Skoči na vsebino

Recommended Posts

Sem vesel da vama je ušeč!
Ja no, ta barva je obup :D hahaha. Najprej se mi je zdela čist ok k sm dons pogledu je res mal čudna. Ura je bla 3 ponoč k sm jz tole naredu :) Kot da bi do treh pil Cviček in bil pijan ko sem zberal barvo in zbrav tako. Danes pa z mačkom in in slabo vestjo. LOL Sam ne najdem cviček barve. Nočm pa d je čist živo rdeča, pa še pol je čist iste barve k un Ferrari skin. Tko da če imata idejo za barvo mi lahko pošljeta kodo za barvo. Velikokrat uporabim tole tabelo ko zbiram barve, učasih pa kar na uč kaj zmešam http://www.computerhope.com/htmcolor.htm

Bom zrihtu. Sm dubu še par idej. Neki malga popravki še pridejo.
Povejta mi kero številko bosta mela. Morm še pogruntat kam jo bom dal. Se pravi se morta odločt kdo bo mej ker avto. (Al bosta počakala pa se zagrebla za unga k lepši zgleda?) :)
Za logote, če mata idejo kere bi mela povejta čene se bojo gor znajdl uni tipični, enga za olje, enga za feltne, slo racing pa enga za Lux Liveries. U ideja gor bom dal recimo Rogaška Kristal oz nekej kar zravne paše k vinu. Kaj se je ob cvičku? :D :D Ker to pa res ne vem. Sir, olive?? :D
Dobiš Monster! A to dam samo Joco teb al obema? A ti dam še kšno mejhno nalepko R2P?

p.s. Najdu mal bl civilizerano barvo :) samo še zmeraj nisem prepričan če je to to, Ker cviček ni glih vinsko rdeč :D

Uredil - Luka Peklaj
Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 318
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

DOWNLOAD: http://www.racedepartment.com/forum/resources/bmw-z4-gt3-zamex-team.2198/  

mali update      

Še mojih 5 centov, Stickerje še kakšne dodam, sam nimam idej za kake pametne, less is better.. Petek I'm rdy!!! 4 dni še da naredim imba skin pol pa party Če petek zvečer ne pomeče serverjev dol, v

Posted Images

Maš vrjetn kar prou da bo ta barva lepš zgledala na avtu. A ni pretemna za Cviček? No ja sam dobr sej to ni zdej tok pomembn niti. Sem probal z drugo rdečo in je veliko bolje. Bom prabal še s tvojo.

Štartno številko od obeh prosim in kdo ima kater avto. Upam da ne smetimo kle po forumu, čene lohk debato prestavmo v ZS/FB/Skype...

Dobiu sem pripombe da je skin dolgočasen... :) Se potrudm še kej ustvarjat, al mogoče čist na drugač zastavt, čene bom pa sam tega še mal dodelou?? Za Cviček se mi useeno zdi kar primeren skin.

Link to post
Deli na drugih straneh

#B71E30 :P

 

Neki zlo zlo podobnga sm sam namešu in zgleda res dobr. Mal je tud odvisn kako avto zgleda v špilu pol. Pa odloču sm se za gloss finish ne za metallic ker se mi zdi čudno da je GT3 avto v Metallic barvi. Pa more bit mičkn bleda dreča, sam ne tok kot prva ki je res preveč roza.

Sem upošteval use predloge in sem še bol zmeden kot prej :P Bomo neko rdečo skupi spravl pa bo :) 2014 GT3 Ciček mešanca^^

Štartno številko prosim.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...