Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

vozl smo samo mmg modele avto, fizika je bila od fsr, so jo sami nardil! in če bi lahk zbiru bi seveda glasoval za fsr fiziko ki je res dobra čeprav nism hiter z tistim modom mi je vseen dost bolš ko pa f1rft kjer sploh ni težk pelat na meji in hitro...sej trackpack se lohk od f1rft vozu vseen, biloker mod ko mamo so proge vseen uporabne...

ja res da se mamo fajn sam...vsak ma drgačn občutek in z temle modom se mi vse skup zdi eno samo norenje po stezi

aja pa opazu sm da se gume zadnč na dirki niso nič obrable kar je neverjetno :shock: meu sm še vse kvadrateke zelene, se pravi gume neobrabljene po 20 krogih?! in to soft! pa tut boost ni več kar je napaka, vsi vemo da so tut letos lohk zmanjšal obrate proti koncu dirke, če ne druga bi vsaj tak naredl da bi boost biu za fuel mix kot v nekaterih drugih modih

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

se strinjam PINTX no prvo se mormo odločt kir mod (vote), pozneje pa v detajle,hja obraba je bla pa na normal in 20 lap je približno 30%dirke(mislim),sej kasneje se lahko zmenmo za več obrabo 3x mogoče , no o tem kasneje (stvar dogovora)zaenkrat pa dejmo to , sam da se vozi.

lp

Link to post
se strinjam PINTX no prvo se mormo odločt kir mod (vote), pozneje pa v detajle,hja obraba je bla pa na normal in 20 lap je približno 30%dirke(mislim),sej kasneje se lahko zmenmo za več obrabo 3x mogoče , no o tem kasneje (stvar dogovora)zaenkrat pa dejmo to , sam da se vozi.

lp

ja dobr bi blo na 3x vse dat kr je mal krogov pa je bol zanimiv da bo še v boxe treba it.

Link to post

Sedaj sem si prvič naložil rFactor [owje] in pa tudi F1.

Kaj je kje možno vklopit pri rFactor-ju, da bi imel med dirko zemljevid dirkališča na zaslonu ?

Če mi uspe kolikor toliko naštudirat igro pridem tudi jaz danes na dirko.

Link to post

zemljevid proge hm ??? tega pa ni (več krogov boš naredil , prej boš spoznal progo), samo pozicijo voznikov na celotni progi kaže spodaj

vse lahko spreminjaš v igri z numeričnimi tipkami od 1 -10 ( pod F tipkami ) , priporočam stalno vzvratno ogledalo- virtualno na sredini zgoraj , lahko pa tudi vsa tri ogledala

lp

Link to post

Saj ta rFactor je skoraj bolši kot GTR Evolution icon_ok.gif

Formula ena je kar divja za vozit, sploh če nisi še nikoli poizkušal icon_owje.gif

Sreča, da je bil na dirki dovoljen TC, pa da ni bilo treba v bokse, tako da je kar šlo.

Seveda le do 12 kroga, ko se je kar naenkrat pojavil parkiran Ferrari na sredi ceste [Jaoo]

Link to post

ja drži nekateri bodo mogl še dost potrenirat,pa ne samo za setup naredit , tudi za dirkaško etiko, ej JANEZ ne moreš z tremi kolesi vozit pa se sukat na cesti kot da samo ti voziš , poglej si replay in boš vidu kaj si ušpiču. NO NA NAPAKAH SE UČIMO,

drugače pa še kr no , DENIS čestitke za zmago.

Link to post
Saj ta rFactor je skoraj bolši kot GTR Evolution icon_ok.gif

Formula ena je kar divja za vozit, sploh če nisi še nikoli poizkušal icon_owje.gif

Sreča, da je bil na dirki dovoljen TC, pa da ni bilo treba v bokse, tako da je kar šlo.

Seveda le do 12 kroga, ko se je kar naenkrat pojavil parkiran Ferrari na sredi ceste [Jaoo]

he he, sory sam bi me mogu videt glih direkt u mene si šov. hehe se bom popravum, če me nebi scooty zajebo bi blo vse ql, tko sm mogu jet u boxe.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...