Skoči na vsebino

Splošna debata


mAxL

Recommended Posts

Se je, že včeraj :)

Sicer sem mislil da bo dejansko še kaj drugega kot samo nov avto (UI,konec bete za DX11,ipd).

Glede na to da grem na dopust in tako in tako tekmovanja ne morem vozit bom še malo počakal preden nabavim pack (15€ za 5 avtov), ker če mislijo tako počet kot iR in samo pumpat content potem bom tudi njih postavil "na hladno" :D

 

Link to post
  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No če lahko bi se malo pohvalu, in sicer (že zgoraj na sliki je) je bil moj skin med 20 izbranimi za mod Radical SR3 sicer so pri Studio 397 nekaj pacali z barvami, tako da je dejansko malo drugače iz

No, da poskusim, vsaj malo demantirati vse komentarje uporabnikov, ki igre niso niti preizkusili... Grafika: Ja grafika je taka kot je.. Meni osebno je všeč, če imaš vse vklopljeno, hdr, veter, izp

Posted Images

Js sm zaenkrat kupil, kar sem kupil in avtov ne bom kupoval kar vsepovprek. Bolj po potrebi, kot oba URD moda naprimer. Z mkvarnom mam pa itak celo sezono mučenja za seboj, tako, da mi niti ne diši kot avto. Da bi pa kupil DLC vnaprej, brez, da poznam točno vsebino, pa sploh ne :)

Link to post

če bo res cel paket GT3, me sploh ne zanima, ker vem, da mi ne bo všeč :) razen, če bo kakšna zanimiva liga/prvenstvo, to bi pa potem kupil. Glede na to, da imam v prihajajoči sezoni v načrtu eno endurance prvenstvo (rF2) in eno AMS prvenstvo, dvomim, da bom rabil GT3 DLC :)

Link to post

Takoj kupim AC3 grafiko v kombinaciji z rf2 gameplay :P.

Sinoči na RD super event, samo par stvari še ne štima. Remont + kombo 4 piri ni za sim :P. Igra še vedno freeza, ko kdo zapusti server...

Uredil - mancSLO
Link to post

Mah, mi ni dal hudič mira in sem nabavil pack (ker samo enega avta se itaq ne splača, 1 avto 5€, komplet 5 avtov 15€).

Če bodo vsi taki kot je tale McLaren sem naredil hudičevo dober deal :D Avto je res cool, dost na tračnicah (itaq če je gt3), ko že zdrsne nisi takoj "mrtev" kot je bolj kot ne praksa v iR. Tud grafično je res kvalitetno narejen avto, tako da za enkrat se ne bom pritoževal.

Tile freeze mi niso najbolj jasni. Meni se recimo ko vozim to sploh ne pojavi.Če se mi pa je to v replay mode-u ali pa ko pritisnem Esc da grem iz proge, med samo vožnjo se mi ni niti 1x, pa sem visel na public serverjih z McLaren-om, kjer folk skoz iz in v sim skačejo. Sem pa zasledil na parih mestih da pišejo o teh težavah.

Še vedno sem mal razočaran ker ni novega UI (ta stari je res okoren za popizd.....) in še kakšne optimizacije v DX11 , ampak ok , bom že potrpel kakšen mesec,sam mrdajo naj in ne izdajajo samo content ... 

Pa še ena dobra ingame fotka :)

GRAB_095.jpg?width=927&height=522

Uredil - edgeslo
Link to post

Freezi so različni od moda do moda. Špekulira se, da so freezi bolj intenzivni pri avtih, ki imajo na voljo večje število upgrade-ov (menu car select - tuning). Zato na simracing club academy menjajo avto za naslednjo sezono. Tale zadeva s flat6 v torek na RD je bila extremna. Na rF2 FB strani sem zasledil, da zadevo intenzivno rešujejo.

Imam občutek, da bodo z modi še kar nekaj časa problemi. Predno bodo pri studio 397 poštudirali problem, pa potem, da še moderji zadevo posodobijo.. Upam, da me čimprej demantirajo.

Kar se modov tiče, so pri Reiza Studios (AMS) ubrali res posrečen model. Modanje prog so sicer omogočili, vendar, razen eni osebi (Mr. Giranthon), niso izdali recepta za izdelavo dinamičnih komponent vozišča (prah, ostanki gume ipd.) nikomur. Do sedaj ni še nihče uspel naredit niti ene proge, ki bi dosegale Reiza in Giranthon standarde, kar je za uporabnike in predvsem organizatorje eventov izredna olajševalna okoliščina, ker se točno ve katere proge so ok. Pri vozilih so izdelali toliko serij, da sploh ni potrebe po dodatnih modih. Manjka jim GT3 program, kar pa ciljne publike AMS očitno ne moti :)

Link to post

Hmm ne vem če bo to držalo da je vezano na upgrade. URD mod ima full upgrade-ov pa tudi tam nisem zasledil kaj takega.Po moje je prej povezano z serverjem kjer se hosta kot pa z contentom ki je gor, v vsakem primeru pa naj poštimajo čim prej :)

WTF ? Zakaj favorizirat enega moderja nad ostalimi ? Sorry sam to je meni totalno mimo.. al pa če bi zaprli modanje v celoti . Potem tudi ni čudno da nihče ne more dosežt standardov :D

 

 

Link to post

Heh, na simracing-gp bo moral moj Camaro že dva naša ferrarija imeti pod nadzorom. Top kombo je Interlagos/gt3.

@edgeslo, imaš tudi Mclarne na simracing-gp. Ne vem, kokiko bom še zdržal z nakupom, hehe. Se ve, kateri gt3 bodo?

Link to post

Hehe, zadrževanje je padlo že včeraj :D

Najbrž je Ferrari pri meni za to sezono na simracing-gp  oplel, ta vikend sem najbrž v LJ pri tašči, potem pa morje.
Se bom pa po vsej verjetnosti udeležil na istem portalu dirke z McLaren-om.

Glede avtov se še ne ve, samo se predvideva da bodo aktualni GT3 avti, torej Mclaren,Porsche,Audi,Mercedes in po vsej verjetnosti Lamborghini.

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...