štartal 20, končal 7,... zaostal pa cca 50sek od prvega. Kar precej v 20 krogih :)

 

Na treningu je bilo sonce res moteče. Na dveh delih sploh proge nisem videl :)

 

Vglavnem, upam, da bo več voznikov končalo dirko z začetkom prvenstva [ok]

Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...