Skoči na vsebino

Silverstone - 26.10.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

  • Odgovori 169
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dejansko Zokid komaj čaka,da se mu nekdo v zadek zaleti,ker potem dobi za pivo 

Take in podobne komentarje bom po dirkah prvenstva sankcioniral. Kot piše v pravilniku, ni prostora za nešportno vedenje. Najprej bo kazen padla backmarkerjem, ki ne upoštevajo pravil na dirki. Potem

Bravo vsem. Me vesli, da so testne dirke koristne in da se predhodne napake odpravljajo. Kot kaze, skinpack deluje in server je stabilen. Glede FPS-jev bo verjetno vsak zase moral poskrbet, da nebo im

Jaz sem mel medium, pa so proti koncu že popuščakle (oversteer je naraščal), pa tudi gripa od začetka dirke ni bilo več.

Če ste pa štartali z hard, pa ne pričakujte da bodo popustle po 30 minutah vožnje. To se začne dogajat po uri ali več. Pač hard, ne?

 

Ja, Super je bilo, sem rekel, da malce stestiram, čeprav sem mel P1 na Q, zato sme jih ene 7,8 voznikov po 1. krogu spustil mimo, da vidim fps, ko si "vmes". Ja na določene trenutke so fps-ji kar padli, je bilo zelo težko vozit, drugače pa huda dirka. Z "počasnim" McLarnom komaj prehiteval Mercedese, ki so na ravninah res preveč hitri, jih je zato nemogoče prehiteti. Tako da sem z Alešem izgubil dosti časa, ampak, sem naštudiral taktiko, kako ga prehiteti. Nažalost sva se v predzadnji desni ovinem (možnost za prehitevanje) malce dotaknila (mi nisi pustil placa, nisem imel kam ;) ) tako, da sem malce poškodoval avto, ker od takrat naprej sem v vseh desnih hitrih ovnkih imel probleme z lovljenjem (je bilo prav scary nekajkrat, huuu), še posebej v Backetts (no enkrat sem se pa tudi obrnil, priznam). Končal 4.

 

V glavnem - nekajkat full nizki fps-ji. Kdo ve kaj narediti, da se to nebi dogajalo? Je še kdo imel te probleme?

Link to post
Deli na drugih straneh

P: Prvič sploh fural z SLSom. Časi slabi. Mislim, da sem prvič vozil odkar je 1.0 RC. Malo poštimal setup in sem se uspel držat na robu TOP10

 

Q: V kvalifikacijah je bilo že bolje. Z vsakim krogom se je grip zviševal, meni je pa vsak ovinek avto šel bližje apexa. Nekako mi je uspelo priti v TOP5 zadnje 2 minuti, potem se mi ni dalo več furat. Tistim, ki se jim je dalo, so me uspeli prehitet in če se ne motim, sem končal P8.

 

R: Nastavil 70L goriva, ker v SLSu ne kaže pravilno izračun goriva. Mislim, da je bilo to občutno preveč. Obul sem mu Medium pnevmatike in se postavil na štartno ravnino. Ko so rdeče luči ugasnile, smo vsi speljali brez zapletov. Na začetku mi je uspelo pridobiti celo mesto ali dve. Večino dirko sem se vozil precej osamljen. Lovil sem Daksa, vendar je bil občutno prehiter. Drugi so vmes delali napake in na njihov račun sem pridobival mesta. Na koncu zaključil na P5 s približno 23 sekundami zaostanka. Malo več kot sekundo na krog. To je ogromno. 

 

Čestitke PEKu za zmago ter Papsu in Daksu za podium.

Link to post
Deli na drugih straneh

 

V glavnem - nekajkat full nizki fps-ji. Kdo ve kaj narediti, da se to nebi dogajalo? Je še kdo imel te probleme?

Ja,znižaj si grafične nastavitve za online igranje,pa bi moralo delati. Jaz tudi pojačam vrtljaje ventilatorjev na grafični,da se preveč ne greje. Ker bolj je topla bolj je frame drops,kar je normalen pojav.

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

FPS 80-100 med celo dirko, nisem opazil nič štekanja vmes, pa sem bil v nekaj bojih......

