Skoči na vsebino

Sezona 1 [2014]


Recommended Posts

Med celo dirko sem imel samo 2 trčenja tale na posnetku je res beden in tako kot ste rekli čisto osnoven primer  [Joj] ne vem kaj mi je bilo ampak sem se zanašal na one rdeče puščice ko pa je bilo enkrat trčenje začne avto kar metat( mislil sem da me nekdo hoče izrinit xD ) in nato sva še enkrat trčila in naja je odneslo ...  vozil sem veliko v štric in tesno za drugimi s tem res nisem imel  problemov , ja bil je pa ta nesporazum pa mal sm biu nervozen ko me je un na štartu zablokirov ko je obstal na mestu  [opa]

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 536
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

GT prvenstvo Prvo prvenstvo v simulaciji Assetto Corsa bo potekalo z dirkalniki GT razreda. V prvenstvu bo izpeljanih 6 dirk, ki bodo potekale ob nedeljah zvečer in sicer s pričetkom uradnega trenin

Ja, na število odjav (skoraj 50%) in današnje F1 dirke je to verjetno res naboljša rešitev!   Dirka je prestavljena, koledar je zamaknjen za en teden!

Start iz ozadja: https://www.youtube.com/watch?v=nquhMKio6x0&feature=youtu.be

Posted Images

En izmed mojih crashov je na 1:40 - 2:00 minute. Prvi ovinek sem močno zabremzal, ker pač dva metalo okrog in se mi ni zdelo primerno reskirati. Nevem kakšna so pravila, ampak a ni med "yellow flag", kar je v primeru dva dva pred tabo letita vseokrog potem nedovoljeno prehitevanje? 

Ok, mogoče sem malce preveč zabremzal ampak ko začne ta lag prestavljati avte med crashi pred tabo je brezveze reskirat.

 

Potem naslednji ovinek pa mi niso zablokirala kolesa, ampak se nisem dovolj držal notranje strani? Tam sem ravno začel zavijati.

Link to post
Deli na drugih straneh

V tej prvi sezoni, ki jo zaradi mene lahko imenuješ BETA sezona al pa PRE-ALPHA sezona, je težko karkoli nadzirat.

 

Nimaš full replayev, da bi jih po dirki nekdo lahko pregledal in sankcioniral tiste, ki se ne držijo dogovorjenih pravil. Nimaš spectator opcije, tako da niti med dirko ne moreš spremljat (kar je tko al tko neučinkovito, ker bi moral vsak dirkač met svojga spectatorja, da bi gledal, če se drži pravil).  Zastave ne delajo, tako da boš težko nekomu reku - tle je bil pa nek incident, ki bi zahteval rumeno zastavo, ker bo nekdo drug bo presodil, da ni bil. Kdo ima prav?

 

Sankcije za sekanje ovinkov so tudi neumne - pet sekund brez pedala za plin? Nič boksov? Prestavljanje v prvo prestavo šele takrat, ko rdeče luči ugasnejo? Brez zavetrja? Še marsikaj bi se našlo...

 

Dedicated server je narejen samo do te mere, da ga postaviš in voziš online - nobenih drugih funkcionalnosti tale MP nima, ki bi jih pričakoval in zahteval za normalno organizacijo prvenstva.

 

Če imaš kakšen predlog kako to vse nadzirat, forsirat vsa pravila, izdajat sankcije,... bo organizator tvoje predloge probal upoštevat. Do takrat bomo/boste pač moral potrpet s tem kar mamo.

Link to post
Deli na drugih straneh

Res smešno da stvar ki naj bi izšla lani decembra nima multija dokončanega niti do polovice.

 

Veš kaj je še bolj smešno,da so simulacije,ki so izšle pred štirimi ali več leti pa še niso dodelane,tako,da je AC že kar daleč ;)

Link to post
Deli na drugih straneh

Start iz ozadja:

youtube.com/watch?v=nquhMKio6x0&feature=youtu.be

 

@mancSLO hvala za video, si samo potrdil to, kar sem bil skoraj prepričan - da nisem kriv  [ok] in že večkrat omenjeno, kot marsikaj drugega so tudi bočni dotiki v AC zaenkrat še precej v povojih ... zato je po trku avto res težko ujet.

@DomenH spet jaz tisti nesrečnik, ko si se priključil iz peska in sem vate rahlo bočno trčil - saj ne, da me je odbilo in vrglo na streho, kot da bi priletel 300 - no, tu delno krivdo štejem tudi sebi, ker sm naivno vrjel, da se še ne boš vključil  :D Kaj pa vem, niti nisi utripal (kot na videu) in ne bi rekel, da je bil kriv ping ... glej vzvratno ogledalo v videu, se ravno še vidi trk.

Če potegnem črto, bila je prva tekma, AC je še zelo nedodelana in ja, še bo treba trenirat ter vozit bolj previdno  :lol:

 

lp,

Božo

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...