Skoči na vsebino

Monza - 2.11.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

  • Odgovori 99
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kolk enih težav... A je že kdo od tistih, ki vam kej ni pasalo pomislil, da so tut organizatorji ljudje, tako kot mi vsi ostali in da se lahko tut njim kdaj zgodi kkšna napaka. Tut mi, ki vozimo kdaj

No, da se še malo oglasim, da ne boste mislili, da samo teroriziram in se nisem nič pripravljen prilagajat. To trditev ovrže že število sprememb (http://www.slo-racing.com/index.php/topic/2010-praviln

Stvar je enostavna. Pri taki organizaciji demokracije ni. Organizator postavi pogoje, če so vam všeč sodelujte, če ne pa ni treba. Simple as that. Saj se da kako zadevo prilagodit, samo vseh že

Kolk enih težav...

A je že kdo od tistih, ki vam kej ni pasalo pomislil, da so tut organizatorji ljudje, tako kot mi vsi ostali in da se lahko tut njim kdaj zgodi kkšna napaka. Tut mi, ki vozimo kdaj naredimo napako in letimo s proge...Vsi smo krvavi pod kožo.

Blaž, napisal si, da naj bi bila to FUN testna dirka. Jaz vidim, da piše samo testna dirka...brez FUN. Torej naj bi bil po mojem mnenju tisti FUN element že sama udeležba na dirki.

Pa pustimo zdej to, ker nimam nič proti tebi!

Tut mene je zelo zmotil čas dirke...Pri meni je pa problem preslaba grafična kartica zaradi katere sploh ne morem igrat v 1080p...Zamislte si kakšen zmazek je kombinacija zmanjšane resolucije, umazane (in razbite) šipe ter nizkega sonca. Kot je Matjaž napisal "bi blo treba na slepo v kkšen ovinek"...jaz sem šel v veliko ovinkov na slepo. [Joj]  Pa je mogoče kdo videl, da sem se kej pritoževal? Ne...ker ni noben drug kriv za moje težave. Pač sem vse to vzel v zakup, ker mi je enostavno užitek dirkati z vami! Se vidmo na naslednji... [ok]

  • Upvote 5
Link to post
Deli na drugih straneh

3.6.3 Vračanje v bokse

Voznik se lahko zaradi prevelikih poškodb vrne v bokse, kjer lahko počaka, da mu dirkalnik v boksih popravijo.

Lahko? Ali je obvezno počakati, da se vozilo samodejno popravi? Ali je možno pritisniti tipko ESC in nato nazaj v nov avto? Slednje je sigurno hitrejše 3.6.3 Vračanje v bokse

Voznik se lahko zaradi prevelikih poškodb vrne v bokse, kjer lahko počaka, da mu dirkalnik v boksih popravijo.popravilo. Kaj torej?

  • Downvote 2
Link to post
Deli na drugih straneh

Haha, ja se spomnim zadnjič, ko sem gledal V8SC dirko pa sta se dva zaletela. Eden se je s poškodovanim avtom odpeljal do boksov, drugi pa je šel ven iz avta in do boksov tekel peš. 

 

Slednjega je v boksih že čakal nov avto in se je z njim odpeljal naprej. Prvi pa je prišel s poškodovanim dirkalnikom v bokse. Mehaniki so ugotovili, da za popravilo potrebujejo cca. 5 min. Ker se jim je to zdelo predolgo, so mu iz garaže pripeljali čisto nov dirkalnik. Z njim je odpeljal preostanek dirke.

 

#things_that_never_happened

 

Pizda, počas ste pa res že smotani.

  • Upvote 2
Link to post
Deli na drugih straneh

Stvar je enostavna. Pri taki organizaciji demokracije ni. Organizator postavi pogoje, če so vam všeč sodelujte, če ne pa ni treba. Simple as that. Saj se da kako zadevo prilagodit, samo vseh želja pa nikoli ne moreš upoštevati. Men je čist fun da se dobimo in se magari za deseto mesto z nekom fajtam celo dirko, če bo kaj več toliko boljše. Pobje se trudijo, tako dajmo kdaj videt tud kaj pozitivnega ne sam jokat ves čas.

  • Upvote 2
Link to post
Deli na drugih straneh

Kaj pa to ko so meni zmrznile vse kontrole na avtu, ko sem hotel izklopiti imena voznikov (ctrl+i), pa sem po pomoti pritisnil nevem kaj, pomoje crtl+p ali samo p ali pa nekaj drugega, nisem ziher kaj sem stisnil? Se je to zgodilo še komu kdaj?

Uglavnem, avto je šel samo naravnost in tudi ko sem šel v boxe in nazaj je bilo tudi vse neodzivno.

hahaha bonča, ctrl+i je AI, ctrl + L pa imena XD preden uporabljaš bližnice, bodi ziher kaj naredijo, ker kar jst vem si že zamešal enkrat funkciji med +/- pa PgUp/PgDn XD

Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...