Skoči na vsebino

RACE On


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 663
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vidi mađare kaksen mod so si naredili...  

Fantje, ne kvasite neumnosti, ne bomo več furali prehistoričnih špilov, čakamo na nekaj novega Maxl, prosim ne me banat

Nekaj za PEKA in ostale navdušence nad btcc BTCC 2007 - 2011 Mod (Full Release V3) by. Drummerguy33

Posted Images

Ja sej dizl ma isto konj. Kuk ti pa pokur?

Kr ne morm vrjet, vozim se dokaj normalno, trenutno 6.7 do 6.8, sm hitr šaltam, AC max 125mh+tempomat, lepo na izi...,samo pomoje bo šla gor, pomoje bo realna 7.5l.

Sem se pa kr vozu z dizlom, ma res zakon ker ima tolk navora, boš kej čipal, baje se na 170hp zelo splača, poraba 0,5 do 1l skor dol.

A že ma kdo od vas Clubsport Wheel + BMW rim ?

Da bi jaz vedu ne, mogoče pa ima kdo, ki pač ni na forumu.Sam si ga bom en dan vzel, sm se mi nikamor ne mudi, mogoče pa kaj cena pade, sm bohve kdaj...

Link to post

Fino, sm tudi jaz mislu dizla vzet, pa sm kr 1.8 benciranja 140hp, letnik 06, pa še 99l 1.4 za rezervo.

Murn čakaš na nov volan, za Thrusta si kej preveru?

Ja sm preveru, sam noče spustit pod 300€. Sam pomoje ga bom vseen uzel :)

Link to post

A je kdo, ki bo odpelal kako fun dirko ta vikend, v soboto zvečer(nedelja so že formule vrjetno) s temle mod-om BMW M3 E92 DTM v1.0 by. sandrox , je sicer sam BMW ampak se pele fenomenalno. Skinov ni še nobenih, ampak če bo dost interesentov, jih naredim za vsakega posebi, da bo bol pisano na stezi..Pač povejte, js sm prpravljen postavit server in organizirat zadevo. Za progo bi se še zmenl, mislu sm nordschleife ampak to ima premal ljudi. Tak da kako bol poznano..mogoče monza.. :D

racesteam-2012-10-03-20-.jpg

Link to post
  • 3 weeks later...

Pozdrav. Ker ni posebej teme za Race07 bom vprašal kar tukaj.

Imam namreč težave nalagati dodatne proge in avtomobile v igro Race07. Ni mi jasno zakaj mi nič ne deluje oziroma kaj delam narobe. Z dodajanjem prog in avtov v rFactor nimam težav, vse dela super - za Race07 pa mi ne gre.

Mode potegnem dol iz strani NoGripRacing in sicer za igro Race07.

Prosim če mi lahko kdo pomaga oz. da kak pameten nasvet.

Hvala.

Link to post

Uh...dajem jih v mapo kjer imam inštalirano igro - mapa Race07/Game data/Locations (za proge kot pri rFactor - sam očitno ni prav)

Za avtomobile pa sem poskušal v mapo Game Data/Teams ali v Custom Skins...

Očitno tu ni isti sistem kot pri rFactor!?

Ja, kje najdem Steam\steammaps......? Pri meni ni teh map.

Link to post

Oprosti, ampak še vedno mi ni nič jasno.. ;)

Tam kjer imam inštalirano igro je torej mapa Race07 - in tukaj so naslednje mape:

Custom skins

Game data/Animations,Championships,Control set, Locations,Scripts,Sounds,Talent,Teams

Manual

Mini dump

Music

Replay data

Shaders

Timeattack

Ui data

User data

Torej kam in kako zdaj???

Link to post

No da ne odpiram nove teme!

V torek sem kupil v trgovini igro Race Injection, ter sem jo šele včeraj inštaliral ker sem šele včeraj prišel domov. Probleme imam pri samem zagonu igre z STEAM-a in nikakor nevem kaj imam narobe, saj mi popolnoma vedno napiše da trenutno ne dela in da naj čez nekaj časa poskusim. Sedaj niti nevem, več kaj bi bilo sploh še narobe in bi močno prosil da mi kdo pomaga, po možnosti kar preko team viewer-ja, dostopen pa sem na skypu in na facebooku

http://www.facebook.com/saso.benedik

skype: theso2012

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...