Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

Drugače pa dirka ... nič nisem kaj treniral in mal me tudi jebe tipka za dol šaltat .. sem ene 3x dal v ler namesto v prvo prestavo .. pa sem šel pol namesto v ovinek .. naravnos po travi :) .. pa mod je tudi kr neki ... ampak, bolje to, kot pa nič :)

Daj si nekje naštimaj tipko Neutral, pol pa ti pod prvo brzino ne bo več šaltal.

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Tuki je še en mod....MMG F1 2007 V2.0....sicer je 2007 sezona, ampak mislim da bolj dodelan. Moj predlog je, da se še tega proba...kaj več bi znali povedati tisti ki bolj furajo F1... bivša ARJ skupina :)

Link :arrow: http://www.rfactorcentral.com/detail.cf ... 2007%20MMG

Dodana anketa, pa glasujte...tisti, ki poznate oba seveda :P

Po moje, da bi jo bilo pametno probati :) ker res, tale mod je kr neki .. no, res je, da se ga je treba mal bolj natrenirat .. ker Goga je padu mim mene enkrat tako, da sem mislu, da stojim icon_zvizg.gif

baje pa da prihaja 2007 CTDP mod F1 ... naslednik najboljšega 2005 CTDP-ja do sedaj :)

Link to post
Sem zrihro z volanom.Oni patch pa sem si se 1x povleko pa je zdaj sel :wink:

Zanima me pa kak je z "pomagali" med samo dirko,ko je ta organizirana?

Sem prej malo free vozo pa se igral s tem.

Pomagal NI extra :) no ja .. je le TC full (F8) pa še ta bi lohk bil na LOW ;) aja pa F10 se mi zdi da je, da ti avto ne ugasne :) ostalo je na OFF!!

Link to post

Saj ne vem več al sem jaz nor al sem z biciklom prišel!

Še par dni nazaj se mi je zdelo,da sem nekje videl seznam voznikov v prvenstvu F1.

Sedaj ga ne najdem več! Ali so že vsa mesta zasedena ali se še da prijavit?

To me zanima!

Link to post
Saj ne vem več al sem jaz nor al sem z biciklom prišel!

Še par dni nazaj se mi je zdelo,da sem nekje videl seznam voznikov v prvenstvu F1.

Sedaj ga ne najdem več! Ali so že vsa mesta zasedena ali se še da prijavit?

To me zanima!

Seznam je bil za dirko v Braziliji. Ni šlo za prvenstvo, ampak aktualno dirko....torej se na vsako dirko lahko posameznik prijavi, moraš biti le med 22 najhitrejšimi, kar pa zaenkrat še ni problem :wink: Ostalo sledi glede na zanimanje in resnost....je pa vsekakor treba najprej vse skupaj narediti tako, da bo delalo vsem.

Link to post

JA sem pogledal MMG 2007 je PUBLIC EDITION in so avtomobili različni,kot v resnici,direkt to ni za ligo ,se pa da rešit z enakimi HDV file, vendar to ni to.

morem še sprobat , samo 20 lap ni dosti za mnenje.

lp

Link to post

mmg 2007 1.0 je verzija za lige in je dost bolš kot pa ta f1rft, v bistvu je vse boljše kot f1rft! sam ko bi vsi radi f1rft ker so pač 2008 avti, fizika je pa za v kanto milo rečeno!

bom danes sprobal mmg 2.0 pa potem zamenjamo hdv-je če bo vredu mod

drgač pa kmal bo uzun f1 ctdp 2006, delajo ga že tak dolg da bo res mogu bit neki več :oops: no to soboto je showcase dirka v najboljši ligi na svetu, kjer ima samo 22 povabljencev pravico nastopa na dirki (po večini so to prvaki v fsr in pa tisti ki so mod delali) v interlagosu. na psrtv bo tut prenos dirke v soboto ob 20h se začne vse skupaj

bo pa tut mmg 2008 menda kmal uzun...

Link to post
Saj ne vem več al sem jaz nor al sem z biciklom prišel!

Še par dni nazaj se mi je zdelo,da sem nekje videl seznam voznikov v prvenstvu F1.

Sedaj ga ne najdem več! Ali so že vsa mesta zasedena ali se še da prijavit?

To me zanima!

Seznam je bil za dirko v Braziliji. Ni šlo za prvenstvo, ampak aktualno dirko....torej se na vsako dirko lahko posameznik prijavi, moraš biti le med 22 najhitrejšimi, kar pa zaenkrat še ni problem :wink: Ostalo sledi glede na zanimanje in resnost....je pa vsekakor treba najprej vse skupaj narediti tako, da bo delalo vsem.

AHA! Hvala za pojasnila!

Link to post

PINTX glede na to,da voziš mmg (fsr)in da poznaš fiziko tega moda,hm sem sprobal mmg 2.0,in res nevem kje je takšna razlika ,da bi bil f1rft za v kanto,(f1rft je v kompletu z track pack-še ena nevšečnost majn za izbiro prog)sicer bo pa anketa pokazala kaj naj bi vozl, men osebno je vseeno sam da se mamo fajn na progi.

ja kar se pa tiče CTDP ,(haha)to je pa druga zgodba in res komaj čakam,upam da ne bom že z palčko okol hodu predn bo zunaj ta mod.

lp

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...