Skoči na vsebino

Nastavitve grafike


kimikaze

Recommended Posts

  • Odgovori 79
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pekov info ne velja, on ma napredno glajenje robov na sliki - tehnologija h.m.e.l.j.

Da še sam dodam malo soli k stvari,   zadeva ni tako enostavnoa kot si nekateri predstavljate... ena komponenta lahko dela le tako hitro kot je najpošasnejši člen v celotni verigi.   sicer se na

Preveč piješ, pa te jebe vse

@mancSLO tist FOV ti zato tak predlaga, da je razmerje velikosti v avtu in v tvoji dnevni sobi 1:1. Problem je v tem, da pri enem ekranu potem skoraj nič ne vidiš - predstavljaj si, da bi v dirkalniku imel en 27" okvir skozi katerega bi celo dirko moral gledat...

 

Link to post
  • 6 months later...

Lep pozdrav. Malo berem tole temo in ko je že govora o procesorjih. A je sploh kaka šansa da bi meni z e8400 core 2 duo sprocesiralo fiziko za 24 avtov v primeru dirke. Namreč sem kupil igro z vsemi dlcji razen red packa. Včeraj sem zagnal nekaj benchmark testov v igri da vidom ce je grafična vredu in je bila. Zdej ko sm pa prebrau o procesorjih me je pa ratal strah ker sem imel do konca tedna namen kupiti rabljen logitech dfgt. 

Uredil - Grebenc Gašper
Link to post

Msi afterburner imam. Včeraj sem namreč testiral v asseto corsa benchmarku kako se obnese u izi navit gpu in grafični pomnilnik brez višanja voltaže. Z solidno grafiko in sliko sem v benchmarku dosegel 64 avg fps. Nisem pa poskusil vozit niti sam niti proti AI ali multiplayer saj kot sem že rekel kupujem volan. Bom pa probau dans tudi to da vidim ali sem denar v luft vrgo in bo potrebno vse zamenjat ali ne :P

Link to post

Msi afterburner imam. Včeraj sem namreč testiral v asseto corsa benchmarku kako se obnese u izi navit gpu in grafični pomnilnik brez višanja voltaže. Z solidno grafiko in sliko sem v benchmarku dosegel 64 avg fps. Nisem pa poskusil vozit niti sam niti proti AI ali multiplayer saj kot sem že rekel kupujem volan. Bom pa probau dans tudi to da vidim ali sem denar v luft vrgo in bo potrebno vse zamenjat ali ne :P

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...