Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

no končno je izšel ctdp 2006 mod! sicer so neki problemi z download linki tak da js vlečem prek torrenta... mod je pa velik kar 1.35GB!ohmy.gif no, upam da bo upravičil svojo velikost, pa vsem kar je napisanega zgleda da bo

tak da bomo lohk probal tut ta mod in fural dirke z njim če bo vredu [champ]

Ali veš, kaj Dedicated Server Edition pomeni?

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Yelo ... klikneš na download pa se sam dol potegne :)

Ga grem sedaj sprobat .. ti povem ;)

Aha! Dol cuknil sem ga že! Sedaj še samo počakam do srede ko pride nova mehanizacija.

Pol pa testiramo! icon_ok.gif[ok][ok]

Link to post

dedicated server je za tiste k pač postavjo dedicated server in morjo to gor naložt

ti pa kr lepo normalno dol potegn [ok]

drgač za pelat je vsekakor bolš k f1rft sam nastavit je preveč, sploh za krilca pa gume potem pa še upgrades, dobr to tak nima veze če se voz league fizika...pa tut tc off ni gih neki težk pelat

vglavnem za pelat je dokaj lahk,časi so pa še boljši k u f1rft (vsaj v interlagosu sm biu po par krogih hitrej):?

Link to post

Zaenkrat naj ostane tako kot je ,vi pa vozte oba moda (F1RFT 08 v3.1 in CTDP 06 ) in bo mAxL kasneje povedu in dal mogoče , na vote sistem. MMG 2007 pa odpade , ker ni narejen za ligo.

kdor ne bo vozu danes CLIO CUP se lahko pridruži F1 , server bo od 20h dalje za trening(Silverstone) pa kakšno dirko bomo pol užgal.

lp

Link to post

Dobr je blo :) če ne bi bilo počasnel ki se ne umikajo bi imel pole pa eno bi mogoče zmagu :)

Drugače pa 3x drugo mesto :)

Bravo Denis za zmago .. si bil glih malce prehiter zame icon_owje.gif sem sam dons mal treniral .. bi bilo treba več ...

Sam une dve sikani sta pa res brez veze .. kva bi bila svetovna pista, če bi bili malce bolj odprti :)

Link to post

Ja ja [Joj]

Kaj pa 2. dirka,ko sem prilezo do 3. mesta?icon_dance.gif

Drugace pa je blo vredi.V prvo mi nekaj ni slo pa sem se raje poljubo z steno.Heh

Blo nas je vec,kot prejsno dirko (sploh novincev) sem vsaj mel s kom za vozit [champ] se vedno pa ne vseh prijavljenih.

Lp,Dejan

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...