Skoči na vsebino

Recommended Posts

Replay dela..naredi ti ga avtomatsko ampak samo 500MB. Moreš it iz igrce v replay mapo in tam se nahaja "cr" datoteka ki jo moreš preimenovat da se ti pojavi v igri.

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 318
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

DOWNLOAD: http://www.racedepartment.com/forum/resources/bmw-z4-gt3-zamex-team.2198/  

mali update      

Še mojih 5 centov, Stickerje še kakšne dodam, sam nimam idej za kake pametne, less is better.. Petek I'm rdy!!! 4 dni še da naredim imba skin pol pa party Če petek zvečer ne pomeče serverjev dol, v

Posted Images

A pa je obvezen custom skin? Men ni ratalo zrihtat skinov, pa sem 100% dal pravilno pot (sem dost utrujal po forumu :D ). Sej bi še frišno instalacijo naredu, ampak verjetno ne bo cajta..

1.jpg

Link to post
Deli na drugih straneh

Baty hvala za nazoren prikaz, ampak mam angleške Win7 :D Hecam se :D

Mam tko porihtano, pa ne vidim skinov... Bom mogu re-instal nardit, samo prvo dirko bo verjetno še default skin.

 

Še enkrat probam, drugače bom pač brez skinov vozu...

 

Torej, pot do datoteke Matej_Dakskobler je: C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\content\cars\bmw_z4_gt3\skins

Tko kot je že nastavljeno v skin pack-u. Ampak v igri nimam nobenega novega skina? Prav tako v mapi "cars" nimam osnovnih skinov, samo te iz skin pack-a.

 

Če je še kakšna ideja kaj naj naredim bi prosu.. če ne bom pa preživu tut z default-i..

Link to post
Deli na drugih straneh

Probaj še to naredit. Na steamu idi na ikono od AC in desni klik na miški,option in pojdi do tega menija,kot je na sliki označeno. Klikni in sledi navodilom. Zna nekaj časa trajati. Ko konča pa pojdi v igro in poglej,če so not tudi privzeti. skini. Lahko,da si jih po pomoti zbrisal.

 

steam-option.jpg

Link to post
Deli na drugih straneh

Ajej ajej, zdej sm dobu.. Sm mel te iste mape od steama na C:, ne vem od kdaj.. dejansko mam pa na drugem drive-u Steam datoteke.

 

Kakorkoli, zdej dela, hvala za potrpljenje [ok]

Link to post
Deli na drugih straneh

Jeej, mi je z gimpom nekako uspelo enega Abarta pobarvat, pa sliko prlepit na streho in še kak tekst. Sem shranil v dds in ga v AC vidim. Sicer pod N/A. Kako pridem do datoteke, kjer imaš ime, državo ipd?

Link to post
Deli na drugih straneh

V mapi kje imaš skin je datoteka pod imenom: ui_skin.json. Odpri jo z notepad-om, spremeni in shrani.

Sorry ker mal traja da pošljem skine, se je malo zavleklo. Še malo da dokončam skin za Tomaža in nalepim download link za use 3 skupaj.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...