Skoči na vsebino

Recommended Posts

  • Odgovori 318
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

DOWNLOAD: http://www.racedepartment.com/forum/resources/bmw-z4-gt3-zamex-team.2198/  

mali update      

Še mojih 5 centov, Stickerje še kakšne dodam, sam nimam idej za kake pametne, less is better.. Petek I'm rdy!!! 4 dni še da naredim imba skin pol pa party Če petek zvečer ne pomeče serverjev dol, v

Posted Images

Sam sicer nisem še delal skina, ampak po moje moraš naredit nov layer in ga vrinit med Ambient Occlusion in mapo COLOR_LAYERS. Dobiš nekaj takega:

 

skin.jpg

 

Če se motim, naj me nekdo, ki se je s tem bolj ukvarjal, popravi.

Link to post
Deli na drugih straneh

Ti pri Layers naredi novo mapco med "COLOR_LAYERS" in "Note: Alpa channel...." in barvaj tam notri. Najbolje da za vsako stvar narediš nov layer (havba, streha, ena vrata, prag, druga vrata, odbijač, ...), da če kaj zašuštraš, enostavno zbrišeš layer in ponoviš vajo.

Link to post
Deli na drugih straneh

Pri usakem avtomobilu je malo drugače. Jaz sem se pri Z4 navau da nardim sledeče:

 

Med Leyerji imaš mapco imenovano COLOR_LAYERS. Odpri to mapco in spodnji layer po imenu Color Fill 2. Vidiš da imaš kako naj rečem 2 bela pravokotnika. na levaga 2x klikneš in daš color overlay in to je to.

Ko rišeš črte, čarkoli že pač, sponzorje itd samo merkej da bojo tvoji novi layerji med layerjem Ambient Occlusion in mapo Color_Layers. Pa poglej si layerje v mapi Color_Layers kaj ker od njih pobarva.

Upam da ti bo šlo.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...