 

Q: Soliden krog, mislim da p3, ma bi se mogoče dalo kaj bolje, vseeno zelo v redu :)

 

R: Odličen štart, sem se prbil na p2, pol je Bonča spustil naprej, sem nadziral potek dna prvem mestu do lap 11, ko sem na žalost prišel v maggots kilometer na uro prehitro in snapy mclaren je šel v travičko :D, škoda.........mislim da bi lahko zmagal, oziroma bi bil epski boj z mercedesom Glavača na koncu, ker je hiter na ravnini ;).......pol sem padel mislim da na p4, sem kmalu prišel za Paplerja, ki me je spet presenetil s počasnostjo mercedesa v ovinkih, sem spet kosil travičko. Padem za Dakslerja in se lepo boriva wheel to wheel v prvem delu kroga, potem se ga na žalost dotaknem, malo izgubiva, a ni vplivalo na rezultat. No zaostali za krog BD se potem krčevito brani in me pahne s proge v t2????? kar nekaj, wtf dude???? BLUE FLAGS!!!!!!! ......tako da sem padel za murna na p6 in tam tudi končal.

 

Zanimiva dirka, čestitke prvim trem :)

 

Pokazal sem solidno hitrost tako da se veselim nadaljevanja sezone :)

 

lp

Link to post
Deli na drugih straneh

razbita sprednja šipa zaradi trka v zadek to morajo uštimat ker ni fer zadeva nekaj nekaj krogov sem vozil z razbito šipo za nagrado mi je pa skenslalo internetno povezavo ter me verjetno razmetalo po stezi...

Link to post
Deli na drugih straneh

Ja, Mecoti ga res zgejo po ravninah, ni sans da ga mkvarnom ujames. Samo smozi ovinke se jih da lovit. Moj mclaren je popil tocno 65 litrov, pred zadnji krog se je prizgala rumena lucka.

Ker sem startal kot deseti, sem bil tudi sam prica padcu fps jev, obcasno, niti ni blo tako motece, da bi ogrozalo voznjo.

Skratka, medium gume bi ocitno bile prava izbira:-) ampak danes sem se se ucil in spoznaval mojega mkvarna, pa moram rect da sva iz kroga v krog postajala boljsa prijatelja. Komaj cakam naslednjo dirko! A bo dez:-)

Cestitke prvim trem.

Link to post
Deli na drugih straneh

Despot se potem krčevito brani in me pahne s proge v t2????? kar nekaj, wtf dude???? BLUE FLAGS!!!!!!! ......tako da sem padel za murna na p6 in tam tudi končal.

 

 

Ja, kdo je ta? Tudi pred mano se je nekaj silil. Nisem bil ziher ali naj ga prehitim ali ne (ali mi bo potem priletu v rit)!

 

DAJ FANTIČ, prosim malce pošlihtaj te stvari v glavi prosim, pa brez zamere. Ni placa za backmarkerje, ki delajo štalo!

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Q: P6 al P7.

R: Začetek sem speljau u izi, in tako izgubil mesto ali 2. Nekaj krogov držal ritem in potem naredil napako, ki me je pripeljala za Apata (SLS) in sem zadaj čepel 15 krogov in izgubil po 0.5 sekunde na krog...

Apat, parkrat si me agresivno zaprl, še v 17. krogu si po napaki v zadnji šikani po notranji strani probal izsilit da bi šla stran ob strani v zadnji ovink.

 

Če ne bi naredil tiste napake v prvem ovinku, bi najbrž prišel met prvih 5, tako sem pa končal na 7. mestu :)

Link to post
Deli na drugih straneh

 

Despot se potem krčevito brani in me pahne s proge v t2????? kar nekaj, wtf dude???? BLUE FLAGS!!!!!!! ......tako da sem padel za murna na p6 in tam tudi končal.

 

 

Ja, kdo je ta? Tudi pred mano se je nekaj silil. Nisem bil ziher ali naj ga prehitim ali ne (ali mi bo potem priletu v rit)!

 

DAJ FANTIČ, prosim malce pošlihtaj te stvari v glavi prosim, pa brez zamere. Ni placa za backmarkerje, ki delajo štalo!

 

 

Take in podobne komentarje bom po dirkah prvenstva sankcioniral. Kot piše v pravilniku, ni prostora za nešportno vedenje. Najprej bo kazen padla backmarkerjem, ki ne upoštevajo pravil na dirki. Potem pa bodo padle kazni še ostalim, ki širijo slabo voljo na forumu.

 

Take zadeve se naj prijavijo organizatorju prvenstva (meni ali Danjelu) z normalnim tonom, prepiranja na forumu ne bom toleriral.

  • Upvote 5
Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...