Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

ja, nimam printscreena za drugo dirko niti za qual :( .. no, prvo in drugo mesto je bilo na obeh dirkah enako :)

Bi pa res prosil, če se uni, ki zaostajajo za krog lepo umaknejo ko jih dohitijo vodilni ... ker je res kriza hitro priti mimo tistega, ki dirka sam s sabo ... vodilnimi se pa še bolj mudi ;)

Jest ko sem imel na prvi dirki v Braziliji težave s setupom, sem se vedno vsem ki so me ujeli lepo in elegantno umaknil ... naj se to mal upošteva.

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Prva dirk: Štart mi ni najbolje uspel, nekako sem se na to prebil na drugo mesto, ter sledil Miro-tu, ki je do prvih postankov vodil. V bokse sem imel namen iti v istem krogu kot Miro, vendar ko sem videl da gre on, sem si premislil in odpeljal še en hiter krog (imel sem še ravno dovolj goriva za ta nenačrtovani krog). Očitno je bil ta krog dovolj, da sem izničil te 2 sek zaostanka in se vrnil na prvo mesto. Nato sem le še previdno peljal do cilja. icon_smoke.gif

Druga dirka: Tudi v drugi dirki nisem dobru štartal, tako da me je do prveg ovinka prehitelo kar nekaj konkurentov. V prvem ovinku sem dobil tudi eno porcijo od odzadi, tako da sem se do prvih postankov bolj mučil z avtom kot pa dirkal. Po napaki Miro-ja, sem prišel na drugo mesto in nekako poskušal zmanjšati razliko do Fitipalddija, vendar pod 4sek nikakor ni šlo. tudi v tej dirki so odločali postanki. Fitipalddi je šel 2 kroga prej v boks kot jaz, kar mi je omogočilo da izničim zaostanek. Na stezo sem se vrnil le sekundo pred njim. En čas sva potem dirkala na tej distanci, vendar pa je proti koncu dirke Fitipalddi raztreščil dirkalnik in tako sem lahko mirno pripeljal v cilj.

Dirki sta bili dobri, napeti tako dirkaško, kot tudi taktično. Upam še na več takšnih dirk.

Hvala za čestitke! [ok]

Link to post

ja, kar dobro sva peljala in če ne bi na obeh dirkah naredil spin (una prva šikana levo desno po polovici kroga - kva mi gre na živce)... bi me težko ujel :) zaradi tvojega slabega štarta ... ker sem skos vozil med 1.14.100 - 1.14.700 in sem res skos držal hud tempo .. no .. sva oba :)

Ja, na koncu pa sem že mislil, da sem te ujel (druga dirka) pred menoj TOYOTA :) .. pa priletim na full pa te (no ne tebe :) ) nese ven iz ovinka (počasno Toyoto ... jao jao ... sama napota ) pa sem se skušal umaknit, ampak sem bil prehiter in BUFFFF ... pa je šlo levo kolo adijo in cela TOYOTA :) ... isto kot Šumi in Culthard v SPA-ju in tudi jest sem se pol pripeljal po treh kolesih do cilja na drugo mesto .. ker so vsi ostali preveč zaostali :)

Dobra dirka res :)

Link to post

Čestitke vsem 1,2,3 icon_ok.gif

Žal, da nisem mogel dirkat - čas. Je pa Silverstone dobra in široka steza.....recimo v monaku ne bi noben do cilja pršu icon_wall.gif

Za 15 krogov....je obvezno iti v bokse?

Pa krog 1:14....a ni to mal prehitro za Silverstone...a ni 1:24.

Link to post

No končno mi je uspelo porihtat mašinerijo!

Sedaj pa še par dni,da se vrnem v staro formo!icon_ok.gif[ok][ok]

Aja! Pa prosil bi ,če lahko kdo pove kako je server glede težavnosti nastavljen.

Se pravi katere pomoči so vse dovoljene.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...