Skoči na vsebino

RACE On


mAxL

Recommended Posts

Ej kva majo to neke čudne števce? To ni nek normal RACE al kako? Norbi pa itak obvlada, ker je to nabijal preden preden je šel na real dirkaštvo...

Link to post
  • Odgovori 663
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vidi mađare kaksen mod so si naredili...  

Fantje, ne kvasite neumnosti, ne bomo več furali prehistoričnih špilov, čakamo na nekaj novega Maxl, prosim ne me banat

Nekaj za PEKA in ostale navdušence nad btcc BTCC 2007 - 2011 Mod (Full Release V3) by. Drummerguy33

Posted Images

  • 1 month later...

Nekdo, ki redno spremlja forum (večja možnost) in bo imel to srečo, da je prvi prebral ta prispevek, bo dobil original RACE 07 steam kodo (upam da dela koda :))

Skratka, tisti ki si želi original RACE 07, naj napiše to v to temo (tisti ki jo še nima!!!).

Link to post
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Jst mam pa en problem, upam da mi bo znal kdo pomagat.

Imam org. Race on, in imam igro inštalirano za multiplayer, se pravi prek steam-a, pa jo zdej že dougu nisem igrov, in sem po dolgem času probov zagnat igro, in se ne odziva. Tud če grem v steam, izberem izmed iger Race on, pritisnem play, in potem se samo urca pokaže zravem miške, da kao melje, pol zgine in to je to. Igra se pa ne zažene. Spremeni pa status v Last played today.

Ve kdo mogoče kaj bi lahko blo? Moram mogoče še enkrat naložit igro, al pa kej podobnega?

Link to post

Če imaš Race 07 plus dodatke moraš vedno ko se naloži novi update zagnati prvo osnovni špil, to se pravi Race 07 šele potem vse ostale dodatke [ok]

V kolikor imaš Race on stand verzijo probaj deinštal in preko steama na novo naložit špil [owje]

Link to post
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...