Skoči na vsebino

Sezona 1 [2014]


Recommended Posts

Ma! se opravičujem če sem slučajno jaz kriv, da sem ti zaprl pot vendar sem sam dobil drugačen občutek. Štartal sem iz 9 mesta in pridobil eno 2 mesti do prvega ovinka potem pa si verjetno ti Ma! bil na moji desni (notranji) strani, bil sem ziher da sem za celi avto pred teboj in sem normalno zapeljal v ovinek nato pa me je samo naenkrat zavrtelo kot, da bi mi trčil v zadnji del avta in nato me je še odneslo v enega in smo trije zleteli ven... Škoda, da ni posnetka da bi se bolj točno videlo kaj je bilo. Nato sem še sam naredil kar nekaj napak v naslednjih krogih ker sem preveč hitro hotel uloviti ostale in sem raje odstopil... skratka polom :)

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 536
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

GT prvenstvo Prvo prvenstvo v simulaciji Assetto Corsa bo potekalo z dirkalniki GT razreda. V prvenstvu bo izpeljanih 6 dirk, ki bodo potekale ob nedeljah zvečer in sicer s pričetkom uradnega trenin

Ja, na število odjav (skoraj 50%) in današnje F1 dirke je to verjetno res naboljša rešitev!   Dirka je prestavljena, koledar je zamaknjen za en teden!

Start iz ozadja: https://www.youtube.com/watch?v=nquhMKio6x0&feature=youtu.be

Posted Images

Js sm vidu nesrečo, ker sem bil prepričan da se boš zapletu z Ma-jem. Nisi držal svoje linije potem ko si bil šele na polovici njegovega avta. Če ste opazl so v ac-ju rdeče puščice ki označujejo kje je kdo..dokler je nimaš čist na spodnjem delu ekrana si skor ziher na boku nekoga.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...