Skoči na vsebino

Sezona 1 [2014]


Recommended Posts

Bravo Mitja! Res konstanten.

 

Kvalificiral kot drugi za Mitjo

 

V dirki štartal solidno in obdržal 2. mesto. Nastavitev sem mel bolj živčno, tako da sem celo dirko bolj na ziher vozu, pa še to ni blo zadosti včasih.

Gašper me je prvih 8 krogov kar dobro lovil in me v enem celo prehitel ampak je prepozno zaviral, tako da sem ga lahko prehitel nazaj. Ves ta čas naju je lovil Vedran. Ko je Vedran prehitel Gašperja, pa sem se samo skoncentriral na svojo vožnjo in jima ušel. Mitje nisem mogel ujeti. Je bil skoraj vsak krog hitrejši.

 

Še rezultat dirke:

 

untitled-1.jpg


Po tem sem pa očitno ikono izbrisal po nesreči?

 

Ni ikone. Morš se vrnt "Back to garage"

potem pa maš ikono prvo nad EXIT ikono. Tam je zdaj chat

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 536
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

GT prvenstvo Prvo prvenstvo v simulaciji Assetto Corsa bo potekalo z dirkalniki GT razreda. V prvenstvu bo izpeljanih 6 dirk, ki bodo potekale ob nedeljah zvečer in sicer s pričetkom uradnega trenin

Ja, na število odjav (skoraj 50%) in današnje F1 dirke je to verjetno res naboljša rešitev!   Dirka je prestavljena, koledar je zamaknjen za en teden!

Start iz ozadja: https://www.youtube.com/watch?v=nquhMKio6x0&feature=youtu.be

Posted Images

???

Prav presenečen nad rezultatom resno. S tem "obupnim" setupom, ki sem ga spacal pred dirko sem na qually komi naredu en dober čas. Pa še to sem lovil avto po celem asfaltu (skor no). Potem pa za dirko dam gor medium gume na moje začudenje se ni več tko obupno vozu kot prej. Začel sem štepati krog za krogom in držati eno konstanto. No proti koncu ena manjša napakica, ko sem hotu narediti čas kroga 1.59, pa sem pretiraval (in me je obrnilo). Škoda, ker ni bilo nobenega dvoboja z Alešem, sem mislu, da bo šlo bolj na tesno, ampak je naredu nekaj napakic v začetku dirke, kar mi je omogočilo narediti majhno prednost. No to je to. Prva dirka v AC in Zmaga! Špica, res sem vesel, kjub slabemu začetku.

Drugič pa na več borb.

 

ps: Hvala Aleš, tudi ti in Gašper si zasluižiš čestitke  [ok]

ps2: zavetrje res manjka, drugače bi bilo lahko malce obrnjen vrstni red.

ps3: Kje si bil pa ti Janko? Sem mislil, da se boš držal bolj okoli ospredja.

Link to post
Deli na drugih straneh

Paps mal čudni so tile zaostanki na tvojem printscrinu +1lap  pa to,madona sej ni blo tolk.

 

Vse tiste, ki končajo za tabo pokaže kot da so 1 krog zaostali. To še niso porihtal.

Link to post
Deli na drugih straneh

Sori Božo.

Zadaj sm mel borbe Mitja. :)

 

Zatika se mi online tko da me prov zivcnega dela, FPSji skos na 70 a vsake par sekund zmrzne za desetinko,... pa to se dogaja le online... 

Link to post
Deli na drugih straneh

Janko, ni neke panike, res sem izgubil nekaj mest ampak se je na koncu nekako izšlo in dobil točke :) Sem imel občutek, da si toliko počakal in me spustil naprej?

Mitja, ti si bil pa res razred zase ... In, ja upajmo, da bodo na koncu dodali še čase krogov ali pa vsaj PB.

 

mancSLO, če bi bil kakšen krog več bi prehitel še mene, toliko, kot sem naredil napak v zadnjih dveh, se res ne bi čudil ...

Link to post
Deli na drugih straneh

ja, počakam vedno ko koga zbijem, sva mela ene 20kmh razlike v T2 sem pobremzal samo prepozno. Pol sem še mal ob Kurenta se naslonil... nasploh nism bil pri stvari. Zapel sm se pa tut z Vedranom, sam se mi zdi da nisem bil kriv, odneslo pa me je daleč v maline :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Čestitke stopničkam, dobri časi, super vožnja...

 

pri meni pa, polom :(

Skoraj nič treninga, le nek slab setup sem si sestavil pred qualy in naredil 1s slabši čas od PB in si pripeljal P7.

 

Štartal slabo in v prvi ovinek dobil iz leve od (Paplerja) Karasa polne bombe kar me je odneslo v Kurenta in tako vse tri zavrtelo tako da sem dejansko začel na predzadnjem mestu v T2. Malo več previdnosti res nebi bilo odveč, predvsem v prvem krogu...

Seveda sem pošraufal po setupu in si nastavil Coasterja previsoko kar je imelo posledico na obupnem zaviranju.

Počasi napredovanje ko sem prišel v bok z Kožljem in me je grdo odneslo v pesek pred najhitrejšo ravnino. Čudno res, ne vem a si ti zavil v desno vame (kar dvomim) ali pa sta se avta tako zapela da je kar joj.

Zopet padec nazaj, in lovlenje... 

Marjan, oprosit, mislim da sem se v tebe zaletel v zadnji šikani pred ciljem. Kriv sem vsekakor jaz, zelo zgodaj zaviraš tam in še žal setup ni bil najboljši tako da, se ti še enkrat opravičujem....

Zelo nervozen avto in veliko v pesku zaradi po nujno nepotrebnem spremenjenim setupom sem skoraj ujel P9 a me je v zadnjem krogu zopet odneslo in tako sem končal na P10.

 

Žalostno, a vseeno delno zadovoljen glede na to, da je bil to moj prvi dan v Silverstonu, ever :)

 

Veliko sreče nasleden vikend, 

ko mene ne bo.

Uživajte

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...