Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

Odlično mi je bilo za prvič. Moram pa še mal natrenirat, pa tudi volan ni bogve kaj.

Upam, da sem dovolj pazil in se umaknil ko je treba. Skratka....trening....trening...brez TC z mojim volanom je pa težka....bi moral en fine tuning naredit tako avta kot volana.

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

S cim sem te zajebo?

3x ponovljen start,ko koncno uspe pa me edinega zavrti,ce me ni kdo od odzadi nabasal.

Nwm kaj se krneki bunite...jaz sem lepo odpelo [smoke]

V boks sem pa jaz tud mogo po nov nos,ko sem par x zapleso [wall]

Sploh pa ki so pravila...med dirko kr odhajajo itd.

Link to post
S cim sem te zajebo?

3x ponovljen start,ko koncno uspe pa me edinega zavrti,ce me ni kdo od odzadi nabasal.

Nwm kaj se krneki bunite...jaz sem lepo odpelo [smoke]

V boks sem pa jaz tud mogo po nov nos,ko sem par x zapleso [wall]

Sploh pa ki so pravila...med dirko kr odhajajo itd.

Am predn si me prehito, si trču v moj zadn konc pa mi je začela formula plesat. Dobr, sej nesreče se dogajajo bo drugic bolš.

Link to post

Treba se je navadit, da se po štartu v prvi ovinek ne rine brezglavo. Bolše, da se prvi ovinek odpelje previdneje, kot pa da zlomiš sebe, pa še 3 soigralce zraven. Saj maš pol itak 20 krogov na razpolago, da nadoknadiš zamujeno. Sicer pa je bila dirka solidna. Upam da se nas naslednjič zbere vsaj 10.

Hvala Miro, čestitke tudi tebi.

Link to post

no končno je izšel ctdp 2006 mod! sicer so neki problemi z download linki tak da js vlečem prek torrenta... mod je pa velik kar 1.35GB!ohmy.gif no, upam da bo upravičil svojo velikost, pa vsem kar je napisanega zgleda da bo

tak da bomo lohk probal tut ta mod in fural dirke z njim če bo vredu [champ]

Link to post

Se opravičujem za petek, ker me ni bilo .. sem mislil, da je samo ob TORKIH dirka F1 :( sedaj pa vidim, da je kokr pač pride .. ta teden celo v sredo :( a se ne da ob torkih .. eni imamo pač cel kup drugih obveznosti in res ne morem biti vsak dan za računalnikom :( no .. če gre .. če ne pač ne.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...